Praska Moderna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezModerna Holding

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Praska Moderna dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
1.5
2
68,1 m²
1
2.3
2
61 m²
2
3.3
2
61 m²
3
3.4
2
70,1 m²
3

Oferty specjalne

  • Promocja

    Odkryj wyjątkowe apartamenty i odbierz prezent! Sprawdź

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Praska Moderna to nowoczesna inwestycja inspirowana charyzmą przedwojennej Pragi, której emocjonująca atmosfera przyciąga ludzi twórczych i kreatywnych. Właśnie dla nich zaprojektowaliśmy 35 nowoczesnych, funkcjonalnych apartamentów: 32 dwupoziomowe typu loft i 3 jednopoziomowe.U zbiegu ulic Targowej, Marcinkowskiego i Sprzecznej odważna sylwetka Praskiej Moderny z szacunkiem wkomponuje się w miejski rytm zachodniej pierzei, a jej otwarta modernistyczna bryła przyciągnie uwagę i nie pozwoli przejść obojętnie.

Inwestycja Praska Moderna znajduje się na Starej Pradze, ul. Targowa (3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Moderna Holding.

Inwestycja Praska Moderna została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Praska Moderna pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 61 do 70 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 61 do 70 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Moderna Holding przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 350 do 512 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: loggia.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, winda, rowerownia, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 61 do 70 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:harmonogram zgodny z etapami prac.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Praska Moderna

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Praska Moderna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Praska Moderna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kijowska 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Praska Moderna znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Realizacji Dźwięku w Warszawie w odległości 200 m, Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego w odległości 200 m, Prywatna Szkoła Policealna Nr 1 dla Dorosłych w Prywatnym Centrum Kształcenia Zawodowego w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Praska Moderna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne w odległości 130 m, NZOZ Endoterapia w odległości 340 m, Przychodnia lekarska w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Praska Moderna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Biedronka, w odległości 110 m znajduje się Zając w Kapuście, w odległości 120 m znajduje się Avon.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Praska Moderna w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się DOSIR "Prawy Brzeg", w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.03.2019

Data aktualizacji: 18.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie