Więckowskiego 79

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez P.I.B. ZETPRI-REMBUD Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Więckowskiego 79 dostępnych jest 16 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
3
73 m2
1
3
81 m2
1
3
73 m2
2
3
81 m2
2
3
81 m2
2
3
73 m2
3
3
81 m2
3
3
81 m2
3
3
72 m2
4
3
80 m2
4
3
80 m2
5
3
80 m2
5
4
83 m2
2
4
83 m2
3
4
83 m2
4
4
83 m2
5

Opis Inwestycji

Apartamentowiec przy ulicy Więckowskiego 79 to idealne miejsce do zamieszkania dla Osób ceniących uroki wielkomiejskiego, a zarazem spokojnego życia oraz wysoki standard wykonania.Pięciopiętrowy, nowoczesny apartamentowiec projektu renomowanej łódzkiej pracowni projektowej w pobliżu centrum miasta oraz terenów zielonych. Wszędzie blisko! Dogodna komunikacja zapewnia łatwy dojazd do ścisłego centrum w zaledwie 5 minut.W niedalekim sąsiedztwie znajdują się m.in. Uniwersytecki Szpital Kliniczny WAM, Uniwersytet Medyczny, Centra handlowe Manufaktura i Galeria Łódzka oraz tereny zielone : Park Helenów, Park im. S. Moniuszki, Park Poniatowskiego, Rezerwat Przyrody Polesie z parkiem rozrywki Lunapark, ZOO. Atrakcyjność lokalizacji podnosi bliskie sąsiedztwo najdłuższej w Polsce ulicy Piotrkowskiej z pubami, restauracjami, galeriami, sklepami, hotelami, bankami i urzędami instytucji publicznych.Apartamentowiec został wybudowany w tradycyjnej technologii murowanej , z najlepszych atestowanych materiałów ceramicznych. W budynku znajduje się 29 mieszkań, większość z dwoma przeszklonymi balkonami. Pomieszczenia gospodarcze ze względu na wygodę Użytkowników są usytuowane bezpośrednio przy mieszkaniach, na parterze znajdują się 4 lokale usługowe. Dla zapewnienia komfortu dwie nowoczesne windy zjeżdżają do hali garażowej, w której są 34 miejsca postojowe. Garaż jest doskonale skomunikowany, posiada odrębny wjazd i wyjazd. Dla zapewnienia poczucia bezpieczeństwa Mieszkańców w budynku przewidziano wideodomofon oraz ogrodzenie terenu. Dodatkowo Mieszkańcy mają do dyspozycji pięknie zaaranżowaną intymną przestrzeń rekreacyjno-sportową z oświetlonym nocą ogrodem, alejkami i ławkami o niespotykanej w centrum miasta powierzchni ok. 1000 m2. Lokale usługowe dają możliwość dowolnej aranżacji wnętrza umożliwiając prowadzenie działalności, np. kancelarii notarialnej, księgowej, gabinetu lekarskiego, itp.Specjalnie z myślą o wygodzie mieszkańców apartamentowca w pobliżu budynku znajduje się nowoczesny przystanek komunikacji miejskiej.Apartamentowiec zarówno wewnątrz jak i w środku charakteryzuje prosta i nowoczesna forma: jasne i funkcjonalne wnętrza, duże przestronne klatki schodowe, napełniające energią hole wejściowe oraz ciekawa elewacja składają się na wyjątkowość oferty.Zetpri-Rembud – Odnalazłeś swój Dom…

Inwestycja Więckowskiego 79 znajduje się w Starym Polesiu, ul. Więckowskiego 79 (1.8 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez dewelopera P.I.B. ZETPRI-REMBUD Sp. z o.o..

Inwestycja Więckowskiego 79 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Więckowskiego 79 pozostało na sprzedaż 16 mieszkań o powierzchniach od 72 do 83 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 72 do 81 m2 (12 mieszkań)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 83 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.I.B. ZETPRI-REMBUD Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne (34 miejsca)

W inwestycji znajduje się 29 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 278 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia, taras, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada (29).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (34 miejsca).
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 16 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 72 do 83 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Więckowskiego 79

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

W odległości 100 metrów od inwestycji Więckowskiego 79 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny 1 Maja - Żeligowskiego (0522).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Więckowskiego 79 znajduje się 46 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczne Gimnazjum Nr 26 w odległości 250m, Przedszkole Niepubliczne "Koliberek" w odległości 250m, Szkoła Podstawowa nr 26 w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Centralny Szpital Weteranów, w odległości 350 m znajduje się Gastro Sp. z o.o. Poradnia gastrologiczna. Poradnia dietetyczna, w odległości 400 m znajduje się Primula s.c. Leki gotowe, recepturowe.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się Biblioteka Wydziału Wojskowo - Lekarskiego, w odległości 250 m znajduje się Muzeum Uniwersytetu Medycznego, w odległości 550 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Łódź - Polesie. Filia nr 4.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Orzeł Łódź. Klub sportowy, w odległości 500 m znajduje się Hala Wojskowej Akademii Medycznej, w odległości 700 m znajduje się Corio Team. Fight Club.

Data publikacji: 15.01.2019

Data aktualizacji: 22.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie