City Park

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPolnord S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Więckowskiego 79(0.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Więckowskiego 79 (1.8 km od centrum Łodzi)
  Więckowskiego 79
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 73 m2
  P.I.B. ZETPRI-REMBUD Sp. z o.o.
 • Tobaco Park budynek 2+1(0.8 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Łódź, Polesie, Stare Polesie, ul. Mikołaja Kopernika (1.2 km od centrum Łodzi)
  Tobaco Park budynek 2+1
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 90 - 252 m2
  Arche Sp. z o.o.
 • Piotrkowska 44(1.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Piotrkowska 44 (1.4 km od centrum Łodzi)
  Piotrkowska 44
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 10
  Powierzchnia: 22 - 136 m2
  Vision Development

Opis Inwestycji

City Park, popularna wśród Łodzian inwestycja mieszkaniowa przy ul. Żeligowskiego to elegancki kompleks 7 budynków, w których swoje własne M znalazły już 223 rodziny. Lokale usługowe na osiedlu, zadbana zieleń, bliskość szkół i najważniejszych łódzkich obiektów takich jak uniwersytet, galerie handlowe, czy też park, kryty basen i liczne przystanki MPK sprawiają, że City Park jest jednym z najbardziej komfortowych osiedli w Łodzi.Właśnie ruszyła sprzedaż kolejnego etapu. Duży wybór mieszkań, w tym lokali w programie rządowych dopłat "Mieszkanie dla Młodych, unikalne pięcio-komorowe, ponad 2-metrowe okna, zielone patio bez ruchu kołowego, zamknięty i strzeżony teren umożliwiające relaks ze względu na panujący tam spokój to tylko niektóre z licznych zalet osiedla City Park.Data zakończenia budowy:I etap - III kwartał 2015II etap – zima 2016Mieszkania• Funkcjonalne rozkłady mieszkań• Na parterach duże ogródki o charakterze tarasowym• Duże, ponad 2-metrowe okna• Drzwi antywłamaniowe w standardzie• Możliwość zmian aranżacyjnych przy wsparciu fachowców zarówno w kwestii architektonicznej jak i technicznej• Zastosowanie materiałów i technologii zapewniających doskonałą izolację termiczną i akustyczną w mieszkaniach• Niskie opłaty miesięczneBiuro Sprzedaży Mieszkań: ul. Żeligowskiego 43 // tel.: (42) 218 55 55 / 691 930 400 / 694 493 666 // [email protected] // Godziny otwarcia: Pon.-pt.: 9:00 – 18:00 i Sb. 10:00 - 13:00.

Inwestycja City Park znajduje się w Starym Polesiu, ul. Żeligowskiego 41/ 43 (1.4 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera Polnord S.A..

Inwestycja City Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji City Park pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 61 metrów kwadratowych.

Deweloper Polnord S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 350 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji City Park

• Centrum Łodzi - 500 m • Obwodnice Łodzi - 1 km • Centra handlowe - 2 km • Przedszkola - 100 m • Szkoła podstawowa - 100 m • Uczelnie wyższe - 1 km • Przystanki komunikacji miejskiej - 500 m

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Przyszli mieszkańcy inwestycji City Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji City Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żeligowskiego - 6 Sierpnia.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji City Park znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 160 w odległości 140 m, Gimnazjum Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Łodzi w odległości 270 m, Technikum Samochodowe Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Łodzi w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji City Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej w odległości 270 m, Klinika Dermatologii i Wenerologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji City Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Biedronka, w odległości 290 m znajduje się Żabka, w odległości 420 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji City Park w odległości 240 m znajduje się Max Gym, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 17.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie