Apartamenty na Karolewie

Oferta archiwalna

Łódź, Polesie, Karolew-Retkinia Wschód, ul. J. Żubrowej 13

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1942 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty na Karolewie

6 zdjęć

Apartamenty na Karolewie
Apartamenty na Karolewie
Apartamenty na Karolewie
Apartamenty na Karolewie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 30 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Budynek mieszkalny wielorodzinny, sześciokondygnacyjny z garażem podziemnym, jednoklatkowy z windą z wejściem wzdłuż dłuższego boku od strony północno-wschodniej, ze zjazdem do podziemnego garażu od ul. Żubrowej.

Budynek zaprojektowany w układzie konstrukcyjnym mieszanym poprzeczno – podłużnym. Na sześciu kondygnacjach projektuje się łącznie 30 mieszkań, jedno, dwu, trzy i pięciopokojowych. Na parterze umieszczono jeden lokal usługowy o pow. 11,49m2 i 5 mieszkań od 34,66m2 do 100,55m2, a na pięciu kondygnacjach powtarzalnych po 5 mieszkań od 47,05 m² do 100,55m². Wszystkie mieszkania z balkonami, a na parterze mieszkania z ogródkami na stropie garażu.

Mieszkania z wydzielonymi kuchniami, połączonymi z pokojami dziennymi lub z aneksami kuchennymi. Wszystkie mieszkania z wentylacją mechaniczną. Mieszkania z łazienkami, wydzielonym WC tylko w mieszkaniu 5-pokojowym. Większe mieszkania głównie projektowane dla rodzin z dziećmi.

Mniejsze mieszkania idealnie mogą nadawać się na lokale inwestycyjne – pod wynajem. Wysokość mieszkań 2,75cm w świetle, przy zachowaniu wysokości budynku do 20,0m od poziomu wejścia. Na parterze wycofanie od strony południowo-zachodniej o 1,2m.

Garaż podziemny na 32 samochody.

Garaż podziemny (całkowicie zagłębiony poniżej poziomu terenu) projektuje się pod budynkiem i w większości pod całą działką.

W garażu zaprojektowano 34 miejsca postojowe ( w tym 7 miejsc podwójnych, rodzinnych ).

Dodatkowo w garażu znajduje się 9 komórek lokatorskich murowanych i 8 siatkowych.

Wzdłuż ulicy Żubrowej jest sporo miejsca do parkowania.

Inwestycja Apartamenty na Karolewie znajduje się na Karolewie-Retkini Wschód, ul. J. Żubrowej 13 (1.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez MPM Development Sp. z o. o.

Inwestycja Apartamenty na Karolewie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 30 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty na Karolewie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców MPM Development Sp. z o. o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty na Karolewie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty na Karolewie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Apartamenty na Karolewie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bandurskiego - Dw. Łódź Kaliska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty na Karolewie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Karolewie znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XXVI Liceum Ogólnokształcące w odległości 190 m, Przedszkole Miejskie Nr 112 w odległości 310 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty na Karolewie w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 16.12.2019
Data aktualizacji: 29.06.2021

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Karolewie-Retkini Wschód

Oferty na Karolewie-Retkini Wschód

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: