Osiedle Parkowa Aleja

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ceramiczna, oferowane bezpośrednio przez

Parkowa Aleja Sp. z o.o. Sp.k

Kobyłka, ul. Ceramiczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 486 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Parkowa Aleja

4 zdjęcia

Osiedle Parkowa Aleja
Osiedle Parkowa Aleja
Osiedle Parkowa Aleja
Osiedle Parkowa Aleja

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: powierzchnia 14 mkw

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W ramach zaprojektowanej specjalnie dla Państwa inwestycji powstaną 64 mieszkania w 32 kameralnych budynkach dwurodzinnych, wszyscy klienci, którzy nabędą mieszkanie w ramach inwestycji Osiedle Parkowa Aleja będą mogli korzystać z parku o powierzchni 4000 m kw. oraz placu zabaw.

Korzystając z naszej oferty każdy z klientów przy zakupie mieszkania otrzyma działkę o powierzchni od 86 do 225 m.kw. gratis.

Osiedle Parkowa Aleja to domy o podwyższonym standardzie położone na granicy Zielonki i Kobyłki w cichej okolicy, a jednocześnie bardzo blisko centrum Zielonki. Nasz projekt jest adresowany do klientów poszukujących wysokiej jakości życia w bliskiej odległości od Warszawy w przystępnej cenie.

Osiedle Parkowa Aleja to inwestycja która została zaprojektowana przy założeniu, że mieszkania które powstaną w wyniku jej realizacji będą cechowały się wysoką jakością wykonania a części wspólne czyli klatki i zagospodarowanie terenu zaprojektowane w ponadprzeciętny sposób dopełnią przekonania o przemyślanej wizji osiedla procentując mieszkańcom zadowoleniem z podjętej decyzji o zakupie mieszkania właśnie w tej inwestycji.

Zaprojektowane budynki wyróżniają się przyjazną i nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz jakości materiałów użytych do budowy.

Każde z mieszkań ma między innymi osobne podłączenie do kominka, gniazdo prądu oraz wyprowadzenie wody użytkowej na zewnątrz budynku oraz zagwarantowane dwa miejsca parkingowe - jedno w w garażu podziemnym drugie na parkingu, dodatkowo do każdego z mieszkań przynależy komórka lokatorska o pow. około 14 m kw.

Osiedle Parkowa Aleja jest uzbrojone w pełną infrastrukturę tj. kanalizację sanitarną, kanalizację deszczową, wodociąg oraz gazociąg. W odległości stu metrów od osiedla znajduje się przystanek autobusowy, a bliskość stacji kolejowej zapewnia szybki dojazd do Warszawy lub innych okolicznych miejscowości. Dodatkowo wszyscy klienci, którzy nabędą mieszkanie w ramach inwestycji Osiedle Parkowa Aleja będą mogli korzystać z prywatnego parku o powierzchni około 4000 mkw. wraz z placem zabaw dla najmłodszych. Zaprojektowane budynki posiadają w pełni zabudowane klatki schodowe, które szczególnie w sezonie zimowym zapewniają bezpieczeństwo i komfort użytkowania w przeciwieństwie do inwestycji o niższym standardzie gdzie podstawowym rozwiązaniem są zewnętrzne schody.

Inwestycja Osiedle Parkowa Aleja znajduje się w Kobyłce, ul. Ceramiczna (4.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez Parkowa Aleja Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Osiedle Parkowa Aleja została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Parkowa Aleja nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Parkowa Aleja Sp. z o.o. Sp.k przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie powierzchnia 14 mkw.

Lokalizacja inwestycji

Kobyłka to miasto położone w powiecie wołomińskim, w aglomeracji warszawskiej, oddalone od ok. 17 km od centrum Warszawy. Miasto leży na Równinie Wołomińskiej w centralnej części Niziny Mazowieckiej. Graniczy z takimi miastami, jak: Zielonka, Marki, Radzymin, Wołomin.. Kobyłka dzieli się na dzielnice: Antolek, Mareta, Kobylak, Kolonia Chór, Sosnówka, Zalasek, Piotrówek czy Jędrzejek. Do najchętniej odwiedzanych miejsc w Kobyłce zalicza się Muzeum im. Zofii i Wacława Nałkowskich. W pobliżu znajdują się również Rezerwat Przyrody Puszcza Słupecka oraz Pomnik Bohaterów Powstania Styczniowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Parkowa Aleja?

Kobyłka ma dogodne połączenia kolejowe i autobusowe ze stolicą. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 634 oraz droga ekspresowa S8. Na terenie gminy znajdują się dwie stacje kolejowe: Kobyłka i Kobyłka Ossów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Parkowa Aleja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1725 metrów od inwestycji Osiedle Parkowa Aleja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kobyłka Ossów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Parkowa Aleja znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Parkowa Aleja znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne przedszkole nr 3 Król Maciuś w odległości 185 m, przedszkole w odległości 929 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Parkowa Aleja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 127 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Parkowa Aleja w odległości 784 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: