Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Novisa Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Cichej Łąki, oferowane bezpośrednio przez

Novisa Development Sp. z o.o.

Piaseczno, ul. Cichej Łąki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Novisa ParkNovisa Park

5 zdjęć

Novisa Park
Novisa Park
Novisa Park
Novisa Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

Centralne ogrzewanie z kotłowni gazowej

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne w cenie 10 000 zł : Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Novisa Park, kameralny budynek wielorodzinny w Piasecznie

________________________________________

Cytat na rozpoczęcie:

Lubimy Piaseczno. To nasza sprawdzona lokalizacja, o którą często pytają nasi klienci. Mamy tu nie tylko sprawną komunikację, ale również atrakcyjną pod wieloma względami okolicę z punktami usługowymi, szkołami czy sklepami. Wiele osób wybiera Piaseczno z uwagi na tereny i punkty rekreacyjne. "Novisa Park" stanowi alternatywę dla domów jednorodzinnych, które tu wcześniej zbudowaliśmy - "Owocowy Sad 2" oraz "Osiedle Parkowe". Jestem przekonany, że właśnie ta inwestycja dla wielu osób okaże się idealnym domem w idealnej lokalizacji.

~Zachariasz Nercz, dyrektor sprzedaży i marketingu Novisa Development

Adres zamieszkania, zameldowania, do korespondencji

Przyszli mieszkańcy w rubrykach adres będą wpisywać Piaseczno, ulica Cichej Łąki. Dominuje tu niska zabudowa budynków jedno- lub wielorodzinnych. Ulica jest naprawdę cicha. Większy ruch drogowy odbywa się ulicą Julianowską. Stoi przy niej przystanek autobusowy „Urbanistów”, oddalony od domu 7 minut na piechotę.

Kameralny budynek wielorodzinny

"Novisa Park" przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią kameralne budynki. Na czterech kondygnacjach zaplanowaliśmy 19 mieszkań. Na każdym piętrze będzie 5 lokali (poza parterem), a komfort mieszkańców podniesie cichobieżna winda.

Od 1 do 3 pokoi

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy lokale o różnej liczbie pokoi. W ofercie inwestycji jest jedna kawalerka o powierzchni 33,51 m2, są mieszkania dwupokojowe o metrażu od 46,74 do 48,79 m2 oraz lokale z trzema pokojami - od 57,41 do 58,43 m2. W każdym mieszkaniu znajdzie się aneks kuchenny. Takie rozwiązanie odpowiada współczesnym trendom łączenia kuchni z salonem.

Balkony, tarasy, ogrody

Prywatna przestrzeń zewnętrzna w budynku wielorodzinnym jest niezwykle ważna. Dlatego architekt "Novisa Park", Mateusz Leśniak, zaprojektował tu zarówno balkony o metrażu od 4,95 do 9,51 m2, przestronne tarasy o powierzchni 11,45 m2, jak również ogródki. Ogródki dedykowane są mieszkaniom ulokowanym na parterze. Ta przydomowa przestrzeń zielona może mieć wielkość od 52 do 177 m2.

Jasne i przestronne

Takie są mieszkania w "Novisa Park". Dzięki dużym oknom słońce swobodnie operuje wewnątrz, doświetlając pokoje. Przestrzeń wydaje się jeszcze większa z uwagi na ponadstandardową wysokość pomieszczeń.

Elegancka bryła budynku

"Novisa Park" przyciąga oko wyglądem budynku - definiuje go elegancki minimalizm i praktyczne rozwiązania architektoniczne. Wejście znajduje się od strony ulicy Cichej Łąki.

Mieszkając w "Novisa Park", nie będziesz się martwić o parkowanie samochodu. Na terenie osiedla znajdą się miejsca postojowe dla mieszkańców. Koszt takiego miejsca to 10 tys. zł.

Elewacja w klasycznej kompozycji barw

Stolarka okienna o odcieniu drewna, klasyczna biel i eleganckie szarości po ciemny, kontrastowy grafit spinający bryłę budynku - tak w barwach można opisać elewację. "Novisa Park" definiuje kompozycja szlachetnych kolorów, które w połączeniu z minimalistyczną architekturą dają efekt ponadczasowej klasyki!

Inwestycja Novisa Park znajduje się w Piasecznie, ul. Cichej Łąki (1.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja Novisa Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Novisa Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne w cenie 10 000 zł

Lokalizacja inwestycji

Idealny dom w idealnej lokalizacji

Piaseczno jest lokalizacją wyjątkową z wielu względów. Przede wszystkim z uwagi na doskonałe skomunikowanie z Warszawą. Dojazd do stolicy odbywa się ulicą Puławską. Samochodem do Galerii Mokotów czy na ulicę Domaniewską można dotrzeć w ciągu 23 minut. Osoby korzystające z komunikacji miejskiej będą tu miały do dyspozycji przystanek autobusowy "Urbanistów" z liniami 739 i L39, obsługującymi trasy Metro Wilanowska - ulica Julianowska oraz PKP Jeziorki - PKP Piaseczno. Do przystanku spod domu na piechotę idzie się 7 minut.

Punkty usługowe

Wokół inwestycji mieści się wiele punktów usługowych, które usprawnią życie codzienne przyszłych mieszkańców. Biedronka oddalona jest zaledwie o 2 minuty jazdy samochodem. W pobliżu "Novisa Park" są również apteki, poczta, restauracje, a do Designer Outlet Piaseczno dojazd trwa 6 minut.

Szkoły, przedszkole, żłobek

Dla rodzin z dziećmi ważna jest dostępność punktów edukacyjnych. Jest ich wokół tej inwestycji naprawdę dużo, a dojazd trwa od 2 do 11 minut samochodem. W zależności od wieku dzieci, przyszli mieszkańcy "Novisa Park" mogą wziąć pod uwagę:

• żłobek "Lawendowy Domek" - 3 minuty jazdy samochodem,

• przedszkole niepubliczne "Magiczna Kraina" - 11 minut jazdy,

• Szkołę Podstawową nr 1 w Julianowie - 2 minuty jazdy samochodem,

• Zespół Szkół nr 3 im. Cecylii Plater-Zyberkówny w Piasecznie - 7 minut jazdy samochodem,

• Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Józefosławiu - 4 minuty jazdy,

• IV Liceum Ogólnokształcące w Piasecznie - 6 minut jazdy.

Dorosłych z kolei mogą zainteresować bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych COSINUS w Piasecznie oddalone od "Novisa Park" o11 minut jazdy samochodem.

Czas wolny na łonie natury

Jak najbardziej w Piasecznie jest to możliwe! Na mieszkańców "Novisa Park" czekają słynne Górki Szymona z wydmami porośniętymi starodrzewami, stawami, ścieżkami biegowymi. Są tu miejsca piknikowe i ogniskowe, plac zabaw dla dzieci, a dla dorosłych siłownia plenerowa. Na spacery zapraszają również Chojnowski Park Krajobrazowy i kabackie lasy. Czas wolny można spędzić również, korzystając z kortów tenisowych, siłowni, klubu fitness czy basenu w GOSIR Piaseczno. Wielbiciele koni będą z kolei zachwyceni ilością stajni w najbliższej okolicy.

Poczuj się jak w domu

"Novisa Park", ulica Cichej Łąki, Piaseczno. Sprawdź, czy jest to idealne miejsce na budowanie historii życia dla Ciebie i Twojej rodziny.

Piaseczno to miasto aglomeracji warszawskiej położone w odległości 17 km od centrum stolicy. Liczba ludności Piaseczna ciągle wzrasta ze względu na dogodność lokalizacji oraz dynamicznie rozwijające się budownictwo mieszkaniowe i biznesowo-usługowe. Niską zabudowę mieszkalną tworzą domy jednorodzinne lub wielorodzinne oraz wille. Do terenów miejskiej zieleni należą: Park Miejski i Skwer im. Stefana Kisielewskiego, zaś do zabytków ─ Ratusz Miejski i Dworek Poniatówka. Miasto stanowi siedzibę wielu firm, np.: VIMEX, Creotech Instruments czy Olmar. Zlokalizowane są tu liczne obiekty sportowo-rekreacyjne m.in.: pływalnie, korty tenisowe, skate park, hale paintballowe i ścianka wspinaczkowa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Novisa Park?

Ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Warszawy, dogodny dojazd z Piaseczna umożliwiają strefowe, nocne i lokalne linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej. Na terenie miasta kursują również autobusy PKS oraz pociągi, np. Kolei Mazowieckich. Ważną arterią ogólnokrajową jest droga nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom), zaś arterie wojewódzkie to: droga nr 721 w kierunku Ciszycy i droga nr 722 w kierunku Grójca.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Novisa Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 404 metrów od inwestycji Novisa Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Urbanistów 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Novisa Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Novisa Park znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 337 m, szkoła w odległości 354 m, przedszkole w odległości 392 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Novisa Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Malmed w odległości 811 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Novisa Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 526 m znajduje się Biedronka, w odległości 598 m znajduje się Lidl, w odległości 684 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Novisa Park w odległości 46 m znajduje się boisko / kort, w odległości 56 m znajduje się boisko / kort, w odległości 98 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.07.2020
Data aktualizacji: 21.10.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023