Galeria Park Top

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPark Projects Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 407 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Moduo Gardens(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Postępu 02-672 (6 km od centrum Warszawy)
  Moduo Gardens
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 148
  Powierzchnia: 30 - 132 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.
 • Apartamenty Bokserska(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Bokserska 56 (6.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Bokserska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 64 - 140 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  KG Group Sp. z o.o.
 • Moko Botanika(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Bokserska 54 (6.7 km od centrum Warszawy)
  Moko Botanika
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 116
  Powierzchnia: 32 - 88 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Marvipol Development

Opis Inwestycji

Galeria Park Top to nowoczesny zespół apartamentowy, powstały w ramach kontynuacji projektów Galeria Park i Galeria Point znajdujących się na Mokotowie – najszybciej rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Trzeci etap naszych inwestycji to osiedle znajdujące się przy ul. Obrzeżnej, tuż obok centrum handlowo-rozrywkowego Galeria Mokotów. Dogodna lokalizacja zapewnia komfort, wygodę i szybki dojazd do centrum miasta oraz na lotnisko.W Galerii Park Top powstało razem 267 mieszkań. Są to budynki o zróżnicowanej wielkości, wysokości (3-9 kondygnacyjne) i strukturze mieszkań (od 34 do 134 mkw.).Co nas wyróżnia? Projekt charakteryzuje się unikalnymi przeszkleniami pokoi na pełną wysokość kondygnacji w formie szklanych wykuszy dających wrażenie miejscowej podwójnej elewacji budynku. Każde z mieszkań ma swój niepowtarzalny balkon, przedłużony szklanymi ścianami pokój lub też taras z widokiem na całą okolicę.Szczególną uwagę zwracamy na materiały wykończeniowe, wysoki standard powierzchni wspólnych i jakość prac budowlanych.Docenili to mieszkańcy Galerii Park i Galerii Point- to nas utwierdziło w przekonaniu, że zawsze warto inwestować w najwyższą jakość. Wszystkie etapy naszej inwestycji stanowią jedną całość urbanistyczną a połączenie wewnętrznymi terenami zieleni stanowi wspaniałą przestrzeń rekreacyjną dla wszystkich mieszkańców.

Inwestycja Galeria Park Top znajduje się na Służewcu, ul. Obrzeżna 3 (6.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Park Projects Sp. z o.o..

Inwestycja Galeria Park Top została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 267 nowych mieszkań w tym 3 lokale typu penthouse, znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Galeria Park Top pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 59 do 67 metrów kwadratowych w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Park Projects Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 4 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 267 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, rowerownia, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Galeria Park Top

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Galeria Park Top mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Galeria Park Top znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Cybernetyki 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Galeria Park Top znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole "Małe Śmieszki" w odległości 80 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w Warszawie w odległości 210 m, Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 14 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej w Warszawie w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Galeria Park Top jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Postępu w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Galeria Park Top składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 160 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Galeria Park Top w odległości 490 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.12.2014

Data aktualizacji: 04.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie