Forest Club

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Al. KEN/Szajnowicza, oferowane bezpośrednio przez

Longbridge

Warszawa, Ursynów, Kabaty, ul. Al. KEN/Szajnowicza

Ceny od: 16 865 zł/m2
Forest Club

3 zdjęcia

Forest Club
Forest Club
Forest Club
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

68 - 80/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (2)

od 16 865 zł/m2

Pokoje

Piętra

Metraż

Metro - Kabaty - 539 m

Przystanek Autobusowy - 124 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

20 placówek medycznych, 45 placówek edukacyjnych, 37 kawiarni i restauracji, 59 sklepów, 29 obiektów sportowych, 34 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy
  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 97 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : w garażu podziemnym

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 2 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 68 do 80 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 1 356 600 do 1 477 290 zł
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 16 865 do 21 591 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Szukasz mieszkania, które pozwoli Ci korzystać z wygód centrum miasta, a jednocześnie będzie położone w spokojnej i cichej okolicy? Już nie musisz wybierać pomiędzy jednym, a drugim. Poznaj Forest Club Kabaty – najnowszą inwestycję, która łączy w sobie wszystko, co powinno mieć wymarzone miejsce do zamieszkania.

Drugi etap inwestycji Kabaty Forest Club to dwa eleganckie, kameralne, trzypiętrowe budynki, w których znajdzie się w sumie 97 komfortowych apartamentów.

Zróżnicowana paleta metraży – od 29 aż do 129 m kw. – z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze apartamenty zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić maksymalny komfort życia. Niska zabudowa tworzy przyjazny i kameralny klimat. Mieszkania na sprzedaż w Warszawie wyposażone zostały w tarasy oraz własne ogródki. Lokatorzy mają również do dyspozycji miejsca parkingowe oraz garaże podziemne. Dla maksymalnego bezpieczeństwa osiedle jest monitorowane i strzeżone. Nowoczesna i starannie przemyślana architektura sprawia, że całość daje przyjemne, estetyczne wrażenia.

Inwestycja Forest Club znajduje się na Kabatach, ul. Al. KEN/Szajnowicza (12 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Longbridge.

Inwestycja Forest Club została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 97 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Forest Club w sprzedaży są 2 nowe mieszkania o powierzchni od 68 do 80 metrów kwadratowych , w cenie od 16 865 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Longbridge przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Adres inwestycji - skrzyżowanie ulicy Szajnowicza i alei Komisji Edukacji Narodowej - gwarantuje spokój i wolność od zgiełku bez konieczności rezygnowania z miejskich wygód.

W zasięgu kilku minut spaceru mieszkańcy Forest Club dojdą do:

- Lasu Kabackiego

- Stacji Metra Kabaty

- Hipermarketu Tesco

- Licznych sklepów i Bazarku kabackiego przy ul. Wąwozowej

- Wielu publicznych i prywatnych szkół i przedszkoli, m.in. Prywatnej Szkoły Sióstr Niepokalanek czy International American School

- Basenów, kortów tenisowych, klubów fitness

- Dziesiątek restauracji i klimatycznych kawiarni wzdłuż al. KEN

Kabaty to niezwykła oaza spokoju na południowym Ursynowie. Swój wyjątkowy charakter zawdzięczają niskiej, kameralnej zabudowie oraz bliskości Lasu Kabackiego, jednego z największych rezerwatów przyrody w obrębie województwa mazowieckiego.

To właśnie tu mieszkańcy Kabat najchętniej spędzają wolny czas - na przejażdżkach rowerowych, jeździe konnej, joggingu, spacerach, piknikach, a zimą - na uprawianiu narciarstwa biegowego. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje również wiele obiektów sportowych - pływalni, kortów tenisowych, ścieżek rowerowych i spacerowych z zabytkową Aleją Kasztanową i uwielbianym przez dzieci i młodzież Parkiem Przy Bażantarni na czele.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Forest Club?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Forest Club mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 539 metrów od inwestycji Forest Club znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kabaty.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Forest Club znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Forest Club znajduje się 45 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole z Odziałami Integracyjnymi nr 394 w odległości 169 m, przedszkole w odległości 183 m, Hulahoop w odległości 189 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Forest Club jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: A-Zdent w odległości 179 m, SanaDENT w odległości 187 m, Ortopedia Prof. Andrzej Lesiak w odległości 241 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Forest Club składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 26 m znajduje się Żabka, w odległości 103 m znajduje się Gofry rzemieślnicze Ireny, w odległości 228 m znajduje się Pierogi Babci Marysi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Forest Club w odległości 198 m znajduje się boisko / kort, w odległości 357 m znajduje się boisko / kort, w odległości 366 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 17.06.2022
Data aktualizacji: 20.02.2024
Longbridge logo

Longbridge

Adres biura sprzedaży:

Warszawa, róg alei Komisji Edukacji Narodowej i Szajnowicza

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: