Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 69,76 m² - numer A.2

Ta oferta bierze udział w konkursie

Warszawa, Wilanów, Powsin, ul. Zapłocie 160

Millanova ApartmentsMillanova Apartments

2 zdjęcia

Millanova Apartments
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2024

Ilość pokoi

3 pokoje

Metraż

69,76 m²

Piętro

Parter

Powierzchnie dodatkowe

Loggia, Ogródek

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

265 cm wysokości

Ilość poziomów

1 poziom

Oznaczenie oferty

A.2

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
  • miejsca postojowe podziemne

Komórki lokatorskie

dostępne

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Udogodnienia

plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, usługi w budynku, winda, rowerownia, inteligentny dom, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych, pompa ciepła

Przyroda

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

  • Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): ECO2= 0 t CO2/(m2 * rok)
  • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): EK= 0 kWh/(m2 * rok)
  • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): EP= 0 kWh/(m2 * rok)
  • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): EU= 0 kWh/(m2 * rok)

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

Otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję ubezpieczeniową

Lokalizacja inwestycji

Metro - Kabaty - 2100 m

Przystanek Autobusowy - 117 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 placówka medyczna, 3 placówki edukacyjne, 5 kawiarni i restauracji, 3 sklepy, 6 obiektów sportowych, 5 placów zabaw

Przeczytaj więcej o lokalizacji

Millanova to miejsce, które docenią miłośnicy luksusu i bliskiego sąsiedztwa natury, którzy jednocześnie chcą mieć miejskie wygody na wyciagnięcie ręki. Inwestycja jest realizowana przy ul. Łukasza Drewny w najbardziej pożądanej części stolicy – w Wilanowie. Wilanowski Pałac to kulturalne serce dzielnicy. Oprócz muzeum, pięknych ogrodów, królewskiego ogrodu światła organizowane są tu liczne wystawy, koncerty, spektakle plenerowe, warsztaty oraz spacery tematyczne. Dla osób, które poszukują wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku Las Kabacki będzie idealnym miejscem. Piękny leśny rezerwat zachęca do rodzinnych spacerów i wycieczek rowerowych. Miłośnicy joggingu i nordicwalkingu docenią piękną scenerię leśnych szlaków. Royal Wilanów to centrum biznesowe, które ma również wiele do zaaferowania mieszkańcom. W jednym miejscu znajdziemy sklepy, punkty usługowe, restauracje idealne na rodzinny obiad. W Royal Wilanów nie brakuje również ciekawych wydarzeń kulturalnych jak pikniki tematyczne dla dzieci czy koncerty. Wyjątkowe miejsce na mapie Wilanowa, które przyciąga tłumy to właśnie Ogród Botaniczny. Praktycznie przez cały rok możemy podziwiać tu przepiękną roślinność i kwiaty. Nie brakuje też dodatkowych atrakcji, jak spacery z przewodnikiem czy koncerty Park Kultury położony jest w południowej części Warszawy na granicy Ursynowa i Wilanowa. Teren Parku liczy 50 hektarów i idealnym miejscem do spacerów. Na mieszkańców czeka również szereg atrakcji m.in basen odkryty, korty tenisowe, kręgielnia, park linowy, boiska sportowe, plac zabaw, domki, wypożyczalnia sprzętów letnich i zimowych, sauna, siłownia.

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 69,8 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Millanova Apartments na Powsinie, ul. Zapłocie 160 (12.5 km od centrum Warszawy).

Inwestycja jest realizowana przez Millanova Apartments.

Cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 93 nowe mieszkania.

Na sprzedaż pozostaje 50 ofert o powierzchni od 42 do 96 m².

W budynkach są 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnacja podziemna.

Inwestycja Millanova Apartments jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu A.2 znajduje się na parterze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają 265 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Dla przyszłych mieszkańców Millanova Apartments przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Loggia, Ogródek

Apartamenty od dewelopera w dzielnicy Wilanów to idealne miejsce dla osób, które tęsknią za spokojem i kontaktem z przyrodą. Jak wiadomo, życie w gwarnej stolicy bywa dość uciążliwe dla wszystkich, którzy lubią ciszę. Na szczęście nawet w Warszawie można znaleźć zaciszne enklawy, w których czas płynie wolniej. Jedną z nich jest osiedle Millanova, w którym wypoczniesz od metropolitarnego zgiełku i zapomnisz, że zaledwie kilka ulic dalej toczy się zwyczajne wielkomiejskie życie.

Nazwa osiedla Millanova została zaczerpnięta z historii najstarszej osady w okolicach Warszawy, czyli Wilanowa. Dzieje dzielnicy sięgają początków XIV wieku. Dzisiejsza nazwa pojawiła się jednak kilkaset lat później. Co ciekawe najwcześniejsze ślady osadnictwa pochodzą z okresu pomiędzy 150 – 50 r. p.n.e.

Osada w Milanowie miała różnych i niezwykle słynnych właścicieli – Milanowscy, Leszczyńscy, Krzyccy czy w końcu król Jan III Sobieski! Ten ostatni stworzył pałac o nazwie Villa Nova, od której dzielnica przejęła nazwę. Wśród późniejszych właścicieli Wilanowa znalazły się rodziny Czartoryskich i Potockich.

Millanova to miejsce gdzie z jednej strony dbamy o prywatność mieszkańców, a z drugiej zachęcamy ich do integracji i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zielone alejki, strefa relaksu stworzona w eko stylu, miejsce do wspólnego spędzania czasu czy plac zabaw dedykowany dla najmłodszych mieszkańców to detale, które czynią Millanovą klimatyczną enklawą.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Millanova Apartments, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 25 podobnych nowych mieszkań.

Data publikacji: 21.11.2022
Data aktualizacji: 13.06.2024

Kup to mieszkanie na kredyt

Symulacja miesięcznej raty kredytowej

Wkład własny

Większość banków wymaga wkładu własnego na poziomie 20% ceny nieruchomości

%

Od 10%

Do 90%

Okres kredytowania

Rata miesięczna jest zależna od długości okresu kredytowania

30 lat

Od 5 lat

Do 35 lat

Kalkulator wylicza orientacyjną ratę Twojego kredytu przy założeniu, że średnie oprocentowanie kredytu wraz z WIBOR i marżą banku wynosi 7%.

Twoja miesięczna rata kredytu

-

Kalkulacja raty kredytowej została oparta o estymowaną cenę nieruchomości (0 - 0 zł) na podstawie ostatnich danych od dewelopera i naszych danych analitycznych

Millanova Apartments logo

Millanova Apartments

Adres biura sprzedaży:

ul. Zapłocie 160 , 02-100 Warszawa

Ta oferta bierze udział w konkursie. 

Dowiedz się więcej.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023