Osiedle Zagłoby

14 zdjęć

Osiedle Zagłoby

Oddanie

Termin oddania

4 kw. 2022

Ilość pokoi

Ilość pokoi

5 pokoi

Metraż

Metraż

131,77 m²

Piętro

Piętro

1 piętro

Dodatkowe

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Kuchnia

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość

Wysokość pomieszczeń

od 260 do 280 cm wysokości

Kondygnacje

Ilość kondygnacji

2 poziomy

Oznaczenie oferty

Oznaczenie oferty

11B

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe naziemne

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Udogodnienia

teren ogrodzony, klimatyzacja, inteligentny dom, videodomofon

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka
Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

4 placówki edukacyjne, 1 obiekt sportowy

Cicha i spokojna okolica pozwala odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. Zabudowa pośród domów jednorodzinnych gwarantuje dużo większy komfort mieszkania. Osiedle Zagłoby powstaje obok Parku Tysiąclecia do którego dotrzesz spacerem w ciągu 5 minut. Park Tysiąclecia to miejsce, które w ostatnim czasie stało się popularne dzięki swojej wyjątkowej część Meandrów Czasu, czyli 12 scen krajobrazowych przedstawiających najważniejsze wydarzenia w dziejach miasta. Obok inwestycji Osiedle Zagłoby powstaje nowe publiczne przedszkole, do którego dotrzesz spacerem w ciągu 2 minut. W bliskim sąsiedztwie znajduje się również żłobek i szkoła. Mieszkając na Osiedlu Zagłoby nie musisz martwić się o dojazd do centrum handlowego by zrobić zakupy. Do znanego Fashion Outlet jest tylko 2km.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Opis oferty

Nowe 5-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 131,8 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Osiedle Zagłoby na Żernikach, ul. Zagłoby 47B (7.8 km od centrum Wrocławia).

Inwestycja jest realizowana przez Osiedle Zagłoby Sp. z o.o. Sp. k.

Cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 20 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 1 oferta o powierzchni 132 m².

W budynkach są 3 kondygnacje naziemne. Budynek nie posiada kondygnacji podziemnych.

Inwestycja Osiedle Zagłoby jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu 11B znajduje się na 1 piętrze i jest 2-poziomowe. Pomieszczenia mają od 260 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajduje się 5 pokoi.

Dla przyszłych mieszkańców Osiedle Zagłoby Sp. z o.o. Sp. k. przewidział miejsca postojowe naziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Balkon

Osiedle Zagłoby to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. Inwestycja realizowana jest w północno – zachodniej części miasta, na Osiedlu Żerniki. To kameralne osiedle, na którym w II etapie powstanie 20 apartamentów od 104 do 132 m2, każdy z garażem i dodatkowym miejscem postojowym. Tworzymy nowoczesną architekturę, dobierając przy tym ponadczasową kolorystykę.

Dajemy możliwość wyboru według własnych preferencji. Budujemy zarówno apartamenty z ogrodami jak i przestronne mieszkania z tarasem. Wiemy jak ważne jest miejsce zamieszkania, do którego wraca się, aby odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku. To miejsce komfortu. Tworzymy Twoją oazę komfortu, w której znajdziesz wszystko czego potrzebujesz: spokój i ciszę, przestrzeń, wyposażenie o wysokim standardzie.

Wszystkie mieszkania będą znajdować się na działce z przygotowaną infrastrukturą części wspólnych tj. droga dojazdowa utwardzona, oświetlenie, osiedle zamknięte. Każdy apartament oddawany jest w stanie deweloperskim o wysokim standardzie.

Każdy apartament posiada dodatkowe wyposażenie:

- Klimatyzacja

- Ogrzewanie podłogowe

- Zewnętrzne rolety osłonowe

- Wideodomofon

- Piec dwufunkcyjny CO

Tworzymy nowoczesną architekturę z przyjaźnie zaprojektowaną infrastrukturą. Apartamenty cechują się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń. Zaprojektowano duże i przestronne pokoje oraz dodatkowe pomieszczenia gospodarcze przygotowane pod indywidualną aranżację.

Opracowana przez nas koncepcja, ma ułatwić codzienne życie i zagwarantować energooszczędność inwestycji. Zaproponowane przez nas rozwiązania systemu inteligentnego domu to między innymi możliwość sterowania temperaturą i roletami.

Układ mieszkania wpływa na temperaturę panującą we wnętrzach, na stopień doświetlenia wnętrza, a także na funkcjonalność poszczególnych pomieszczeń. Słoneczna strona południowa została zaaranżowana dla dziennej strefy życia. Po stronie północnej znajduje się część sypialniana.

Budujemy dla Ciebie i chcemy zaangażować Ciebie w tworzenie Twojego nowego lokum. Pozwól przenieść się w świat aranżacji i sam zdecyduj, jak ma wyglądać Twoje mieszkanie.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Osiedle Zagłoby.

Data publikacji: 11.05.2021
Data aktualizacji: 08.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Inwestycje w pobliżu na Żernikach

Oferty na Żernikach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: