Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Galeria Park Top

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Obrzeżna, oferowane bezpośrednio przez

Park Projects Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Obrzeżna 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 632 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Galeria Park TopGaleria Park Top

16 zdjęć

Galeria Park Top
Galeria Park Top
Galeria Park Top
Galeria Park Top

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski podwyższony
 • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 4 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 267 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Galeria Park Top to nowoczesny zespół apartamentowy, powstały w ramach kontynuacji projektów Galeria Park i Galeria Point znajdujących się na Mokotowie – najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Trzeci etap naszych inwestycji to osiedle znajdujące się przy ul. Obrzeżnej, tuż obok centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Mokotów. Dogodna lokalizacja zapewnia komfort, wygodę i szybki dojazd do centrum miasta oraz na lotnisko.

W Galerii Park Top powstało razem 267 mieszkań. Są to budynki o zróżnicowanej wielkości, wysokości (3-9 kondygnacyjne) i strukturze mieszkań (od 34 do 134 mkw.).

Co nas wyróżnia? Projekt charakteryzuje się unikalnymi przeszkleniami pokoi na pełną wysokość kondygnacji w formie szklanych wykuszy dających wrażenie miejscowej podwójnej elewacji budynku. Każde z mieszkań ma swój niepowtarzalny balkon, przedłużony szklanymi ścianami pokój lub też taras z widokiem na całą okolicę.

Szczególną uwagę zwracamy na materiały wykończeniowe, wysoki standard powierzchni wspólnych i jakość prac budowlanych.

Docenili to mieszkańcy Galerii Park i Galerii Point- to nas utwierdziło w przekonaniu, że zawsze warto inwestować w najwyższą jakość. Wszystkie etapy naszej inwestycji stanowią jedną całość urbanistyczną a połączenie wewnętrznymi terenami zieleni stanowi wspaniałą przestrzeń rekreacyjną dla wszystkich mieszkańców.

Inwestycja Galeria Park Top znajduje się na Służewcu, ul. Obrzeżna 3 (6.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Park Projects Sp. z o.o.

Inwestycja Galeria Park Top została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 267 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Galeria Park Top nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Park Projects Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Galeria Park Top?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Galeria Park Top mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1829 metrów od inwestycji Galeria Park Top znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Służew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Galeria Park Top znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Galeria Park Top znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w odległości 167 m, szkoła w odległości 182 m, Dibber w odległości 215 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Galeria Park Top jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Jacek Sieńko w odległości 81 m, Reumatika w odległości 97 m, MediPark w odległości 119 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Galeria Park Top składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się A.M., w odległości 121 m znajduje się Żabka, w odległości 155 m znajduje się Bonus.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Galeria Park Top w odległości 200 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 239 m znajduje się boisko / kort, w odległości 276 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.12.2014
Data aktualizacji: 04.04.2019

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023