City Park

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPolnord S.A.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji City Park dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
A2-01
61,33 m²
Parter

Opis Inwestycji

City Park, popularna wśród Łodzian inwestycja mieszkaniowa przy ul. Żeligowskiego to elegancki kompleks 7 budynków, w których swoje własne M znalazły już 223 rodziny. Lokale usługowe na osiedlu, zadbana zieleń, bliskość szkół i najważniejszych łódzkich obiektów takich jak uniwersytet, galerie handlowe, czy też park, kryty basen i liczne przystanki MPK sprawiają, że City Park jest jednym z najbardziej komfortowych osiedli w Łodzi.Właśnie ruszyła sprzedaż kolejnego etapu. Duży wybór mieszkań, w tym lokali w programie rządowych dopłat "Mieszkanie dla Młodych, unikalne pięcio-komorowe, ponad 2-metrowe okna, zielone patio bez ruchu kołowego, zamknięty i strzeżony teren umożliwiające relaks ze względu na panujący tam spokój to tylko niektóre z licznych zalet osiedla City Park.Data zakończenia budowy:I etap - III kwartał 2015II etap – zima 2016Mieszkania• Funkcjonalne rozkłady mieszkań• Na parterach duże ogródki o charakterze tarasowym• Duże, ponad 2-metrowe okna• Drzwi antywłamaniowe w standardzie• Możliwość zmian aranżacyjnych przy wsparciu fachowców zarówno w kwestii architektonicznej jak i technicznej• Zastosowanie materiałów i technologii zapewniających doskonałą izolację termiczną i akustyczną w mieszkaniach• Niskie opłaty miesięczneBiuro Sprzedaży Mieszkań: ul. Żeligowskiego 43 // tel.: (42) 218 55 55 / 691 930 400 / 694 493 666 // [email protected] // Godziny otwarcia: Pon.-pt.: 9:00 – 18:00 i Sb. 10:00 - 13:00.

Inwestycja City Park znajduje się w Starym Polesiu, ul. Żeligowskiego 41/ 43 (1.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Inwestycja City Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji City Park pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 61 metrów kwadratowych.

Deweloper Polnord S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 350 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 61 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji City Park

• Centrum Łodzi - 500 m • Obwodnice Łodzi - 1 km • Centra handlowe - 2 km • Przedszkola - 100 m • Szkoła podstawowa - 100 m • Uczelnie wyższe - 1 km • Przystanki komunikacji miejskiej - 500 m

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

W odległości 100 metrów od inwestycji City Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Żeligowskiego 46 (1512).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji City Park znajduje się 39 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek nr 30 Miejskiego Zespołu Żłobków w odległości 250m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 152 w odległości 300m, Przedszkole Miejskie Nr 56 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Gastro Sp. z o.o. Poradnia gastrologiczna. Poradnia dietetyczna, w odległości 250 m znajduje się Centralny Szpital Weteranów, w odległości 450 m znajduje się Adamek Adrianna, lek. stomatolog.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Restauracja Blacklion, w odległości 200 m znajduje się Restauracja Mazowiecka Strobejko i Syn, w odległości 350 m znajduje się Bankomaty Euronet.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Max Gym. Siłownia. Krochmalski M., w odległości 400 m znajduje się Hala Wojskowej Akademii Medycznej, w odległości 450 m znajduje się Corio Team. Fight Club.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 16.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie