Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Praska Moderna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Targowa, oferowane bezpośrednio przez

Moderna Holding

Warszawa, Praga-Północ, Stara Praga, ul. Targowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 109 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Praska ModernaPraska Moderna

17 zdjęć

Praska Moderna
Praska Moderna
Praska Moderna
Praska Moderna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 350 do 512 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Praska Moderna to nowoczesna inwestycja inspirowana charyzmą przedwojennej Pragi, której emocjonująca atmosfera przyciąga ludzi twórczych i kreatywnych. Właśnie dla nich zaprojektowaliśmy 35 nowoczesnych, funkcjonalnych apartamentów: 32 dwupoziomowe typu loft i 3 jednopoziomowe.

U zbiegu ulic Targowej, Marcinkowskiego i Sprzecznej odważna sylwetka Praskiej Moderny z szacunkiem wkomponuje się w miejski rytm zachodniej pierzei, a jej otwarta modernistyczna bryła przyciągnie uwagę i nie pozwoli przejść obojętnie.

Inwestycja Praska Moderna znajduje się na Starej Pradze, ul. Targowa (3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Moderna Holding.

Inwestycja Praska Moderna została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Praska Moderna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Moderna Holding przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Praga-Północ to niewielka, położona na prawym brzegu Wisły, dzielnica Warszawy, która słynie z przedwojennej architektury, a także cieszy się popularnością ze względu na relikty tzw. warszawskiego folkloru. Wzdłuż ulicy Targowej usytuowane zostały najstarsze, stylowe kamienice, we wnętrzach których znajdują się obecnie galerie sztuki, pracownie artystyczne, kawiarnie i restauracje. Zabytkowa architektura stanowi także część zabudowy Nowej Pragi oraz Szmulowizny, lecz występują tu także rozległe socrealistyczne blokowiska. Nowe inwestycje mieszkaniowe powstają natomiast w malowniczym rejonie Portu Praskiego. Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i aż 4 teatry. Z Pragi-Północ jest zaledwie 10 minut drogi do centrum miasta, gdzie można dotrzeć tramwajem, autobusem, a także drugą linią metra. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Praska Moderna?

Wewnątrz dzielnicy kursują lokalne linie tramwajowe, zaś autobusy pełnią rolę uzupełniającą. Ulice łączące Pragę-Północ z innymi dzielnicami rozchodzą się promieniście od ronda Starzyńskiego. Znajdują się tu 2 dworce kolejowe, a także – 3 stacje II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Praska Moderna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 296 metrów od inwestycji Praska Moderna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stadion Narodowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Praska Moderna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Praska Moderna znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 216 m, Prywatna Szkoła Policealna nr 1 dla Dorosłych w odległości 223 m, Prywatna Szkoła Policealna nr 1 w odległości 223 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Praska Moderna jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pol-Med w odległości 66 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 246 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 285 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Praska Moderna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 40 m znajduje się Żabka, w odległości 61 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 63 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Praska Moderna w odległości 362 m znajduje się boisko / kort, w odległości 363 m znajduje się DOSIR "Prawy Brzeg", w odległości 493 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.03.2019
Data aktualizacji: 23.02.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023