mieszkania przy chmielnej

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMiastologia

Ceny od: 6 500 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji mieszkania przy chmielnej dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
LU1
67,47 m²
Parter
438 555 zł6 500 zł/m²
LU2
67,75 m²
Parter
440 375 zł6 500 zł/m²

Opis Inwestycji

Jasne dziedzińce i dużo przestrzeni – więcej sposobów na spędzanie wolnego czasu na powietrzu.Prywatne ogródki dla wszystkich mieszkań parterowych.Jasne dziedzińce z zielenią i ławkami – nie tylko przyjemniej wchodzić lub wychodzić z budynku, ale też milej usiąść i pogadać z sąsiadem.Naprzeciwko „Białe Morza” – teren o powierzchni 30 ha, położony na pograniczu Borku Fałęckiego i Łagiewnik. Już dziś można tam spacerować, a w przyszłości powstaną parki, bo teren nie jest przeznaczony do zabudowy.Pętla Kurdwanów jest w odległości 500 metrów. Najlepiej spacerem przez Chmielną – bliżej niż przez Herberta, a do tego z mnóstwem zieleni wokół.Obwodnica jest łatwo dostępna z pobliskiej ulicy Herberta. Nie tylko szybciej wyjedziesz autem za miasto, ale też ominiesz korki, jeśli musisz pojechać na drugi koniec Krakowa.Mieszkania gotowe! Inwestycja oddana do użytkowania!

Inwestycja mieszkania przy chmielnej znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Chmielna (5.7 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Miastologia.

Inwestycja mieszkania przy chmielnej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji mieszkania przy chmielnej pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 67 do 68 metrów kwadratowych w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Miastologia przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 67 do 68 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 438 555 do 440 375 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 6 500 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji mieszkania przy chmielnej

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji mieszkania przy chmielnej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji mieszkania przy chmielnej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przykopy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji mieszkania przy chmielnej znajduje się się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole Nr 22 w odległości 280 m, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w odległości 320 m, Młodzieżowy Dom Kultury Redus w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji mieszkania przy chmielnej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Plac Handlowy Beskidy, w odległości 250 m znajduje się Buczek, w odległości 270 m znajduje się owoce warzywa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji mieszkania przy chmielnej w odległości 80 m znajduje się Armatura Kraków, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.08.2020

Data aktualizacji: 28.08.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie