Osiedle Oliwia

Oferta archiwalna

Warszawa, Wawer, Radość, ul. Draceny 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 64 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Oliwia

4 zdjęcia

Osiedle Oliwia
Osiedle Oliwia
Osiedle Oliwia
Osiedle Oliwia

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 22 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Zagospodarowanie terenu: • Ciąg pieszo - jezdny łączący z ulicą Zasadową z Draceny wykonany z kostki betonowej wraz z podjazdami do garaży i wejściami do budynków • Ogrodzenie terenu z paneli systemowych. Bramy wjazdowe sterowane pilotem i domofonem w lokalu. Konstrukcja budynku i elewacje: • Ławy i stopy fundamentowe żelbetowe monolityczne • Ściany fundamentowe - murowane z bloczka betonowego na zaprawie cementowej • Konstrukcja ścian tradycyjna, murowana z pustaków ceramicznych typu "Porotherm" o grubości 18 cm, ocieplenie ze styropianu o grubości 18 cm, pokrycie tynkiem mineralnym silikatowo-silikonowym cienkowarstwowym barwionym w masie w kolorze białym • Strop nad parterem gęstożebrowy Teriva, częściowo płyty żelbetowe monolityczne • Schody żelbetowe, wylewane monolitycznie • Dach w konstrukcji drewnianej, z drewna sosnowego, pokryty blachą panelową "na rąbek stojący" w kolorze antracytowym. Rynny i rury spustowe z PCV Instalacje: • Instalacja zimnej wody z własnych ujęć wykonana w technologii zgrzewanej z rur PN 20 (z tworzyw sztucznych) • Instalacja ciepłej wody i centralnego ogrzewania, grzejniki płytowe "Purmo", piony do rozdzielaczy wykonane z rur PP zgrzewanych, instalacje od rozdzielaczy do grzejników prowadzone w posadzkach wykonane z rur z wkładką aluminiową na poziomie parteru oraz pierwszego piętra • Piec dwufunkcyjny firmy Viessmann Vitodens 100 z zasobnikiem wody Viessmann 100l • Szczelne szambo oddzielnie dla każdego lokalu • Instalacje elektryczne jednofazowe, w kuchniach trójfazowe • Instalacja telefoniczna i internetowa • Instalacja RTV • Instalacja systemu alarmowego Wykończenia wnętrz: • Stolarka okienna z PCV o bardzo wysokim standardzie akustycznym i cieplnym, profil sześciokomorowy, pakiet trzyszybowy, rozwierno - uchylna, szklenie U=0.6, zewnętrzny kolor antracyt, wewnętrzny biały • Ścianki działowe z pustaków Porotherm 12 cm • Tynki gipsowe - kategoria III (tynki maszynowe) • Szlichta na podłogach z warstwą styropianu FS-20 (EPS 100) i folią PCW • Drzwi wejściowe stalowe, izolowane cieplnie i akustycznie z zamkami w klasie C • Brama garażowa stalowo - aluminiowa Wiśniowski, ocieplona, segmentowa, otwierana pilotem

Konstrukcja budynku

Ławy i stopy fundamentowe żelbetowe monolityczne. Ściany fundamentowe - murowane z bloczka betonowego na zaprawie cementowej. Konstrukcja ścian tradycyjna, murowana z pustaków ceramicznych typu "Porotherm" o grubości 18 cm, ocieplenie ze styropianu o grubości 18 cm, pokrycie tynkiem mineralnym silikatowym .cienkowarstwowym barwionym w masie w kolorze jasno - szarym. Strop nad parterem gęstożebrowy Teriva, częściowo płyty żelbetowe monolityczne. Schody żelbetowe, wylewane monolitycznie.

Dach

Dach w konstrukcji drewnianej, z drewna sosnowego, pokryty blachą panelową "na rąbek stojący" w kolorze antracytowym. Rynny i rury spustowe z PCV

Stolarka okienna

Stolarka okienna z PCV o bardzo wysokim standardzie akustycznym i cieplnym, profil sześciokomorowy, pakiet trzyszybowy, rozwierno - uchylna, szklenie U=0.6, zewnętrzny kolor antracyt, wewnętrzny biały. Okna dachowe / połaciowe Roto

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe stalowe, izolowane cieplnie i akustycznie z zamkami w klasie C.

Posadzka

Szlichta na podłogach z warstwą styropianu FS-20 (EPS 100) i folią PCW.

Ściany

Ścianki działowe z pustaków Porotherm 12 cm. Tynki gipsowe - kategoria III (tynki maszynowe).

Instalacje

Instalacja zimnej wody z własnych ujęć wykonana w technologii zgrzewanej z rur PN 20 (z tworzyw sztucznych). Szczelne szambo oddzielnie dla każdego domu. Instalacje elektryczne jednofazowe, w kuchniach trójfazowe. Instalacja telefoniczna i internetowa. Instalacja RTV. Instalacja systemu alarmowego. Orurowanie pod "centralny odkurzacz".

Ogrzewanie

Instalacja ciepłej wody i centralnego ogrzewania, grzejniki płytowe "Purmo", piony do rozdzielaczy wykonane z rur PP zgrzewanych, instalacje od rozdzielaczy do grzejników prowadzone w posadzkach wykonane z rur z wkładką aluminiową na poziomie parteru oraz pierwszego piętra. W domach bliźniaczych na parterach ogrzewanie podłogowe. Piec dwufunkcyjny firmy Viessmann Vitodens 100 z zasobnikiem wody Viessmann 100l.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (1): Kotłownia o powierzchni prawie 10 m2 która doskonale sprawdzi się jako dodatkowe miejsce do przechowywania.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (1 miejsce) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Opis inwestycji

Osiedle Oliwia logo

Osiedle „OLIWIA” jest zlokalizowane w Warszawie gm. Wawer pomiędzy ulicami Zasadowa i Draceny. Kameralne zamknięte osiedle składa się z 7 domów, 3 budynków bliźniaczych i 4 budynków czterorodzinnych. Budynki zaprojektowane w nowoczesnej architekturze i stonowanej kolorystyce.

Domy wykonywane w sposób tradycyjny z wysokiej jakości materiałów budowlanych zapewnią każdemu klientowi poczucie trwałości zakupionej nieruchomości. Osiedle posiada drogę wewnętrzną szer. 5m wykonaną z kostki brukowej. Powierzchnia działek domów bliźniaczych to ok. 540m2 (w tym ok. 240m2 wydzielonego ogródka), a budynków czterorodzinnych 560m2 (w tym na wyłączność dla każdego lokalu ogródek o pow. ok. 60m2).

Powierzchnia lokali w domach w zabudowie bliźniaczej wynosi 153m2 a lokale w zabudowie czterorodzinnej 118m2. Doskonały rozkład pomieszczeń w budynkach sprawia, że lokale są przytulne i funkcjonalne.

Miła i spokojna okolica, w sąsiedztwie nowe domy jednorodzinne i tereny zielone.

Doskonałe usytuowanie pod względem komunikacyjnym - 15km do centrum, odległość tą samochodem można pokonać poniżej 30 minut nawet w komunikacyjnym szczycie. Dla ludzi preferujących komunikację publiczną 2km do stacji PKP Warszawa Radość i 25 minutowy dojazd do Śródmieścia.

Osiedle „OLIWIA” to miejsce dla wszystkich, zarówno dla młodych ludzi, którzy rozpoczynają rodzinne życie jak i dla tych którzy szukają ciszy i spokoju jednak w niewielkiej odległości od pełnej infrastruktury miejskiej.

Inwestycja Osiedle Oliwia znajduje się w Radości, ul. Draceny 25 (12.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Marogobud.

Inwestycja Osiedle Oliwia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Oliwia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Marogobud przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (1 miejsce)

W inwestycji znajduje się 1 komórka lokatorska Kotłownia o powierzchni prawie 10 m2 która doskonale sprawdzi się jako dodatkowe miejsce do przechowywania..

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Oliwia?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Oliwia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Oliwia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Draceny 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Oliwia znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Oliwia znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Prywatne Przedszkole Prymulka w odległości 200 m.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Radości

Oferty w Radości

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: