Murapol Atrium Służewiec

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPlatforma Mieszkaniowa

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Murapol Atrium Służewiec dostępnych jest 18 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
B.8.6.01
2
43,56 m²
6
B.4.0.01
3
57,2 m²
Parter
B.4.2.01
3
57,2 m²
2
B.3.3.03
3
58,73 m²
3
B.3.7.03
3
58,73 m²
7
B.3.2.03
3
58,73 m²
2
B.3.5.03
3
58,73 m²
5
B.3.4.03
3
58,73 m²
4
B.7.5.01
3
59,27 m²
5
B.7.0.01
3
59,27 m²
Parter
B.4.7.04
3
58,62 m²
7
B.4.2.05
3
58,62 m²
2
B.7.2.01
3
59,27 m²
2
B.7.1.01
3
59,27 m²
1
B.7.1.05
3
61,22 m²
1
B.1.0.02
3
59,69 m²
Parter
B.7.4.05
3
61,22 m²
4
B.7.5.05
3
61,22 m²
5

Opis Inwestycji

Planowane daty oddania do użytku poszczególnych etapów:Budynek A - IVQ2020budynek B - IVQ2020Murapol Atrium Służewiec to nowoczesna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Cybernetyki, w dzielnicy Mokotów – na terenie spokojnej części warszawskiego Służewca. Osiedle jest położone w otoczeniu biznesowego centrum stolicy, co zapewnia bogatą infrastrukturę w sąsiedztwie. Jednocześnie mieszkańcy zyskują łatwy dostęp do terenów zielonych i miejsc rekreacji. Osiedle Murapol Atrium Służewiec to dwa 7-piętrowe budynki.Dlaczego warto?Zaletą wszystkich mieszkań jest przestronny układ oraz duże nasłonecznienie pomieszczeń. Pokoje są jasne, a także ustawne.Niezależnie od piętra do mieszkania dotrzesz komfortowo – w każdej z klatek schodowych zaplaowano nowoczesne, szybkie i ciche windy, co ułatwi komunikację wewnątrz budynku.Służewiec może pochwalić się niewieloma inwestycjami, które w tak udany sposób łączą tradycję z nowoczesnością.Wszystkie mieszkania na piętrach mają obszerne balkony, a te na parterze – tarasy i ogródki.Dla wygody zmotoryzowanych mieszkańców w podziemnych kondygnacjach budynków przewidziano hale garażowe z licznymi miejscami postojowymi oraz postoje na zewnątrz.Teren inwestycji zostanie zagospodarowany zielenią oraz wybrukowanymi alejkami.Budynek jest podłączony do miejskiego węzła cieplnego.Dostępne metrażeNa osiedlu znajdziesz odpowiadające różnym potrzebom nowe mieszkania. Warszawa to miasto, gdzie stale rośnie zapotrzebowanie na wszystkie typy lokali – od kompaktowych kawalerek do ekskluzywnych i przestronnych apartamentów, których powierzchnia znacznie przekracza 100 mkw. Osiedle Murapol Atrium Służewiec oferuje:kawalerki do 30 mkw.: to rozwiązanie najbardziej ekonomiczne – dzięki doskonałym rozkładom mieszkań zmieści się tu wszystko, czego do życia potrzebuje singiel lub para;mieszkania 2- oraz 3-pokojowe: mają od 34 do 61 mkw.; najczęściej, oprócz przestronnego salonu, do dyspozycji są sypialnie, w których można urządzić nie tylko miejsce do spania, lecz również przytulny pokój dziecięcy lub stanowisko do pracy;mieszkania 4-pokojowe: zaczynają się od ok. 80 mkw., choć w ofercie są również bardzo przestronne lokale o powierzchni 90 mkw.; pozwalają cieszyć się wygodnymi przestrzeniami, których aranżacja będzie czystą przyjemnością.

Inwestycja Murapol Atrium Służewiec znajduje się na Służewcu, ul. Cybernetyki 15 (6.1 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa

Inwestycja Murapol Atrium Służewiec jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 488 nowych mieszkań. Budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Murapol Atrium Służewiec pozostało na sprzedaż 18 mieszkań o powierzchniach od 44 do 61 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 44 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 57 do 61 m2 (17 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 488 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 18 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 44 do 61 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Murapol Atrium Służewiec

Zamieszkaj w centrum Mokotowa, w pobliżu reprezentacyjnych biurowców i eleganckich hoteli. Większość potrzebnych Ci usług znajdziesz w sąsiedztwie, a komunikacja z każdą częścią Warszawy będzie bardzo łatwa. W dalszą podróż wybierzesz się z położonego w niewielkiej odległości Lotniska Chopina. Parki oraz tor wyścigów konnych znajdują się tylko kilka minut od inwestycji. Dolina Służewiecka to jedna z ulubionych przestrzeni spacerowych rodzin mieszkających w Warszawie. Rodzice szczególnie docenią bliskość żłobków, przedszkoli i szkoły podstawowej w sąsiedztwie.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murapol Atrium Służewiec mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Murapol Atrium Służewiec znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Komputerowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murapol Atrium Służewiec znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Happy Kids' Academy - Europejskie Przedszkole Językowe w odległości 370 m, Niepubliczne Przedszkole Montessori ItsyBitsy w odległości 380 m, Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o. Sp. k. w odległości 550 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Murapol Atrium Służewiec jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medycyny Pracy Medicover w odległości 200 m, Warszawskie Centrum Medyczne w odległości 220 m, Enel-Med Oddział Postępu w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murapol Atrium Służewiec składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 80 m znajduje się Bonjour, w odległości 100 m znajduje się Carrefour Express.

Data publikacji: 13.05.2020

Data aktualizacji: 29.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie