Willa Szustra

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Dąbrowskiego 40A, oferowane bezpośrednio przez Ogrody Mokotowskie S.C

Warszawa, Mokotów, Sadyba, Ul. Dąbrowskiego 40A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 83 oferty w najbliższej okolicy!

Willa Szustra

1 zdjęcie

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Przy ulicy Dąbrowskiego 40A – przed wojną Szustra, wśród willi z lat 20-tych i 30-tych XX wieku, w otoczeniu ogrodów a zarazem kilka kroków od stacji metra Racławicka, powstaje luksusowa rezydencja.

Tylko 8 apartamentów o metrażu od 63 m2 (2 pokoje) do 99 m2 (dwupoziomowe, 3 pokoje). Po dwa mieszkania na kondygnacji. W poziomie terenu znajduje się garaż dla 9 samochodów a także 8 komórek. Z poziomu holu wejściowego i garażu na kondygnacje mieszkalne prowadzi klatka schodowa z windą w „duszy”.

Wystrój holu i klatki schodowej nawiązuje do stylistyki Art Deco. Marmur, granit, masywne, drewniane drzwi. Budynek jest wznoszony w miejscu oficyny z lat 30-tych. Pozostały niektóre oryginalne, ceglane ściany o grubości ponad pół metra. Dach kryty szlachetnym łupkiem, ma formę mansardową z lukarnami, nawiązującą do sąsiedztwa. Kryją się pod nim wyjątkowo wysokie apartamenty o dużych tarasach, z których roztacza się wspaniały widok na willowe ogrody. Salon każdego apartamentu ma duże przeszklenie na loggię od strony południowo-zachodniej. Widok na zieleń.

Budynek wyposażony jest w nowoczesne instalacje: centralną kotłownię gazową, zasobnik i cyrkulację ciepłej wody, okablowanie, przyłącza kuchni elektrycznych, wideo-domofony, telewizję satelitarną. Oświetlenie garaży i klatki schodowej uruchamia się automatycznie reagując na ruch.Lokalizacja budynku ma unikatowy charakter. Nowych rezydencji w tej okolicy i o takiej skali już nie będzie. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby maksymalnie uszanować genius loci. Skalą, bryłą, stylem i detalem wpisujemy się w historyczne otoczenie a najlepszą jakością i standardem chcemy zapewnić najwyższy komfort przyszłym mieszkańcom.W ramach dobrego sąsiedztwa zadbamy o najbliższe otoczenie między innymi remontując fasady sąsiedniej kamienicy, wymieniając nawierzchnie, rekultywując skwer itp. Budowa jest praktycznie zakończona. Trwają prace wnętrzarskie. Mieszkania są gotowe do przekazania nabywcom.  W I kwartale roku 2011 wystąpimy o pozwolenie na użytkowanie.Zapraszamy Osoby tak wyjątkowe jak wyjątkowa jest Willa Szustra.

Inwestycja Willa Szustra znajduje się na Sadybie (6.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Ogrody Mokotowskie S.C.

Inwestycja Willa Szustra została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Willa Szustra nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ogrody Mokotowskie S.C przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 8 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 45000 zł.
Udogodnienia:
plac zabaw
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Willa Szustra?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Willa Szustra mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Willa Szustra znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sadyba 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Willa Szustra znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Szustra znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: niepubliczne przedszkole u smoka co buja w obłokach w odległości 120 m, Szkoła Podstawowa Nr 115 w odległości 160 m, Niepubliczne Przedszkole Fiqmiku w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Willa Szustra jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Willa Szustra składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Specjały Regionalne, w odległości 280 m znajduje się Mokpol, w odległości 380 m znajduje się Liliput.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Willa Szustra w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: