Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Rezydencja Ogród Saski etap I i II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Wieniawska, oferowane bezpośrednio przez

Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Lublin, ul. Wieniawska 5

Rezydencja Ogród Saski etap I i IIRezydencja Ogród Saski etap I i II

11 zdjęć

Rezydencja Ogród Saski etap I i II
Rezydencja Ogród Saski etap I i II
Rezydencja Ogród Saski etap I i II
Rezydencja Ogród Saski etap I i II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

25 - 79/m2

Przedział pokoi

1 - 4

Kondygnacje

7 - 8

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Lublin Główny - 2214 m

Przystanek Autobusowy - 118 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

27 placówek medycznych, 118 placówek edukacyjnych, 152 kawiarnie i restauracje, 86 sklepów, 34 obiekty sportowe, 30 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 9 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 327 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 256 do 299 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

Miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

posiada (41): powierzchnia: 1,44 m2 - 24,62 m2. Komórki dostępne w garażu i na piętrach, dodatkowo są boksy garażowe przy miejscach postojowych 77 sztuk.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (98 miejsc) : Miejsca pojedyncze, podwójne oraz miejsca z boksami garażowymi, oraz miejsca na rower lub motor przy wybranych miejscach; ceny pojedynczych miejsc od 61 500pln Liczba miejsc: - etap I: 98 - etap II: 109

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 189 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 25 do 79 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Zgodnie z harmonogramem płatności

Warunki rezerwacji:

Umowa Deweloperska

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Ta inwestycja zajęła 2 miejsce w naszym rankingu nieruchomości

Edycja 2023

4,94

Rezydencja Ogród Saski wprowadza mnogość i różnorodność takich elementów jak: zabudowy balkonów, szkło, uskoki bryły. Przygotowanie inwestycji złożonej z kilku budynków w taki sposób, aby każdy miał własny oryginalny wygląd nie mogło obejść się bez uzupełnienia fasad i balkonów o ponadstandardowe elementy.

Opis inwestycji

Rezydencja Ogród Saski to synonim współczesnego luksusu. Elewacja została wykonana z materiałów najwyższej jakości, nadających budynkowi ekskluzywnego charakteru i ponadczasowego stylu. Wizytówką budynku jest wykończenie części wspólnych z wykorzystaniem szlachetnych surowców.

Wybudujemy tam 2 etapy projektu mieszkaniowego, w których powstanie 325 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni, a także 7 lokali usługowych.

W ramach przedsięwzięcia deweloperskiego zrealizujemy 2, 9- i 10-kondygnacyjne budynki, o łącznej powierzchni ponad 30 tys. mkw. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie także podziemny, dwupoziomowy parking z ponad 230 miejscami postojowymi.

Inwestycja Rezydencja Ogród Saski etap I i II znajduje się w Lublinie, ul. Wieniawska 5 (1.1 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Ogród Saski etap I i II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2024 roku.

Cały projekt składa się z 327 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 7 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Ogród Saski etap I i II w sprzedaży jest 189 nowych mieszkań o powierzchni od 25 do 79 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (98 miejsc)

W inwestycji znajduje się 41 komórek lokatorskich powierzchnia: 1,44 m2 - 24,62 m2. Komórki dostępne w garażu i na piętrach, dodatkowo są boksy garażowe przy miejscach postojowych 77 sztuk..

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja to niewątpliwy atut inwestycji. Projekt utożsamia wielkomiejski charakter stanowiący harmonię między wygodą życia blisko centrum i miejskich atrakcji, a możliwością odpoczynku w otoczeniu zapierającej dech w piersiach przyrody. Inspiracją dla nazwy inwestycji było jej położenie. Budynek sąsiaduje ze słynnym Ogrodem Saskim, w którym mogą się Państwo udać na spacer w towarzystwie pawi i bogatej zieleni.

Lokalizacja naszego nowego przedsięwzięcia - w pobliżu ścisłego centrum Lublina, gwarantuje przyszłym mieszkańcom dostęp do rozbudowanej oferty handlowo-usługowej, a także gastronomicznej i rozrywkowej. W odległości kilku minut od inwestycji znajduje się m.in. Centrum Handlowo-Rozrywkowe Lublin Plaza. Dodatkowo tuż obok inwestycji zlokalizowane są największe szkoły wyższe w regionie - Uniwersytet Medyczny, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II czy kampus Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Nasza inwestycja jest wyjątkowa na mapie Lublina, została zaprojektowana z myślą o maksymalnej wygodzie i komforcie.

Elewacje obiektów zaprojektowano jako współczesną kontynuację podziałów i rozwiązań znajdujących się w sąsiednich kamienicach. Jak tłumaczy architekt, inspiracją były pilastry, gzymsy, nadwieszone balkony, poziome i pionowe rytmy elewacji. Ponieważ teren inwestycji objęty jest ochroną, wszystkie prace wymagają uzgodnień z Miejskim Konserwatorem Zabytków w Lublinie. Ten wydał już pozwolenie na prowadzenie robót budowlanych oraz rozbiórkę istniejących tu pawilonów handlowych.

Zaproponowana architektura w sposób szczególny odnosi się do istniejącego otoczenia zarówno od strony formalnej, jak i w odniesieniu do istniejących w okolicy rozwiązań urbanistycznych. Ze względu skalę założenia jedną z kluczowych decyzji projektowych było otwarcie całego obszaru i włączenie go w strukturę istniejących ulic, przejść i pasaży. Docelowo całość stanowić ma aktywne i tętniące życiem miejsce, przyjazne zarówno mieszkańcom, jak i przechodniom – MTA Architekci.

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy, np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to także ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu kilkanaście szkół wyższych, takich jak Politechnika Lubelska, Uniwersytet Medyczny i Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II. Jest tu też kilkanaście szpitali, w tym kilka szpitali wojewódzkich i klinicznych. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, wiele kin i teatrów. Mieści się tu również kilka galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą dwie drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad kilkunastu przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rezydencja Ogród Saski etap I i II?

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też kilka dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Ogród Saski etap I i II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 118 metrów od inwestycji Rezydencja Ogród Saski etap I i II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krakowskie Przedmieście 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rezydencja Ogród Saski etap I i II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Ogród Saski etap I i II znajduje się 118 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Nova Liceum Ogólnokształcące Dla Dorosłych w Lublinie w odległości 108 m, Nova Policealna Szkoła Zawodowa w Lublinie w odległości 114 m, Nova Policealna Szkoła Medyczna w Lublinie w odległości 117 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rezydencja Ogród Saski etap I i II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 167 m, Gabinet Okulistyczny AT Vision w odległości 198 m, Express DENT w odległości 223 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Ogród Saski etap I i II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 34 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 37 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 40 m znajduje się Flejmer Siedliska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Ogród Saski etap I i II w odległości 298 m znajduje się boisko wielofunkcyjne koszykówka/siatkówka, w odległości 301 m znajduje się boisko / kort, w odległości 309 m znajduje się boisko wielofunkcyjne piłka ręczna/piłka nożna.

Data publikacji: 23.08.2022
Data aktualizacji: 05.07.2024
Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o. logo

Mota-Engil Real Estate Management Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Ewangelicka 8A, 20-075 Lublin

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023