Osiedle Paryskie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lubliniecka, oferowane bezpośrednio przez

Osiedle Paryskie Sp. z o.o. Sp.k.

Gliwice, ul. Lubliniecka 66

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 815 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle ParyskieOsiedle Paryskie

22 zdjęcia

Osiedle Paryskie
Osiedle Paryskie
Osiedle Paryskie
Osiedle Paryskie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • usługi concierge
 • winda
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy
 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 158 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Zamieszkaj na najpiękniejszym osiedlu mieszkaniowym w Gliwicach. Współczesna, lecz ponadczasowa architektura, duże przestrzenie, wszechobecna zieleń to to, co wyróżnia nas na tle konkurencji.

W pięciu budynkach przygotowaliśmy dla Państwa 158 mieszkań w zróżnicowanych metrażach - od najmniejszych kawalerek po ponad 100 metrowe mieszkania na ostatnich kondygnacjach. Dzisiaj w ofercie pozostały mieszkania powyżej 50 metrów kwadratowych. Nasi klienci doceniają przede wszystkim wysokie, przestronne i jasne pomieszczenia, duże tarasy lub ogródki i doskonałą lokalizację osiedla tuż obok historycznej Radiostacji.

Wszystkie mieszkania zostały już oddane do użytkowania, dzięki czemu klucze możesz odebrać nawet w przyszłym tygodniu! Umów się na spotkanie jeszcze dzisiaj i zobacz swoje przyszłe mieszkanie!

Inwestycja Osiedle Paryskie znajduje się w Gliwicach, ul. Lubliniecka 66 (2.6 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez Osiedle Paryskie Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Osiedle Paryskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 158 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Paryskie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Osiedle Paryskie Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Nowe osiedle znajduje się blisko centrum Gliwic, z łatwym dojazdem do autostrady A4 i A1, oraz bogatym zapleczem infrastruktury – w pobliżu szkoły, przedszkola, komunikacja miejska, basen, lokalna piekarnia i centra handlowe, to atuty które z pewnością wpłyną na komfort życia przyszłych mieszkańców. W okolicy wybudowane zostaną ekrany dźwiękochłonne od drogi nr 88.

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Paryskie?

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Paryskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1778 metrów od inwestycji Osiedle Paryskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gliwice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Paryskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Paryskie znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w odległości 382 m, szkoła w odległości 401 m, Przedszkole Miejskie nr 7 w odległości 408 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Paryskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ PRZYCHODNIA ALMA-MED w odległości 464 m, Przychodnia Lekarska "ELSIT" w odległości 852 m, Dentysta.eu - Dentysta Gliwice lek. dent. Marcin Krufczyk w odległości 930 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Paryskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 135 m znajduje się Lidl, w odległości 321 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 512 m znajduje się Piekarnia Krysik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Paryskie w odległości 404 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 412 m znajduje się boisko / kort, w odległości 413 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 12.10.2017
Data aktualizacji: 31.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: