Osiedle Primo etap III

3 zdjęcia

Osiedle Primo etap III

Oddanie

Termin oddania

2 kw. 2024

Ilość pokoi

Ilość pokoi

4 pokoje

Metraż

Metraż

97,94 m²

Piętro

Piętro

2 piętro

Strona świata

Strona świata

północ, wschód

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 270 do 370 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

1 poziom

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

B074

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne (109 miejsc) : zakup nie jest obowiązkowy

Komórki lokatorskie

dostępne: zakup nie jest obowiązkowy

Standard wykończenia

standard deweloperski

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Udogodnienia

ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, patio / dziedziniec

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Lokalizacja inwestycji

Stacja kolejowa - Łódź Fabryczna - 440 m

Przystanek Tramwajowy - 50 m

Przystanek Autobusowy - 300 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

6 kawiarni i restauracji, 4 place zabaw, 3 placówki edukacyjne, 1 sklep

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 97,9 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Primo etap III w Sródmieściu-Wschód, ul. Tramwajowa (1.8 km od centrum Łodzi).

Inwestycja jest realizowana przez PROFBUD.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 110 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostają 43 oferty o powierzchni od 29 do 117 m².

W budynku jest 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Osiedle Primo etap III jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu B074 znajduje się na 2 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 270 do 370 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje.

Okna w mieszkaniu wychodzą na północ, wschód.

Orientacja północna zapewnia nieco mniejszą ilość światła naturalnego, ale stwarza spore możliwości aranżacyjne. Umiejscowienie korytarza od strony północnej będzie sprzyjać nastrojowej atmosferze, zachęcającej do wejścia do środka. Klimat pomieszczenia dodatkowo podkreśli dyskretne oświetlenie. Orientacja północna świetnie sprawdzi się także w przypadku łazienki, garderoby oraz pomieszczeń gospodarczych.

Dzięki oknom od wschodu, promienie słońca nie będą ogrzewać pomieszczeń z tak dużą intensywnością. Umiejscowienie kuchni czy sypialni od strony wschodniej pozwoli utrzymać optymalną temperaturę i odpowiednią ilość światła naturalnego w pomieszczeniach.

Dla przyszłych mieszkańców PROFBUD przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Tereny zielone

10 parków w okolicy

Pow. dodatkowe

Balkon

Można urodzić się pod szczęśliwą gwiazdą. Można zrobić wszystko, by nią zostać. Można podążać jej śladem lub samemu zająć miejsce na pierwszym planie. Niektóre role wyznacza nam życie, inne powinniśmy napisać sobie sami.

III etap Osiedla Primo – to kontynuacja pierwszoplanowego wyboru na mapie zrewitalizowanego Nowego Centrum Łodzi. To tu przecinają się ścieżki ambitnych, twórczych indywidualistów i osób, które w sercu miasta, przy ul. Tramwajowej, chcą dla nich stworzyć unikalną przestrzeń do życia. Wszechobecny duch świata filmu i prowadzone tu przedsięwzięcia dają gwarancję, że okolica nie przestanie tętnić życiem, a każdy kto zdecyduje się tu zamieszkać, ma szansę znaleźć się w centrum niezwykłych wydarzeń, jakich dostarcza to miasto.

Projektując Osiedle Primo priorytetem było dla nas stworzenie miejsca nowoczesnego, ale w naturalny sposób komponującego się z otoczeniem. Forma przestrzenna budynku, podobnie jak poprzednie etapy inwestycji, ma na celu oddać historyczny styl zabudowy pierzejowej. Poprzez zastosowanie pionowych podziałów elewacji o zmiennej wysokości i wycofanie pasów loggii, pragniemy odtworzyć styl fasad charakterystyczny dla ery przemysłowej.

Wyróżnikiem III etapu Osiedla Primo są mieszkania na parterze o wysokości nawet 3,7 m z przynależnymi do nich ogródkami od strony patio. Dodatkowo, na najwyższych kondygnacjach zaplanowane są mieszkania typu penthouse. Część z nich będzie wyposażona w tarasy na dachu, skąd w otoczeniu zieleni będzie można się zrelaksować, podziwiając panoramę miasta.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Primo etap III, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 9 podobnych nowych mieszkań.

PROFBUD logo

W sprzedaży 846 nieruchomości w 11 inwestycjach

1 nagroda i wyróżnienie

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 13 inwestycjach

Data publikacji: 18.03.2022
Data aktualizacji: 28.02.2023

Artykuły powiązane:

Inwestycje w pobliżu w Sródmieściu-Wschód

Oferty w Sródmieściu-Wschód

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: