Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Novisa Garden

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul.Krasickiego, oferowane bezpośrednio przez

Novisa Development Sp. z o.o.

piaseczyński, Nowa Wola, ul.Krasickiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Novisa GardenNovisa Garden

4 zdjęcia

Novisa Garden
Novisa Garden
Novisa Garden
Novisa Garden

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 11 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Miejsce postojowe: 9000zł, Miejsce postojowe w garażu 23000zł.

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Szukasz mieszkania, w którym poczujesz standard domu jednorodzinnego? Korzyści Novisa Garden:

-Dwa miejsca postojowe GRATIS!

-Salon z kominkiem w każdym lokalu;

-Ogródek, balkon;

-Darmowe metry mieszkania! Do 32.5 m2 poddasza gratis!

-Kameralne, zamknięte osiedle;

-Czynsz tylko 2 zł/m2 i brak użytkowania wieczystego!

-Termin oddania: lipiec 2017.

Wygoda i oszczędność

Każdy lokal posiada podłączenie do wszystkich niezbędnych mediów, takich jak woda, kanalizacja, gaz, energia oraz ogrzewanie z kotła kondensacyjnego – indywidualnego dla każdego mieszkania i wykończony jest w standardzie deweloperskim. Wszystkie mieszkania mają ponadto na wyposażeniu wygodny video domofon.

Każde z mieszkań posiada ogród i salon z kominkiem!

Inwestycja Novisa Garden znajduje się w Nowej Woli, ul.Krasickiego (1.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.

Inwestycja Novisa Garden została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań znajdujących się w 11 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Novisa Garden nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Novisa Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja Novisa Garden sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie rozwiniętą infrastrukturę, ale szukają też enklawy, w której mogą wypocząć w otoczeniu natury.

Sąsiadujące z Nową Wolą Piaseczno stwarza doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji. Mieszkańcy osiedla mogą się cieszyć bliskością licznych obiektów sportowych (basenów, hal i boisk sportowych, stadniny koni, kortów tenisowych, toru gokartowego, klubów fitness, salonów SPA). Na tych, którzy preferują aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, czekają szlaki rowerowe i piesze po malowniczych terenach Chojnowskiego Parku Krajobrazowego.

Sporym ułatwieniem jest położenie w pobliżu szkoły podstawowej i gimnazjum w Nowej Iwicznej oraz bardzo nowoczesnego Centrum Edukacji i Sportu.

W okolicy znajdują się także liczne sklepy oraz punkty usługowe, a także duże centra handlowe, takie jak Auchan, Leroy-Merlin, Decathlon i Fashion House, do których można dojechać samochodem w 10 minut. A dla zmotoryzowanych istotnym atutem będzie bliska obecność warsztatów samochodowych oraz szkoły jazdy.

Do centrum Warszawy można stąd dotrzeć zaledwie w 25 minut za sprawą szybkiej komunikacji . W bliskiej odległości znajduje się przystanek Warszawskiej Kolei Dojazdowej, a także przystanek komunikacji miejskiej. Kolejne udogodnienie stanowi budowana trasa S-7, która pozwoli zmotoryzowanym na dojazd do centrum miasta w kilkanaście minut.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Novisa Garden?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Novisa Garden mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 639 metrów od inwestycji Novisa Garden znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowa Iwiczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Novisa Garden znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Novisa Garden znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Smart Kids Academy Niepubliczny Żłobek i Przedszkole w odległości 250 m, Smart Kids Academy Niepubliczny Żłobek i Przedszkole w odległości 263 m, Przedszkole Prozdrowotne RamTamTam w odległości 341 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Novisa Garden jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Latoszek-Lubach Magdalena, lek. med. spec. neurolog. Gabinet w odległości 711 m, Tu wzrastam - Psycholog w odległości 721 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Novisa Garden składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 112 m znajduje się Sklep "MądzrzeJemy", w odległości 144 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 294 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Novisa Garden w odległości 192 m znajduje się boisko / kort, w odległości 500 m znajduje się boisko / kort, w odległości 510 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 14.02.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023