Diamenty Wrotkowa - III etap

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLUK Sp. z o.o. SKA

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Diamenty Wrotkowa - III etap dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
B3.25
4
65,01 m²
Parter
B4.25
4
65,01 m²
Parter
B4.28
4
65,01 m²
1

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

DIAMENTY WROTKOWA etap III” to nazwa kolejnego etapu naszej inwestycja, która jest zlokalizowana przy ul. Diamentowej 27 w Lublinie.III etap inwestycji, to kompleks dwóch nowoczesnych 6-kondygnacyjnych budynków mieszkaniowych wielorodzinnych. Bloki wyposażone będą w nowoczesne, cichobieżne windy z bezpośrednim dostępem do wielostanowiskowego garażu podziemnego, pomieszczeń na rowery oraz komórek lokatorskich. Budynki przystosowane będą do potrzeb osób niepełnosprawnych. Każde mieszkanie będzie posiadało funkcjonalny balkon. Na terenie inwestycji powstanie nowoczesny i bezpieczny plac zabaw dla dzieci.W budynkach B3 i B4 znajdzie się po 42 lokale mieszkalne. Pod budynki zostanie wybudowany wielostanowiskowy garaż podziemny na 55 samochodów. Na terenie inwestycji zlokalizowany będzie odrębny wielostanowiskowy garaż podziemny na 52 samochody oraz przestronny zewnętrzny parking.Do Państwa dyspozycji będą mieszkania o wielkości od 28,60 do 65 m2.Inwestycja posiada bardzo atrakcyjną lokalizację, w najbliższym sąsiedztwie powstanie sklep Kaufland i galeria handlowa, w niedalekiej odległości znajdują się sklepy wielobranżowe Biedronka i Lidl, szkoła podstawowa, kościół, Zalew Zembrzycki, przystanek komunikacji miejskiej. Można z niej w szybki i łatwy sposób dojechać do centrum oraz do głównych tras wylotowych Lublina.

Inwestycja Diamenty Wrotkowa - III etap znajduje się w Lublinie, ul. Diamentowa (3.6 km od centrum Lublina), jest realizowana przez dewelopera LUK Sp. z o.o. SKA.

Inwestycja Diamenty Wrotkowa - III etap jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Diamenty Wrotkowa - III etap pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchni 65 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 65 m2 (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper LUK Sp. z o.o. SKA przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (55 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (55 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań: 65 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Diamenty Wrotkowa - III etap

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Diamenty Wrotkowa - III etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Diamenty Wrotkowa - III etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 4542 - Medalionów 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Diamenty Wrotkowa - III etap znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: POLICEALNA SZKOŁA TECHNICZNA OPERATOR w odległości 490 m, AKADEMIA DOSKONALENIA ZAWODOWEGO OPERATOR w odległości 490 m, Centrum Kształcenia Zawodowego OPERATOR w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Diamenty Wrotkowa - III etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Stokrotka, w odległości 420 m znajduje się Biedronka, w odległości 480 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Diamenty Wrotkowa - III etap w odległości 260 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 24.04.2019

Data aktualizacji: 08.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie