Apartamenty Warszewo

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMarina Developer Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 315 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Warszewo Etap II(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Północ, Warszewo, Kalinowa 37 (5.9 km od centrum Szczecina)
  Apartamenty Warszewo Etap II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 79 - 115 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Marina Developer Sp. z o.o.
 • Morenowe Wzgórze(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Poznańska (5 km od centrum Szczecina)
  Ceny od: 6 982/m2
  Morenowe Wzgórze
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 28 - 97 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Fundusz Mieszkaniowo Handlowy Sp. z o. o.
 • GARDEN HOUSE III(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Szczecińska (4.8 km od centrum Szczecina)
  GARDEN HOUSE III
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 51 - 83 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Indomex

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Apartamenty Warszewo

Apartamenty Warszewo to nowoczesna, lekka architektura atrakcyjnie wkomponowana w pełną zieleni okolicę.W ramach inwestycji powstaną mieszkania typu M1, M2, M3 oraz M4 o powierzchni od 29 m² do 72,5 m². Nowoczesny wygląd osiedla został zaprojektowany przez renomowane szczecińskie biuro architektoniczne Dedeco.Projekt “Warszewo” to propozycja dla ludzi ceniących komfort życia, spokój i wygodę. Osiedle wyróżnia się niską i kameralną zabudową, stwarzającą poczucie prywatności. Mieszkania znajdują się na zamkniętym, ogrodzonym i monitorowanym terenie. Kompleks będzie składać się z pięciu czterokondygnacyjnych budynków (hala garażowa, parter, piętro i poddasze).Mając na uwadze wymogi klientów, zaprojektowaliśmy nowoczesne i funkcjonalne układy pomieszczeń, dbając o atrakcyjność lokali na każdej kondygnacji. Dzięki zastosowaniu dużych okien, lokale są jasne i słoneczne. Każde mieszkanie posiada przestronny taras, a w apartamentach klasy M3 przewidziano dodatkowy balkon, dostępny z sypialni. Naturalnym przedłużeniem mieszkań na parterze są zaciszne i przytulne ogródki. Dla osób preferujących mieszkania na wyższych kondygnacjach, przewidzieliśmy przestronne i wysokie apartamenty na poddaszu (3,5 m), gdzie skosy zaczynają się dopiero od 2,5 m (powyżej poziomu okien). Dodatkowy komfort zapewniają nowoczesne i cichobieżne windy znajdujące się w każdym z budynków. Więcej szczegółów znajdziesz w opisie: Standard mieszkań.Precyzyjnie zaaranżowane tereny zielone nadają osiedlu wyjątkowy i kameralny charakter. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach osiedla, zaprojektowaliśmy atrakcyjny plac zabaw. Zaaranżowana w ten sposób przestrzeń stwarza dogodne warunki do spędzania czasu na świeżym powietrzu.Osiedle zaprojektowano z myślą o codziennym komforcie przyszłych lokatorów. Oferujemy Państwu praktyczne rozwiązania na wspólnych przestrzeniach użytkowych:- podziemny, monitorowany garaż w każdym z budynków- szerokie miejsca parkingowe- szerokie, nowoczesne windy osobowe, również na poziomie -1- bezstopniowy dostęp do mieszkań- boksy garażowe- zamykany hol, oddzielony drzwiami od klatki schodowej.

Inwestycja Apartamenty Warszewo znajduje się na Warszewie, ul. Maciejkowa 33 (6 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Marina Developer Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Warszewo została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 168 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Warszewo pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 50 do 115 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Marina Developer Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (60 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne (52 miejsca)

W inwestycji znajdują się 32 komórki lokatorskie Komórki lokatorskie do wyłącznego wykorzystania przez właścicieli znajdujące się na poziomie -1: 24 szt. Spiżarnie lokatorskie znajdujące się na poziomie +2 oraz +3 wykończone w wysokim standardzie: 8 szt..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 168 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 222 do 350 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Konstrukcja żelbetowa z murowanymi ścianami nośnymi.
Dach
Skośne pokryte gontem papowym.
Elewacja
Systemowa lekka-mokra, wykończona tynkiem i płytką klinkierową.
Stolarka okienna
Okna i drzwi balkonowe z PCV, szklone szybami zespolonymi, na parterach okna wyposażone w kasety oraz prowadnice do rolet zewnętrznych.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe - pełne typu PORTA, antywłamaniowe.
Balkony
Balkony i tarasy - wyłożone płytkami z gresu mrozoodpornego lub wykończone posadzką żywiczną.
Ściany
Ściany wewnętrzne - murowane tynk gipsowy. Ściany w łazience - murowane, tynk cementowo-wapienny. Ściany klatka schodowa: murowane, tynkowane oraz szpachlowane: malowane w części płytka klinkierowa. Ściany zewnętrzne - murowane ocieplone styropianem o gr. 15 cm..
Sufity
Tynk cienkowarstwowy gipsowy. Klatki schodowe: szpachlowane, malowane.
Instalacje
Instalacja wody ciepłej i zimnej, kanalizacyjna, elektryczna, centralnego ogrzewania, multimedialna, domofonowa (z możliwością instalacji wideofonu).
Ogrzewanie
Centralne; operator: SEC.
Wentylacja
Grawitacyjna.
Wyposażenie łazienki
- instalacja wody ciepłej i zimnej - podejścia do baterii zakończone korkiem - instalacja kanalizacyjna wyprowadzenia z pionu do pomieszczenia zakończone korkiem
Wyposażenie kuchni
- przyłącza wody do zlewozmywaka i zmywarki zakończone korkiem - wyprowadzenie kanalizacji z pionu do pomieszczenia zakończone korkiem
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (32): Komórki lokatorskie do wyłącznego wykorzystania przez właścicieli znajdujące się na poziomie -1: 24 szt. Spiżarnie lokatorskie znajdujące się na poziomie +2 oraz +3 wykończone w wysokim standardzie: 8 szt..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (60 miejsc): Miejsca postojowe w garażu podziemnym..
 • miejsca postojowe naziemne (52 miejsca): Miejsca postojowe naziemne..
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Warszewo

Jednym z największych atutów osiedla jest jego lokalizacja. Warszewo Osiedle wybudowane w wyjątkowo zielonej dzielnicy Szczecina, jest idealnym miejscem dla osób szukających wytchnienia od gwaru miasta. Na Warszewie znajduje się wiele placówek oświatowych, a okoliczne sklepy umożliwiają wygodne i szybkie zakupy. Komunikacja Bliskość centrum nie pozbawiła mieszkańców osiedla korzystania z możliwości i usług jakie oferuje się zaledwie kilka minut jazdy samochodem lub autobusem o centrum Szczecina. Przystanek autobusowy oddalony jest o jedyne 50 m od osiedla, co daje mieszkańcom możliwość wygodnego korzystania z komunikacji miejskiej. Sport i rekreacja Bliskość terenów zielonych stwarza dogodne warunki rekreacyjno-wypoczynkowe. Z osiedla Warszewo można udać się na spacer do pobliskiej Puszczy Wkrzańskiej lub na wycieczkę rowerową wzdłuż Jeziora Głębokiego. Zimą, pasjonaci sportów mogą korzystać z infrastruktury na Szczecińskiej Gubałówce.

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Warszewo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Apartamenty Warszewo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Morenowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Warszewo znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Fantazja" w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Warszewo jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medi wizyta w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Warszewo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Biedronka, w odległości 320 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 03.12.2015

Data aktualizacji: 25.03.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie