Ząbkowska 14

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezNordic House Deweloper Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 125 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Praska Moderna(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Targowa (3 km od centrum Warszawy)
  Praska Moderna
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 52 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Moderna Holding
 • Skaryszewska 11(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Skaryszewska 11 (3.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 900/m2
  Skaryszewska 11
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 23 - 45 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Skaryszewska 11
 • Wileńska Express(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Wileńska (3.9 km od centrum Warszawy)
  Wileńska Express
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 150 m2
  Liczba pokoi: 5
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Ząbkowska 14

ZAMIESZKAJ NA NAJBARDZIEJ REPREZENTACYJNEJ ULICY PRAGI-PÓŁNOCUlica Ząbkowska to urocza uliczka z ciekawą historią. Pełna zabytków, interesujących kamienic i klimatycznych knajpek – wprost idealna dla miłośników sztuki i kultury. Nordic House Deweloper - mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga - ulica ZąbkowskaZąbkowska 14 została wzniesiona w latach 1865-66 i jest najstarszym murowanym domem spośród zachowanych na ul. ZąbkowskiejIstniejący budynek frontowy zostanie wyremontowany i przebudowany. Powstaną w nim 2 lokale usługowe idealne na gastronomię, klimatyczny pub, kawiarnię oraz wszelkiego rodzaju sklepy. Istnieje również możliwość wynajmu lokali usługowych.W głębi działki zostanie wybudowany 6-piętrowy budynek mieszkalny, w sprzedaży dostępnych mamy 51 mieszkań oraz 2 lokale usługowe.

Inwestycja Ząbkowska 14 znajduje się na Starej Pradze, ul. Ząbkowska 14 (3.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Nordic House Deweloper Sp. z o.o..

Inwestycja Ząbkowska 14 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 51 nowych mieszkań. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ząbkowska 14 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 79 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Nordic House Deweloper Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 51 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Elewacja
Tynk renowacyjny pomalowany wg kolorystyki zgodnej z projektem wykonawczym. Sztukateria cementowa ciągniona (budynek istniejący). Docieplenie styropianem i wełną mineralną. Na części poziomu parteru płyty piaskowca na zamocowaniu systemowym, na pozostałej części parteru i pozostałych kondygnacjach nadziemnych silikonowy systemowy tynk cienkowarstwowy wg kolorystyki zgodnej z projektem wykonawczym (budynek nowy).
Stolarka okienna
Stolarka okienna wraz z drzwiami balkonowymi drewniana, szklenie szkłem zespolonym, bezbarwnym, zgodnie z projektem wykonawczym. W każdym pomieszczeniu mieszkalnym, co najmniej jedno skrzydło rozwierno – uchylne, w przypadku okien dwu- skrzydłowych jedno skrzydło tylko rozwierne, drugie rozwierno – uchylne. Nawiewniki okienne zgodnie z projektem wykonawczym i obowiązującymi normami.
Drzwi zewnętrzne
Aluminiowe drzwi z naświetlem (budynek istniejący). Przeszklone, aluminiowe (budynek nowy).
Posadzka
Szlichta cementowa zbrojona (zbrojenie rozproszone) dylatowana obwodowo. (Warstwa wykończeniowa wraz z zabezpieczeniem przeciwwilgociowym w pomieszczeniach mokrych do wykonania indywidualnie przez Kupującego.)
Ściany
Ściany wewnętrzne Murowane z bloczków silikatowych – wg projektu wykonawczego. Tynki gipsowe, maszynowe, jednokrotnie malowane farbą emulsyjną (do końcowego wykończenia we własnym zakresie Kupującego)
Sufity
tynkowane tynkiem gipsowym (na poziomie piwnicy tynkiem cementowo - wapiennym) i pomalowane farbą emulsyjną.
Instalacje
Instalacja wodna i kanalizacja Wodomierz wody ciepłej i zimnej – dostęp przez drzwiczki zlokalizowane w korytarzu ogólnodostępnym. Tablice licznikowe wody i ciepła dla lokali mieszkalnych umieszczone w szafkach instalacyjnych w korytarzu ogólnodostępnym. Zawory hydrantowe w klatce schodowej obsługującej wszystkie kondygnacje nadziemne. Instalacja hydrantowa wyposażona w dodatkowy przewód ze złączem w rejonie bramy wjazdowej umożliwiający zasilanie jej wodą z wozu bojowego straży pożarnej. Instalacje elektryczne Wyłączniki prądu zamontowane w pobliżu wejścia do klatek. W instalacji oświetleniowej dla klatek schodowych oraz korytarzy oprawy LED. Sterowanie oświetleniem za pomocą przycisków oraz automatów schodowych lub czujnikami ruchu. Klatki schodowe wyposażone w oświetlenie ewakuacyjne – kierunkowe. Instalacja wideodomofonowa - czytniki, panel główny przy wejściu do klatek schodowych. Instalacja odgromowa wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Ogrzewanie
Instalacja centralnego ogrzewania Rozdzielacz w szachcie instalacyjnym – dostęp poprzez drzwiczki rewizyjne zlokalizowane w korytarzu ogólnodostępnym. Ciepło systemowe, węzeł ciepłowniczy zlokalizowany w piwnicy budynku nowego.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: teren ogrodzony, usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ząbkowska 14

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ząbkowska 14 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Ząbkowska 14 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Markowska 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ząbkowska 14 znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 w odległości 120 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "Zielony Balonik" w odległości 120 m, Społeczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema STO w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ząbkowska 14 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ Endoterapia w odległości 230 m, Centrum Medyczne w odległości 380 m, Przychodnia lekarska w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ząbkowska 14 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 10 m znajduje się Warzywa owoce, w odległości 30 m znajduje się Kołdry usługi, w odległości 30 m znajduje się Mięso wędliny.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ząbkowska 14 w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.06.2017

Data aktualizacji: 09.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie