Osiedle Oliwia

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMarogobud

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Polana Wawer etap VI(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Nadwiśle, ul. Celulozy (13.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 5 867 brutto/m2
  Polana Wawer etap VI
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 75 m2
  Liczba pokoi: 3
  MH Construction
 • Radość Residence(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Radość, ul. Planetowa 33 (13.2 km od centrum Warszawy)
  Radość Residence
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 80 - 182 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Immo-lux Sp. z.o.o.
 • Ostoja Wawer(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Nadwiśle, ul. Wojtyszki 18 (10.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 5 515/m2
  Ostoja Wawer
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 106 - 107 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Totalbud S.A.

Opis Inwestycji

Osiedle Oliwia

Osiedle „OLIWIA” jest zlokalizowane w Warszawie gm. Wawer pomiędzy ulicami Zasadowa i Draceny. Kameralne zamknięte osiedle składa się z 7 domów, 3 budynków bliźniaczych i 4 budynków czterorodzinnych. Budynki zaprojektowane w nowoczesnej architekturze i stonowanej kolorystyce.Domy wykonywane w sposób tradycyjny z wysokiej jakości materiałów budowlanych zapewnią każdemu klientowi poczucie trwałości zakupionej nieruchomości. Osiedle posiada drogę wewnętrzną szer. 5m wykonaną z kostki brukowej. Powierzchnia działek domów bliźniaczych to ok. 540m2 (w tym ok. 240m2 wydzielonego ogródka), a budynków czterorodzinnych 560m2 (w tym na wyłączność dla każdego lokalu ogródek o pow. ok. 60m2).Powierzchnia lokali w domach w zabudowie bliźniaczej wynosi 153m2 a lokale w zabudowie czterorodzinnej 118m2. Doskonały rozkład pomieszczeń w budynkach sprawia, że lokale są przytulne i funkcjonalne.Miła i spokojna okolica, w sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne i tereny zielone.Doskonałe usytuowanie pod względem komunikacyjnym - 15km do centrum, odległość tą samochodem można pokonać poniżej 30 minut nawet w komunikacyjnym szczycie. Dla ludzi preferujących komunikację publiczną 2km do stacji PKP Warszawa Radość i 25 minutowy dojazd do Śródmieścia.Osiedle „OLIWIA” to miejsce dla wszystkich, zarówno dla młodych ludzi, którzy rozpoczynają rodzinne życie jak i dla tych którzy szukają ciszy i spokoju jednak w niewielkiej odległości od pełnej infrastruktury miejskiej.

Inwestycja Osiedle Oliwia znajduje się w Radości, ul. Draceny 25 (12.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Marogobud.

Inwestycja Osiedle Oliwia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Oliwia pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 119 do 122 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marogobud przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (1 miejsce)

W inwestycji znajduje się 1 komórka lokatorska Kotłownia o powierzchni prawie 10 m2 która doskonale sprawdzi się jako dodatkowe miejsce do przechowywania..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 22 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Zagospodarowanie terenu: • Ciąg pieszo - jezdny łączący z ulicą Zasadową z Draceny wykonany z kostki betonowej wraz z podjazdami do garaży i wejściami do budynków • Ogrodzenie terenu z paneli systemowych. Bramy wjazdowe sterowane pilotem i domofonem w lokalu. Konstrukcja budynku i elewacje: • Ławy i stopy fundamentowe żelbetowe monolityczne • Ściany fundamentowe - murowane z bloczka betonowego na zaprawie cementowej • Konstrukcja ścian tradycyjna, murowana z pustaków ceramicznych typu "Porotherm" o grubości 18 cm, ocieplenie ze styropianu o grubości 18 cm, pokrycie tynkiem mineralnym silikatowo-silikonowym cienkowarstwowym barwionym w masie w kolorze białym • Strop nad parterem gęstożebrowy Teriva, częściowo płyty żelbetowe monolityczne • Schody żelbetowe, wylewane monolitycznie • Dach w konstrukcji drewnianej, z drewna sosnowego, pokryty blachą panelową "na rąbek stojący" w kolorze antracytowym. Rynny i rury spustowe z PCV Instalacje: • Instalacja zimnej wody z własnych ujęć wykonana w technologii zgrzewanej z rur PN 20 (z tworzyw sztucznych) • Instalacja ciepłej wody i centralnego ogrzewania, grzejniki płytowe "Purmo", piony do rozdzielaczy wykonane z rur PP zgrzewanych, instalacje od rozdzielaczy do grzejników prowadzone w posadzkach wykonane z rur z wkładką aluminiową na poziomie parteru oraz pierwszego piętra • Piec dwufunkcyjny firmy Viessmann Vitodens 100 z zasobnikiem wody Viessmann 100l • Szczelne szambo oddzielnie dla każdego lokalu • Instalacje elektryczne jednofazowe, w kuchniach trójfazowe • Instalacja telefoniczna i internetowa • Instalacja RTV • Instalacja systemu alarmowego Wykończenia wnętrz: • Stolarka okienna z PCV o bardzo wysokim standardzie akustycznym i cieplnym, profil sześciokomorowy, pakiet trzyszybowy, rozwierno - uchylna, szklenie U=0.6, zewnętrzny kolor antracyt, wewnętrzny biały • Ścianki działowe z pustaków Porotherm 12 cm • Tynki gipsowe - kategoria III (tynki maszynowe) • Szlichta na podłogach z warstwą styropianu FS-20 (EPS 100) i folią PCW • Drzwi wejściowe stalowe, izolowane cieplnie i akustycznie z zamkami w klasie C • Brama garażowa stalowo - aluminiowa Wiśniowski, ocieplona, segmentowa, otwierana pilotem
Konstrukcja budynku
Ławy i stopy fundamentowe żelbetowe monolityczne. Ściany fundamentowe - murowane z bloczka betonowego na zaprawie cementowej. Konstrukcja ścian tradycyjna, murowana z pustaków ceramicznych typu "Porotherm" o grubości 18 cm, ocieplenie ze styropianu o grubości 18 cm, pokrycie tynkiem mineralnym silikatowym .cienkowarstwowym barwionym w masie w kolorze jasno - szarym. Strop nad parterem gęstożebrowy Teriva, częściowo płyty żelbetowe monolityczne. Schody żelbetowe, wylewane monolitycznie.
Dach
Dach w konstrukcji drewnianej, z drewna sosnowego, pokryty blachą panelową "na rąbek stojący" w kolorze antracytowym. Rynny i rury spustowe z PCV
Stolarka okienna
Stolarka okienna z PCV o bardzo wysokim standardzie akustycznym i cieplnym, profil sześciokomorowy, pakiet trzyszybowy, rozwierno - uchylna, szklenie U=0.6, zewnętrzny kolor antracyt, wewnętrzny biały. Okna dachowe / połaciowe Roto
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe stalowe, izolowane cieplnie i akustycznie z zamkami w klasie C.
Posadzka
Szlichta na podłogach z warstwą styropianu FS-20 (EPS 100) i folią PCW.
Ściany
Ścianki działowe z pustaków Porotherm 12 cm. Tynki gipsowe - kategoria III (tynki maszynowe).
Instalacje
Instalacja zimnej wody z własnych ujęć wykonana w technologii zgrzewanej z rur PN 20 (z tworzyw sztucznych). Szczelne szambo oddzielnie dla każdego domu. Instalacje elektryczne jednofazowe, w kuchniach trójfazowe. Instalacja telefoniczna i internetowa. Instalacja RTV. Instalacja systemu alarmowego. Orurowanie pod "centralny odkurzacz".
Ogrzewanie
Instalacja ciepłej wody i centralnego ogrzewania, grzejniki płytowe "Purmo", piony do rozdzielaczy wykonane z rur PP zgrzewanych, instalacje od rozdzielaczy do grzejników prowadzone w posadzkach wykonane z rur z wkładką aluminiową na poziomie parteru oraz pierwszego piętra. W domach bliźniaczych na parterach ogrzewanie podłogowe. Piec dwufunkcyjny firmy Viessmann Vitodens 100 z zasobnikiem wody Viessmann 100l.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (1): Kotłownia o powierzchni prawie 10 m2 która doskonale sprawdzi się jako dodatkowe miejsce do przechowywania..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (1 miejsce).
Udogodnienia: teren ogrodzony, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Oliwia

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Oliwia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Oliwia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Draceny 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Oliwia znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Prymulka w odległości 200 m.

Data publikacji: 21.09.2015

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie