Nowa Lena

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMusiał Group

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 232 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • HELLO ZAGÓRZE! Etap II(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Sosnowiec, ul. Zaruskiego (4.7 km od centrum Sosnowca)
  HELLO ZAGÓRZE! Etap II
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 57
  Powierzchnia: 39 - 81 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  GrupaHELLO
 • Apartamenty Słoneczne - 4 Etap(2.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Sosnowiec, ul. Klimontowska (4.5 km od centrum Sosnowca)
  Ceny od: 5 140/m2
  Apartamenty Słoneczne - 4 Etap
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 10
  Powierzchnia: 62 - 71 m2
  Liczba pokoi: 3
  ADS NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nowe osiedle powstające w Sosnowcu, w dzielnicy Zagórze, w ramach którego w 4 etapach powstanie w sumie 48 mieszkań bezczynszowych z podziemną halą parkingową.Aktualny status sprzedaży na stronie inwestycji.

Inwestycja Nowa Lena znajduje się w Sosnowcu, ul. Lenartowicza 28 (6 km od centrum Sosnowca), jest realizowana przez dewelopera Musiał Group.

Inwestycja Nowa Lena jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Lena pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 64 metrów kwadratowych w cenie od 4 828 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Musiał Group przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie W cenie mieszkania.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stan deweloperski rozszerzony o system inteligentnego domu.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: W cenie mieszkania.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: od 27.000.
 • miejsca postojowe naziemne: 12.000.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, inteligentny dom.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Nowa Lena

Sosnowiec to miasto na prawach powiatu leżące w Zagłębiu Dąbrowskim, na terenie woj. śląskiego. Należy do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Mieszka tu ok. 211 000 osób, a obszar Sosnowca wynosi 91 km2. Krajobraz miasta to głównie zabudowa z lat 70 i 80-tych gdzie po za wysoką zabudową wielorodzinną wyrastają nowoczesne dzielnice niskiej zabudowy jednorodzinnej i apartamentowej. Największe skupisko mieszkańców to Śródmieście i Środula, gdzie mieszczą się głównie bloki. Nie brakuje tu zabytków, a na uwagę zasługują głównie budynki w stylu barokowym. Sosnowiec ma pełną infrastrukturę społeczną. Zaplecze oświatowe tworzą m.in. 32 szkoły podstawowe, 2 szkoły gimnazjalne i przeszło 20 szkół ponadgimnazjalnych. Są tu cztery szpitale i działa ponad 80 aptek. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje bogatym zapleczem sportowym, m.in. dwoma stadionami i dwoma kortami tenisowymi. W mieście sport można uprawiać także zimą – otwarty jest wtedy stok narciarski. W wolnym czasie mieszkańcy mają do wyboru m.in. dwa kina, teatr, centrum sztuki. Nie ma tu także problemów z zakupami – w Sosnowcu są dwie duże galerie handlowe i cztery nieco mniejsze centra. Miasto cieszy się świetną lokalizacją.

Komunikacja

Miasto jest ważnym węzłem drogowym, a przecinające go drogi łączą północ i południe oraz wschód i zachód Europy. Przez Sosnowiec przebiegają drogi ekspresowe S1 i S86 oraz drogi krajowe nr 79 i 94. Niespełna 5 km od południowej granicy miasta biegnie autostrada A4. Ze względu na lokalizację, funkcjonują tu autobusy strefowe GOP-u. W Sosnowcu kursują też autobusy PKS i pociągi PKP, przy czym miasto ma 7 stacji kolejowych. Znajduje się tu lądowisko sanitarne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Lena mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Nowa Lena znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zagórze Mec.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Lena znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "AKADEMIA PANA KLEKSA" w odległości 420 m, IX Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu w odległości 560 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Lena jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Miejski w odległości 570 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Lena składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Leviatan, w odległości 320 m znajduje się E.Leclerc, w odległości 330 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Lena w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.04.2019

Data aktualizacji: 26.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie