Forest Club

3 zdjęcia

Forest Club
Forest Club
Forest Club

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Forest Club dostępne są 23 oferty

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy
 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 97 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : w garażu podziemnym.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 23 mieszkania.

Powierzchnie mieszkań:

od 31 do 123 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Szukasz mieszkania, które pozwoli Ci korzystać z wygód centrum miasta, a jednocześnie będzie położone w spokojnej i cichej okolicy? Już nie musisz wybierać pomiędzy jednym, a drugim. Poznaj Forest Club Kabaty – najnowszą inwestycję, która łączy w sobie wszystko, co powinno mieć wymarzone miejsce do zamieszkania.

Drugi etap inwestycji Kabaty Forest Club to dwa eleganckie, kameralne, trzypiętrowe budynki, w których znajdzie się w sumie 97 komfortowych apartamentów.

Zróżnicowana paleta metraży – od 29 aż do 129 m kw. – z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze apartamenty zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapewnić maksymalny komfort życia. Niska zabudowa tworzy przyjazny i kameralny klimat. Mieszkania na sprzedaż w Warszawie wyposażone zostały w tarasy oraz własne ogródki. Lokatorzy mają również do dyspozycji miejsca parkingowe oraz garaże podziemne. Dla maksymalnego bezpieczeństwa osiedle jest monitorowane i strzeżone. Nowoczesna i starannie przemyślana architektura sprawia, że całość daje przyjemne, estetyczne wrażenia.

Inwestycja Forest Club znajduje się na Kabatach, ul. Al. KEN/Szajnowicza (12 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Longbridge.

Inwestycja Forest Club została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 97 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Forest Club w sprzedaży są 23 nowe mieszkania o powierzchni od 31 do 123 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Longbridge przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Adres inwestycji - skrzyżowanie ulicy Szajnowicza i alei Komisji Edukacji Narodowej - gwarantuje spokój i wolność od zgiełku bez konieczności rezygnowania z miejskich wygód. W zasięgu kilku minut spaceru mieszkańcy Forest Club dojdą do: - Lasu Kabackiego - Stacji Metra Kabaty - Hipermarketu Tesco - Licznych sklepów i Bazarku kabackiego przy ul. Wąwozowej - Wielu publicznych i prywatnych szkół i przedszkoli, m.in. Prywatnej Szkoły Sióstr Niepokalanek czy International American School - Basenów, kortów tenisowych, klubów fitness - Dziesiątek restauracji i klimatycznych kawiarni wzdłuż al. KEN Kabaty to niezwykła oaza spokoju na południowym Ursynowie. Swój wyjątkowy charakter zawdzięczają niskiej, kameralnej zabudowie oraz bliskości Lasu Kabackiego, jednego z największych rezerwatów przyrody w obrębie województwa mazowieckiego. To właśnie tu mieszkańcy Kabat najchętniej spędzają wolny czas - na przejażdżkach rowerowych, jeździe konnej, joggingu, spacerach, piknikach, a zimą - na uprawianiu narciarstwa biegowego. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje również wiele obiektów sportowych - pływalni, kortów tenisowych, ścieżek rowerowych i spacerowych z zabytkową Aleją Kasztanową i uwielbianym przez dzieci i młodzież Parkiem Przy Bażantarni na czele.

Usytuowany na południu Warszawy Ursynów zajmuje zarówno pod względem obszaru, jak i liczby mieszkańców, trzecie miejsce wśród największych dzielnic stolicy. Na powierzchni liczącej ok. 44 km2 mieszka ok. 148 tys. ludzi, lecz dzielnica nie jest zatłoczona. Sprzyja temu obecność przestrzeni naturalnego krajobrazu: Rezerwatu Las Kabacki i polodowcowego Jeziora Imielińskiego, a także miejskiej zieleni, jak: Park Romana Kozłowskiego, Gucin Gaj czy Ogród Botaniczny PAN. Ursynów to największe w stolicy skupisko osiedli mieszkaniowych, jednakże zabudowa jest niejednolita. Dominują blokowiska, na Moczydle i Ursynowie Zachodnim znajdują się osiedla domków jednorodzinnych, zaś w Wolicy występują domy reprezentujące dawne budownictwo podmiejskie. Na terenie dzielnicy znajdują się tory do wyścigów konnych, Arena Ursynów oraz Park Kultury w Powsinie. Do Śródmieścia można dojechać metrem, które odjeżdża z pięciu stacji, a głównymi arteriami są: Al. KEN, Al. Jana Anody Rodowicza czy ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Forest Club?

Główną osią Ursynowa jest Al. KEN, a inne ważne arterie to: Al. Jana Anody Rodowicza oraz ulice: Puławska, Nowoursynowska i Dolina Służewiecka. Na terenie dzielnicy znajduje się 5 stacji metra, które stanowi podstawowy środek komunikacji z centrum miasta. Ponadto na Ursynowie kursują autobusy umożliwiające dojazd do Śródmieścia lub do przystanków metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Forest Club mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Forest Club znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Kabaty 01.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Forest Club w odległości 250 m znajduje się Boisko szkolne, w odległości 280 m znajduje się Loop Fitness, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.06.2022
Data aktualizacji: 15.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Kabatach

Oferty na Kabatach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: