Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Borowiecka

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Borowiecka, oferowane bezpośrednio przez

Neo Villa Sp. z o.o.

Warszawa, Wawer, Radość, ul. Borowiecka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 62 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle BorowieckaOsiedle Borowiecka

6 zdjęć

Osiedle Borowiecka
Osiedle Borowiecka
Osiedle Borowiecka
Osiedle Borowiecka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja
  • inteligentny dom
  • instalacja fotowoltaiczna
  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 11 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : garaże w bryle budynku w cenie nieruchomości

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Nasza inwestycja

Osiedle Borowiecka to nowoczesna inwestycja NISKOEMISYJNYCH DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH położona w największej i najbardziej zielonej dzielnicy warszawy, Wawer. Wraz z Tobą, zamieszka tam 10 rodzin z którymi będziecie cieszyć się wszelkimi wygodami jakie daje Wam pełna infrastruktura z dala od zgiełku wielkiego miasta. W promieniu kilkuset metrów znajdziesz, szkoły, przedszkola, przychodnie medyczną, sklepy a przystanek autobusu jest tuż za rogiem.

Niskoemisyjny dom energooszczędny

Podobnie jak Tobie, nam też zależy na czystym powietrzu dla naszych rodzin i na dbałości o środowisko, dlatego postanowiliśmy zrealizować pierwsze w Wawrze osiedle NISKOEMISYJNYCH DOMÓW ENERGOOSZCZĘDNYCH. Wszystkie domy zostaną wyposażone w pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe oraz instalacje fotowoltaiczną, która przyczyni się do dbałości o nasze środowisko oraz pozwoli na poważne oszczędności. Wszystko zostało tak zaprojektowane, aby instalacja fotowoltaiczne pokryła całe zapotrzebowanie energetyczne do pracy pompy ciepła, co pozwoli na ogrzanie domu i wody za darmo. Projektowane budynki wyróżnia zwarta bryła, która ma uniemożliwić powstawanie mostków cieplnych. Izolacja została tak zaprojektowana, aby budynek został odizolowany termicznie od podłoża, następnie wraz z podłożem, będą ocieplone ściany zewnętrzne a całość zamknie izolacja dachu, wykonana pianą PUR. Budynki są odpowiednio ustawione względem słońca, aby maksymalnie wykorzystać jego promienie, zarówno do ogrzewania jak i do produkcji energii dzięki panelom fotowoltaicznym. Okna trzyszybowe, z ramami z profili wielokomorowych będą montowane w technologii „ciepłego montażu”, co dodatkowo zabezpieczy budynek przed utratą ciepła. Wszystkie budynki zostaną wyposażone również w instalacje do klimatyzacji co zdecydowanie podniesie komfort życia podczas gorącego lata.

Różnorodność

Stworzyliśmy wymarzony NISKOEMISYJNY DOM ENERGOOSZCZĘDNY dla Ciebie i Twojej rodziny. Wybierz sam, najmniejszy ma 115m2 a największy 160 m2. W każdym znajduje się przestronny salon z kuchnią, 3, 4 lub 5 sypialni oraz dwie łazienki. Możesz wybrać budynek z garażem i miejscem parkingowym bądź z dwoma miejscami parkingowymi. Musisz wiedzieć że, Twoje osiedle będzie terenem zamkniętym co dodatkowo zwiększy bezpieczeństwo

Zielono i rodzinnie

Decydując się na Osiedle Borowiecka zamieszkasz w miejscu otoczonym cichymi terenami zielonymi pozwalającymi na długie spacery. Jeśli wolisz wycieczki rowerowe to Wawer ma bardzo bogatą infrastrukturę ścieżek rowerowych które wijąc się przez ciche zielone tereny łączą się z głównymi szlakami Warszawy. Dla najmłodszych znajdziesz tu place zabaw, boiska i Pumptrack

Wykończenie pod klucz

Wszystkie budynki na osiedlu Borowiecka zostaną oddane w stanie deweloperskim, ale nie musisz się zajmować wykończeniem swojego wymarzonego domu. My zrobimy to za Ciebie. Współpracujemy z profesjonalistami z Galerie Venis którzy od wielu lat pomagają naszym klientom. Spotkaj się z naszym architektem wnętrz, który przedstawi Ci projekt z wybranych prze Ciebie materiałów a my zrobimy resztę, abyś Ty mógł się cieszyć swoim gotowym wymarzonym domem w dzielnicy Wawer

Inwestycja Osiedle Borowiecka znajduje się w Radości, ul. Borowiecka (12.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Neo Villa Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Borowiecka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Borowiecka nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Neo Villa Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Zielono i rodzinnie

Decydując się na Osiedle Borowiecka zamieszkasz w miejscu otoczonym cichymi terenami zielonymi pozwalającymi na długie spacery. Jeśli wolisz wycieczki rowerowe to Wawer ma bardzo bogatą infrastrukturę ścieżek rowerowych które wijąc się przez ciche zielone tereny łączą się z głównymi szlakami Warszawy. Dla najmłodszych znajdziesz tu place zabaw, boiska i Pumptrack.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Borowiecka?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Borowiecka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1288 metrów od inwestycji Osiedle Borowiecka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Radość 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Borowiecka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Borowiecka znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole "Prymulka" w odległości 525 m, przedszkole w odległości 530 m, Szkoła Podstawowa nr 204 im. 19 Pułku Ułanów Wołyńskich w odległości 831 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Borowiecka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 942 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Borowiecka w odległości 837 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 881 m znajduje się boisko / kort, w odległości 898 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 13.10.2021
Data aktualizacji: 26.04.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023