Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Green House Klimontowska

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Klimontowska, oferowane bezpośrednio przez

Platforma Mieszkaniowa

Sosnowiec, ul. Klimontowska

Green House KlimontowskaGreen House Klimontowska

16 zdjęć

Green House Klimontowska
Green House Klimontowska
Green House Klimontowska
Green House Klimontowska
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

2 kw. 2025

Powierzchnie

57 - 68/m2

Przedział pokoi

3

Kondygnacje

2

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (2)

Pokoje

Piętra

Metraż

Stacja kolejowa - Sosnowiec Dańdówka - 910 m

Przystanek Tramwajowy - 435 m

Przystanek Autobusowy - 271 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 8 placówek edukacyjnych, 3 kawiarnie i restauracje, 2 sklepy, 6 obiektów sportowych, 7 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

podłogowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 2 mieszkania w tym 2 lokale typu apartament

Powierzchnie mieszkań:

od 57 do 68 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Green House Klimontowska to osiedle tworzone dla ludzi ceniących jakość i wysoki komfort życia. Osiedle zlokalizowane jest w Sosnowcu w dzielnicy Sielec. Unikalny projekt, wysokiej jakości materiały, dbałość o detale, a także infrastruktura otoczenia to tylko niektóre z zalet, które zostaną docenione przez wszystkie osoby chcące korzystać z uroków mieszkania w nowoczesnym apartamencie.

Inwestycja Green House Klimontowska znajduje się w Sosnowcu, ul. Klimontowska (5.1 km od centrum Sosnowca), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Green House Klimontowska w sprzedaży są 2 nowe mieszkania o powierzchni od 57 do 68 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Sosnowiec to miasto położone w południowo-zachodniej części Polski, w województwie śląskim. Usytuowany na Wyżynie Śląskiej, w skład której wchodzi Wyżyna Krakowsko-Częstochowska. Miasto to znajduje się w pobliżu licznych zbiorników wodnych. Leży nad rzekami: Białą Przemszą, Bobrkiem czy Brynicą. Mieszkańcy chętnie korzystają z okolicznych atrakcji, a mnogość zabytków nadaje charakter miasta. Sosnowiec składa się z wielu dzielnic takich jak: Środula, Niwka, Pogoń, Milowice, Modrzejów, Nowe Zawodzie czy Klimontów. Rozciągają się one po obu stronach rzeki Czarna Przemsza. Co roku powstają tu nowe inwestycje, które charakteryzują się dużą różnorodnością. Dla mieszkańców jak i inwestorów jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Występują tu zarówno wysokie zabudowy wielorodzinne, jak i również nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki z wielkiej płyty. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują budynki w stylu barokowym. Zamek Sielecki w Sosnowcu to najstarszy, a zarazem najcenniejszy zabytek miasta. Sosnowiec ma ogromną infrastrukturę społeczną. Bogaty w pełną ofertę edukacyjną, w skład której wchodzi aż kilkaset publicznych jednostek działających w ramach zespołów szkół, jak i samodzielnych jednostek. Znajduje się tutaj kilkadziesiąt szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz wiele przedszkoli. Sosnowiec ma również dostęp do rozbudowanej infrastruktury zdrowotnej. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. stadionami i kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą, na stoku narciarskim. Na obszarze miasta funkcjonuje wiele instytucji i placówek kulturalnych m.in. kina, centrum sztuki czy teatr. Rozbudowana została również infrastruktura usługowo-handlowa. Mieszkańcy Sosnowca mają do wyboru dwie duże galerie handlowe i kilka nieco mniejszych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Green House Klimontowska?

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Funkcjonują tu również autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma kilka stacji kolejowych. Znajduje się tu także lądowisko sanitarne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Green House Klimontowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 271 metrów od inwestycji Green House Klimontowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sosnowiec Zielona Dolina.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Green House Klimontowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Green House Klimontowska znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Bajkowo i sportowo. Przedszkole małego sportowca w odległości 519 m, Szkoła Podstawowa Nr 20 w odległości 676 m, Zespół Szkół Prywatnych nr 1 w odległości 704 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Green House Klimontowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Niwecka-Walcownia w odległości 977 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Green House Klimontowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 555 m znajduje się Żabka, w odległości 862 m znajduje się Euro Sklep.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Green House Klimontowska w odległości 697 m znajduje się boisko / kort, w odległości 716 m znajduje się boisko / kort, w odległości 804 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 04.10.2023
Data aktualizacji: 09.07.2024

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023