Ząbkowska 14

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Nordic House Deweloper Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ząbkowska 14 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
47
3
78,78 m²
5

Opis Inwestycji

Ząbkowska 14

ZAMIESZKAJ NA NAJBARDZIEJ REPREZENTACYJNEJ ULICY PRAGI-PÓŁNOCUlica Ząbkowska to urocza uliczka z ciekawą historią. Pełna zabytków, interesujących kamienic i klimatycznych knajpek – wprost idealna dla miłośników sztuki i kultury. Nordic House Deweloper - mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga - ulica ZąbkowskaZąbkowska 14 została wzniesiona w latach 1865-66 i jest najstarszym murowanym domem spośród zachowanych na ul. ZąbkowskiejIstniejący budynek frontowy zostanie wyremontowany i przebudowany. Powstaną w nim 2 lokale usługowe idealne na gastronomię, klimatyczny pub, kawiarnię oraz wszelkiego rodzaju sklepy. Istnieje również możliwość wynajmu lokali usługowych.W głębi działki zostanie wybudowany 6-piętrowy budynek mieszkalny, w sprzedaży dostępnych mamy 51 mieszkań oraz 2 lokale usługowe.

Inwestycja Ząbkowska 14 znajduje się na Starej Pradze, ul. Ząbkowska 14 (3.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Nordic House Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Ząbkowska 14 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 51 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ząbkowska 14 pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 79 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 79 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nordic House Deweloper Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 51 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Elewacja
Tynk renowacyjny pomalowany wg kolorystyki zgodnej z projektem wykonawczym. Sztukateria cementowa ciągniona (budynek istniejący). Docieplenie styropianem i wełną mineralną. Na części poziomu parteru płyty piaskowca na zamocowaniu systemowym, na pozostałej części parteru i pozostałych kondygnacjach nadziemnych silikonowy systemowy tynk cienkowarstwowy wg kolorystyki zgodnej z projektem wykonawczym (budynek nowy).
Stolarka okienna
Stolarka okienna wraz z drzwiami balkonowymi drewniana, szklenie szkłem zespolonym, bezbarwnym, zgodnie z projektem wykonawczym. W każdym pomieszczeniu mieszkalnym, co najmniej jedno skrzydło rozwierno – uchylne, w przypadku okien dwu- skrzydłowych jedno skrzydło tylko rozwierne, drugie rozwierno – uchylne. Nawiewniki okienne zgodnie z projektem wykonawczym i obowiązującymi normami.
Drzwi zewnętrzne
Aluminiowe drzwi z naświetlem (budynek istniejący). Przeszklone, aluminiowe (budynek nowy).
Posadzka
Szlichta cementowa zbrojona (zbrojenie rozproszone) dylatowana obwodowo. (Warstwa wykończeniowa wraz z zabezpieczeniem przeciwwilgociowym w pomieszczeniach mokrych do wykonania indywidualnie przez Kupującego.)
Ściany
Ściany wewnętrzne Murowane z bloczków silikatowych – wg projektu wykonawczego. Tynki gipsowe, maszynowe, jednokrotnie malowane farbą emulsyjną (do końcowego wykończenia we własnym zakresie Kupującego)
Sufity
tynkowane tynkiem gipsowym (na poziomie piwnicy tynkiem cementowo - wapiennym) i pomalowane farbą emulsyjną.
Instalacje
Instalacja wodna i kanalizacja Wodomierz wody ciepłej i zimnej – dostęp przez drzwiczki zlokalizowane w korytarzu ogólnodostępnym. Tablice licznikowe wody i ciepła dla lokali mieszkalnych umieszczone w szafkach instalacyjnych w korytarzu ogólnodostępnym. Zawory hydrantowe w klatce schodowej obsługującej wszystkie kondygnacje nadziemne. Instalacja hydrantowa wyposażona w dodatkowy przewód ze złączem w rejonie bramy wjazdowej umożliwiający zasilanie jej wodą z wozu bojowego straży pożarnej. Instalacje elektryczne Wyłączniki prądu zamontowane w pobliżu wejścia do klatek. W instalacji oświetleniowej dla klatek schodowych oraz korytarzy oprawy LED. Sterowanie oświetleniem za pomocą przycisków oraz automatów schodowych lub czujnikami ruchu. Klatki schodowe wyposażone w oświetlenie ewakuacyjne – kierunkowe. Instalacja wideodomofonowa - czytniki, panel główny przy wejściu do klatek schodowych. Instalacja odgromowa wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Ogrzewanie
Instalacja centralnego ogrzewania Rozdzielacz w szachcie instalacyjnym – dostęp poprzez drzwiczki rewizyjne zlokalizowane w korytarzu ogólnodostępnym. Ciepło systemowe, węzeł ciepłowniczy zlokalizowany w piwnicy budynku nowego.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: teren ogrodzony, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 79 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ząbkowska 14

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

W odległości 200 metrów od inwestycji Ząbkowska 14 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ZĄBKOWSKA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Ząbkowska 14 znajduje się 81 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Europejska Uczelnia Informatyczno - Ekonomiczna w odległości 200m, Afrykańska Szkoła Ruchu i Tańca UANGA w odległości 200m, Art & Decor Placówka Oświatowa w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Jamadent. Gabinet stomatologiczny, w odległości 100 m znajduje się Medi-Med. Centrum alergologii, w odległości 150 m znajduje się NeuroN. Sprzęt rehabilitacyjny.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Klitka, w odległości 50 m znajduje się Caffee&Bistro Galeria Sztuki, w odległości 150 m znajduje się Muzeum Warszawskiej Pragi oddział Muzeum Warszawy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 200 m znajduje się Wars Warszawski Klub Sportowy Głuchych, w odległości 350 m znajduje się Fitness Club S4 - Warszawa Praga.

Data publikacji: 02.06.2017

Data aktualizacji: 10.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie