Ogrody Tawułkowa

Mieszkania na sprzedaż ul Tawułkowa, oferowane bezpośrednio przez MH Construction

Warszawa, Wawer, Miedzeszyn, ul Tawułkowa 193/195
Ceny od: 7 104 zł brutto/m2
Ogrody Tawułkowa

3 zdjęcia

Ogrody Tawułkowa
Ogrody Tawułkowa
Ogrody Tawułkowa

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Ogrody Tawułkowa dostępnych jest 15 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2B
4
74,6 m²
1
540 000 zł
3B
4
74,6 m²
1
540 000 zł
8B
4
74,6 m²
1
550 000 zł
10B
4
74,6 m²
1
550 000 zł
11B
4
74,6 m²
1
545 000 zł
12B
4
74,6 m²
1
550 000 zł
17B
4
74,6 m²
1
555 000 zł
21A
4
75 m²
Parter
720 000 zł
21B
4
74,6 m²
1
590 000 zł
26A
4
75 m²
Parter
575 000 zł
28B
4
74,6 m²
1
575 000 zł
35B
4
74,6 m²
1
585 000 zł
39A
4
75 m²
Parter
600 000 zł
41A
4
75 m²
Parter
740 000 zł
41B
4
74,6 m²
1
600 000 zł

Opis Inwestycji

MIESZKANIA BEZCZYNSZOWE – „OGRODY TAWUŁKOWA” - WARSZAWA WAWER UL. TAWUŁKOWA.

Lubisz ciszę, spokój. Zgiełk Warszawy męczy Cię i nie pozwala wypocząć po całym dniu pracy. Najważniejsza jest dla Ciebie rodzina. Szukasz miejsca gdzie Twoje dziecko będzie mogło bezpiecznie bawić się w ogródku. Przyjaźni sąsiedzi, wygodne życie… Osiedle mieszkaniowe „Ogrody Tawułkowa” to odpowiednie miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny.

Oferta bezpośrednio od developera. Bez prowizji. Kupujący zwolniony z 2% opłaty skarbowej PCC.

Ogrody Tawułkowa to osiedle mieszkań bezczynszowych. Na parterze i piętrze po dwa mieszkania. Mieszkania 3 pokojowe (z możliwością wygospodarowania czwartego pokoju kosztem garderoby) o pow. 75 m2. Każde mieszkanie z indywidualnym wejściem i obszerną klatką schodową z miejscem na rowery, wózki, etc. Do mieszkań na parterze przynależny ogródek (o pow. od 120m2) a do mieszkań na piętrze przynależne poddasze z możliwości zaadaptowania o pow. 90m2 po podłodze (45 m2 pow. użytkowej – w sam raz na dodatkowe np. 2/3 pokoje + łazienkę oraz funkcjonalne schowki pod skosami). Wysokość mieszkań 280 cm.

Inwestycja w trakcie realizacji. Zakończenie prac budowlanych grudzień 2022r.

Mieszkania bezczynszowe to hit na rynku mieszkaniowym w Warszawie. Tu właściciel kontroluje wydatki i decyduje o opłatach eksploatacyjnych.

Przygotowując projekty mieszkań bezczynszowych OGRODY TAWUŁKOWA koncentrowaliśmy się aby zapewnić komfort mieszkania jak w domu jednorodzinnym. Dokonaliśmy podziału na 3 strefy: dzienną, nocną i gospodarczą. W części dziennej zaprojektowaliśmy przestronny salon otwarty na aneks kuchenny z oknem (34 m2, możliwość zamknięcia kuchni bądź postawienia wyspy). W mieszkaniu na piętrze balkon 7,5m2. Znalazło się również miejsce na dużą łazienkę (6,3 m2) oraz przestronną garderobę o pow. 8,6m2 która zadowoli każdą panią. Część nocną uzupełniają dwie sypialnie (13,4 m2 oraz 12,4 m2). Istnieje możliwość przeprojektowania garderoby na dodatkowy pokój / sypialnię. Do mieszkań na parterze przynależny ogródek o pow. 100 - 465m2. Dodatkowo do mieszkań na piętrze przynależne poddasze z możliwością zaadaptowania (powierzchnia podłóg to 90m2). Mieszkania posiadają wysokie właściwości energetyczne, a bardzo dobre izolacje przekładają się na niskie koszty ogrzewania.

Na terenie osiedla dedykowany dla mieszkańców rekreacyjny teren wspólny. Przed osiedlem wyznaczone miejsca parkingowe gościnne.

Finansowego bezpieczeństwa Klientów w trakcie budowy osiedla OGRODY TAWUŁKOWA strzeże otwarty rachunek powierniczy – indywidualne subkonta dla Kupujących i kontrola przez bank realizacji każdego etapu budowy. Umowa rezerwacyjna to koszt 3000 zł, zwrotny w przypadku nie uzyskania kredytu po okazaniu decyzji negatywnej. Własny doświadczony i polecamy przez wielu mieszkańców doradca kredytowy.

W ofercie wolne mieszkania :

- 75m2, parter; 3 pokojowe (z możliwością zaprojektowania dodatkowego pokoju kosztem garderoby); w cenie przynależny ogródek 100 - 465m2; cena od 510 000 zł brutto

- 75m2, piętro; 3 pokojowe na poziomie I; w cenie poddasze z możliwością zaadaptowania o pow. 90 m2 po podłodze – 45m2 pow. użytkowej (możliwość zagospodarowania pod 2/3 pokoje + łazienkę a nawet aranżacji oddzielnego mieszkania); cena od 495 000 zł brutto

Zapraszamy do obejrzenia apartamentu pokazowe po wcześniejszym umówieniu.

Inwestycja Ogrody Tawułkowa znajduje się na Miedzeszynie (13.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez MH Construction.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Tawułkowa w sprzedaży jest 15 nowych mieszkań o powierzchni 75 metrów kwadratowych, w cenie od 7 104 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 4-pokojowe o powierzchni 75 m2 w cenie od 540 000 zł (15 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców MH Construction przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
. Ciągi komunikacyjne oraz miejsca parkingowe wyłożony kostką brukową, ogródki przynależne do mieszkań na parterze ogrodzone, miejsce na wiatę śmietnikową. Osiedle zamknięte. Brama na osiedle sterowana pilotem, furtka z domofonem. System kamer monitoringu z dostępem dla każdego z mieszkańca z poziomu aplikacji telefonicznej. Stylowe i energooszczędne latarnie na osiedlu.

Konstrukcja budynku

technologia tradycyjna z pustaków ceramicznych Porotherm 25; podwójna ściana z izolacją styropianu od sąsiada (tj. ponad 50cm) ocieplenie styropianem grafitowym o podwyższonych właściwościach cieplnych gr. 12 cm, pokryte tynkiem silikonowym (możliwość mycia myjką ciśnieniową)

Dach

dach kryty blachodachówką w kolorze grafitowym (ocieplenie wełną mineralną 15 cm + folia paroizolacyjna) strop nad parterem i piętrem żelbetowy typu Teriva

Stolarka okienna

okna PCV w okleinie drewnopodobnej od strony zewnętrznej (białe od strony wewnętrznej), 5 komorowe; bez parapetów wewnętrznych

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne w kolorze orzech

Ściany

ściany wewnętrzne z pustaków ceramicznych Porotherm 25 tynki gipsowe maszynowe kat III, wylewki betonowe pod ułożenie podłogi.

Instalacje

rozprowadzone instalacje (elektryczna, wodno-kanalizacyjna, gazową, centralnego ogrzewania, alarmowa, telewizyjna – światłowód we współpracy z firmą SKYNET, domofonowa – domofon z możliwością otwierania bramy wjazdowej na osiedle)

Ogrzewanie

w każdym mieszkaniu w łazience piec gazowy dwufunkcyjny (ogrzewa mieszkanie i podgrzewa wodę) z zamkniętą komorą spalania (możliwość zabudowania szafą łazienkową, grzejniki płytowe typu PURMO (na etapie budowy możliwość zainstalowania ogrzewania podłogowego). Do pieca przygotowane okablowanie pod sterownik temperatury.

Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Możliwość kupienia 2 miejsc parkingowych (jedno za drugim). Jedno miejsce parkingowe (wymiary 5 x 2,5) w cenie 9 000 zł.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, videodomofon
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 15 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
75 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 540 000 do 740 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 104 do 9 867 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
umowa rezerwacyjna to koszt 3000 zł, zwrotny w przypadku nie uzyskania kredytu po okazaniu decyzji negatywnej..
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
w inwestycji znajdują się mieszkania bezczynszowe.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja osiedla OGRODY TAWUŁKOWA zlokalizowane przy węźle autostrady A2 (wjazd z ul. Patriotów bądź Wał Miedzeszyński). Na ul. Tawułkowej projektowana przez ZTM linia autobusowa (przystanek autobusowy przy wjeździe na osiedle). W sąsiedztwie osiedla znajdują się państwowe i prywatne przedszkola, szkoły. Kościół, dobrze zaopatrzone sklepy, lokalne bazary ze świeżymi warzywami, owocami i regionalnymi produktami, centrum sportowe z basenem, korty tenisowe, stadnina konin, etc.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Tawułkowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Tawułkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Ogrody Tawułkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Majerankowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Tawułkowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Tawułkowa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: "Aniołkowo" Niepubliczne Jezykowe Przedszkole Montessori w odległości 310 m.

Data publikacji: 23.03.2021
Data aktualizacji: 24.11.2021
MH Construction logo

MH Construction

Piotr Muranowicz

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Patriotów 193 04-858 Warszawa

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: