Mieszkanie na sprzedaż 2 pokoje o powierzchni 46,36 m² numer B079
Promocja
Inwestycja:
Osiedle Primo etap IVDeweloper:
PROFBUD
Inwestycja:
Osiedle Primo etap IVDeweloper:
PROFBUDŁódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Lindleya
Łódź, Śródmieście, Śródmieście-Wschód, ul. Lindleya
:format(jpg)/offers/offer/15646/main_image/osiedle-primo-etap-iv_3fc450.jpg)
1 zdjęcie
Oddanie
Gotowe
Ilość pokoi
2 pokoje
Metraż
46,36 m²
Piętro
Parter
Strona świata
zachód
Kuchnia
otwarta kuchnia
Wysokość
od 260 do 280 cm wysokości
Poziomy
1 poziom
Oznaczenie oferty
B079

Raport o deweloperze
Poznaj dewelopera bliżej! Pobierz raport, w którym znajdziesz kluczowe informacje o firmie, jej doświadczeniu, nagrodach oraz aktualnych i zrealizowanych inwestycjach.
Budynek i otoczenie
Miejsca postojowe | |
|---|---|
Komórki lokatorskie | dostępne |
Standard wykończenia | standard deweloperski |
Realizacja inwestycji | rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2025 roku |
Udogodnienia | ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec |
Przyroda | w okolicy inwestycji znajduje się park |
Charakterystyka energetyczna nieruchomości |
|
Rezerwacja i finanse
Rodzaj własności | Odrębna własność z własnością gruntu |
|---|---|
Wysokość czynszu | informacja u dewelopera |
Warunki rezerwacji | Informacja u dewelopera |
Zabezpieczenie środków | Informacja u dewelopera |
Postępy i zdjęcia z budowy
Zobacz na jakim etapie budowy jest ta inwestycja
Lokalizacja inwestycji
Stacja kolejowa - Łódź Fabryczna - 399 m
Przystanek Tramwajowy - 7 m
Przystanek Autobusowy - 300 m
Dojazd do centrum: pokaż
W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:
33 kawiarnie i restauracje, 45 sklepów, 24 obiekty sportowe, 26 placówek medycznych, 62 placówki edukacyjne, 29 placów zabaw
Przeczytaj więcej o lokalizacji
Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.
Opis oferty
Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 46,36 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Primo etap IV w Sródmieściu-Wschód, ul. Lindleya (1.8 km od centrum Łodzi).
Inwestycja jest realizowana przez PROFBUD.
Cała inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajduje się 326 nowych mieszkań.
Na sprzedaż pozostaje 29 ofert o powierzchni od 40 do 69 m².
W budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.
Inwestycja Osiedle Primo etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2025 roku.
Nowe mieszkanie o oznaczeniu B079 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje.
Okna w mieszkaniu wychodzą na zachód.
Zachodnia ekspozycja to gwarancja intensywnego popołudniowego światła, które nadaje wnętrzom przytulności i ciepła. Idealne dla miłośników słonecznych wieczorów, którzy pragną cieszyć się pięknymi zachodami słońca we własnym domu. Zachodnie światło podkreśla kolory i faktury w aranżacji wnętrz, tworząc atmosferę sprzyjającą relaksowi po długim dniu.
Dla przyszłych mieszkańców Osiedle Primo etap IV deweloper przewidział miejsca postojowe podziemne.
Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.
Opis Inwestycji
Tereny zielone
Lubisz być w Centrum? Chcesz mieć świat kultury na wyciągniecie ręki i jednocześnie być jego częścią? A może chciałbyś zainwestować swój kapitał w doskonałą lokalizację?
Czwarty Etap Osiedla Primo umiejscowiony w centrum miasta oraz w centrum łódzkich wydarzeń. To odpowiedź dla wymagających, ambitnych osób, które w sercu Łodzi chcą pisać swój scenariusz na szczęśliwe życie. Primo jest również od lat bestsellerowym wyborem dla inwestujących w pewny zysk.
Filmowa dusza Łodzi oraz nieustannie rozwijające się Nowe Centrum dają gwarancję, że okolica nie przestanie tętnić życiem, a każdy kto zdecyduje się tu zamieszkać, będzie zaskoczony jak wiele Śródmieście ma do zaoferowania.
Projektując IV etap Osiedle Primo priorytetem było dla nas zachowanie spójności z poprzednimi etapami inwestycji oraz nawiązanie do historycznego stylu zabudowy pierzejowej, charakterystycznej dla ery przemysłowej.
Wyróżnikiem są atrakcyjne mieszkania typu penthouse zlokalizowane na najwyższej kondygnacji. Część z nich będzie wyposażona w tarasy na dachu, skąd w otoczeniu zieleni będzie można się zrelaksować, podziwiając zachód słońca nad Dworcem Łódź Fabryczna. Na Osiedlu zaplanowane są panele fotowoltaiczne, które będą dostarczać energię eklektyczną do części wspólnych budynku.
Osiedle zaprojektowała pracownia architektoniczna Ja2plus.
Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Primo etap IV, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 15 podobnych nowych mieszkań.
PROFBUD
Strona internetowa inwestycjiAdres biura sprzedaży:
ul. Tramwajowa 17b, 90-132 ŁódźGodziny otwarcia biura sprzedaży:
- Poniedziałek: 10:00 - 18:00
- Wtorek: 10:00 - 18:00
- Środa: 10:00 - 18:00
- Czwartek: 10:00 - 18:00
- Piątek: 10:00 - 18:00
- Sobota: 09:30 - 15:00
Artykuły powiązane:
:format(jpg)/articles/gallery/image/10115/6a9cf7.jpg)
Atrakcyjna przestrzeń wspólna
Motyw zadbanej i efektownej przestrzeni wspólnej zyskuje na znaczeniu. Osoby rozglądające się za idealnym mieszkaniem obok metrażu, rozkładu pokoi, piętra czy lokalizacji, w jakiej znajduje się inwestycja, coraz bardziej interesują się też jej bliskim otoczeniem. Ludzie chcą mieszkać w ciekawych...
12 lipca 2018
Profbud





