Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika
Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Mazowieckie, Warszawa ul. Orzycka 27

Posiadamy w sprzedaży 19 nieruchomości w 3 inwestycjach

Lista

W Woj. Łódzkim

 • Inwestycja Ogrody Romanów została doceniona przez użytkowników portalu i zajęła 4 miejsce w głosowaniu na najlepsze inwestycje deweloperskie w kategorii: Najlepsza lokalizacja w Łodzi.

  Ogrody Romanów

  Inwestycja z domami jednorodzinnymi Ogrody Romanów znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Ogrody Romanów (10,3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.. Inwestycja Ogrody Romanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 47 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 6 nowych domów o powierzchniach od 90 do 153 m2.

  Łódź, Bałuty, Bałuty Zachodnie, ul. Ogrody Romanów (10,3 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 3 730 zł/m2
  • Termin oddania: oddane do użytku
  • Liczba Domów: 6
  • Powierzchnia: 90 - 153 m2
  • Liczba pokoi: 4 - 5
  Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. Zobacz wszystkie domy
 • Ogrody Romanów etap III

  Inwestycja Ogrody Romanów etap III znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Ogrody Romanów (10,3 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.. Inwestycja Ogrody Romanów etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 17 lokali mieszkalnych o powierzchni 121 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

  Łódź, Bałuty, Bałuty Zachodnie, ul. Ogrody Romanów (10,3 km od centrum Łodzi)
  • Termin oddania: 1 kw. 2018
  • Liczba Mieszkań: 11
  • Powierzchnia: 121 m2
  • Liczba pokoi: 4
  Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania
 • Zielony Romanów

  Inwestycja Zielony Romanów znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Romanowska 55 (10,5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.. Inwestycja Zielony Romanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku. Inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 550 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 66 do 68 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem. W inwestycji Zielony Romanów znajdują się 2 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

  Łódź, Bałuty, Bałuty Zachodnie, ul. Romanowska 55 (10,5 km od centrum Łodzi)
  Ceny od: 3 500 zł/m2
  • Termin oddania: oddane do użytku
  • Liczba Mieszkań: 2
  • Powierzchnia: 66 - 68 m2
  • Liczba pokoi: 2 - 3
  Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania

O nas

Prywatna Korporacja Mieszkaniowa jest spółką deweloperską powstałą w 2004 roku z siedzibą w Warszawie. Swoją działalność prowadzi na terenie centralnej i zachodniej Polski (Łódź, Zielona Góra, Żagań, Gubin, Kostrzyn n/Odrą). Spółka stale się rozwija. Po zakończeniu budowy osiedla „Zielony Romanów” (ostatni budynek oddano do użytkowania w 2007r.) rozpoczęła budowę osiedla domów jednorodzinnych „Ogrody Romanów” w Łodzi. Inwestycja została podzielona na III etapy. Po zakończeniu budowy I etapu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Spółka przystąpiła do realizacji II etapu.
Obecnie Spółka rozpoczęła realizację kolejnej, nowej inwestycji w Łodzi pod nazwą „Villa Romanów”.

Ranking najlepszych inwestycji 2016 - Użytkownicy docenili inwestycje dewelopera Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Użytkownicy portalu RynekPierwotny.pl docenili inwestycję dewelopera Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. "Ogrody Romanów", przyznając najwyższe oceny w poszczególnych kategoriach:

Wyróżnienie w kategorii najlepsza lokalizacja w Łodzi 2016

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

Zapytaj o ofertę
Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie Państwa oferta i inne podobne nieruchomości. Chcę otrzymywać e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. J.S. Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania ofert.

Siedziba firmy

 • Mazowieckie, Warszawa
 • ul. Orzycka 27

+48 22 ...

Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Strona internetowa dewelopera

Działamy od

Odwiedź nasze stoisko

Wiadomości na temat Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o.

Więcej wiadomości
Znajdziemy dla Ciebie