Ząbkowska 14

Oferta archiwalna

Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Ząbkowska 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 463 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ząbkowska 14

15 zdjęć

Ząbkowska 14
Ząbkowska 14
Ząbkowska 14
Ząbkowska 14

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 51 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Elewacja

Tynk renowacyjny pomalowany wg kolorystyki zgodnej z projektem wykonawczym. Sztukateria cementowa ciągniona (budynek istniejący). Docieplenie styropianem i wełną mineralną. Na części poziomu parteru płyty piaskowca na zamocowaniu systemowym, na pozostałej części parteru i pozostałych kondygnacjach nadziemnych silikonowy systemowy tynk cienkowarstwowy wg kolorystyki zgodnej z projektem wykonawczym (budynek nowy).

Stolarka okienna

Stolarka okienna wraz z drzwiami balkonowymi drewniana, szklenie szkłem zespolonym, bezbarwnym, zgodnie z projektem wykonawczym. W każdym pomieszczeniu mieszkalnym, co najmniej jedno skrzydło rozwierno – uchylne, w przypadku okien dwu- skrzydłowych jedno skrzydło tylko rozwierne, drugie rozwierno – uchylne. Nawiewniki okienne zgodnie z projektem wykonawczym i obowiązującymi normami.

Drzwi zewnętrzne

Aluminiowe drzwi z naświetlem (budynek istniejący). Przeszklone, aluminiowe (budynek nowy).

Posadzka

Szlichta cementowa zbrojona (zbrojenie rozproszone) dylatowana obwodowo. (Warstwa wykończeniowa wraz z zabezpieczeniem przeciwwilgociowym w pomieszczeniach mokrych do wykonania indywidualnie przez Kupującego.)

Ściany

Ściany wewnętrzne Murowane z bloczków silikatowych – wg projektu wykonawczego. Tynki gipsowe, maszynowe, jednokrotnie malowane farbą emulsyjną (do końcowego wykończenia we własnym zakresie Kupującego)

Sufity

tynkowane tynkiem gipsowym (na poziomie piwnicy tynkiem cementowo - wapiennym) i pomalowane farbą emulsyjną.

Instalacje

Instalacja wodna i kanalizacja Wodomierz wody ciepłej i zimnej – dostęp przez drzwiczki zlokalizowane w korytarzu ogólnodostępnym. Tablice licznikowe wody i ciepła dla lokali mieszkalnych umieszczone w szafkach instalacyjnych w korytarzu ogólnodostępnym. Zawory hydrantowe w klatce schodowej obsługującej wszystkie kondygnacje nadziemne. Instalacja hydrantowa wyposażona w dodatkowy przewód ze złączem w rejonie bramy wjazdowej umożliwiający zasilanie jej wodą z wozu bojowego straży pożarnej. Instalacje elektryczne Wyłączniki prądu zamontowane w pobliżu wejścia do klatek. W instalacji oświetleniowej dla klatek schodowych oraz korytarzy oprawy LED. Sterowanie oświetleniem za pomocą przycisków oraz automatów schodowych lub czujnikami ruchu. Klatki schodowe wyposażone w oświetlenie ewakuacyjne – kierunkowe. Instalacja wideodomofonowa - czytniki, panel główny przy wejściu do klatek schodowych. Instalacja odgromowa wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Ogrzewanie

Instalacja centralnego ogrzewania Rozdzielacz w szachcie instalacyjnym – dostęp poprzez drzwiczki rewizyjne zlokalizowane w korytarzu ogólnodostępnym. Ciepło systemowe, węzeł ciepłowniczy zlokalizowany w piwnicy budynku nowego.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Ząbkowska 14 logo

ZAMIESZKAJ NA NAJBARDZIEJ REPREZENTACYJNEJ ULICY PRAGI-PÓŁNOC

Ulica Ząbkowska to urocza uliczka z ciekawą historią. Pełna zabytków, interesujących kamienic i klimatycznych knajpek – wprost idealna dla miłośników sztuki i kultury. Nordic House Deweloper - mieszkania na sprzedaż Warszawa Praga - ulica Ząbkowska

Ząbkowska 14 została wzniesiona w latach 1865-66 i jest najstarszym murowanym domem spośród zachowanych na ul. Ząbkowskiej

Istniejący budynek frontowy zostanie wyremontowany i przebudowany. Powstaną w nim 2 lokale usługowe idealne na gastronomię, klimatyczny pub, kawiarnię oraz wszelkiego rodzaju sklepy. Istnieje również możliwość wynajmu lokali usługowych.

W głębi działki zostanie wybudowany 6-piętrowy budynek mieszkalny, w sprzedaży dostępnych mamy 51 mieszkań oraz 2 lokale usługowe.

Inwestycja Ząbkowska 14 znajduje się na Starej Pradze, ul. Ząbkowska 14 (3.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Nordic House Deweloper Sp. z o.o.

Inwestycja Ząbkowska 14 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 51 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ząbkowska 14 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Nordic House Deweloper Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ząbkowska 14?

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ząbkowska 14 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 340 metrów od inwestycji Ząbkowska 14 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dworzec Wileński.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ząbkowska 14 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ząbkowska 14 znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 73 w odległości 120 m, Niepubliczna Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna "Zielony Balonik" w odległości 120 m, Społeczna Szkoła Podstawowa im. Stanisława Lema STO w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ząbkowska 14 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pol-Med w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ząbkowska 14 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 280 m znajduje się Carrefour, w odległości 290 m znajduje się Galeria Wileńska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ząbkowska 14 w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Zdrofit.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starej Pradze

Oferty na Starej Pradze

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: