Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Blask Jutrzenki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Jutrzenki, oferowane bezpośrednio przez

Lugra

piaseczyński, Józefosław, ul. Jutrzenki 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Blask JutrzenkiBlask Jutrzenki

4 zdjęcia

Blask Jutrzenki
Blask Jutrzenki
Blask Jutrzenki
Blask Jutrzenki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 28 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (24): Wielkość: 2 - 3 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (27 miejsc) w cenie 25 000 zł : Zakup nie jest obowiązkowy
  • miejsca postojowe naziemne (29 miejsc) w cenie 15 000 zł : Zakup obowiązkowy

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Blask Jutrzenki to niewielki budynek mieszkalny, składający się z 28 mieszkań rozmieszczonych na 4 kondygnacjach. W projekcie znajdą Państwo zarówno niewielkie dwupokojowe mieszkania, jak i większe mieszkania dwupoziomowe (znajdujące się na najwyższej kondygnacji budynku). Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy.

Inwestycja posiada łącznie 56 miejsc parkingowych (24 wewnątrz budynku i 32 zewnętrzne). Do mieszkań prowadzą dwie klatki schodowe, oraz dwie cichobieżne windy.

BLASK JUTRZENKI TO:

-dobra architektura

-świetna lokalizacja z dala od wielkomiejskiego zgiełku

-kameralny projekt na zaledwie 28 mieszkań

-piękne, słoneczne mieszkania z dużymi tarasami i balkonami

-garaż wewnętrzny na samochody i rowery

-zadbany teren zielony wokół inwestycji

Inwestycja Blask Jutrzenki znajduje się w Józefosławiu, ul. Jutrzenki 5 (1.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez Lugra.

Inwestycja Blask Jutrzenki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Blask Jutrzenki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lugra przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (27 miejsc) w cenie 25 000 zł
  • miejsca postojowe naziemne (29 miejsc) w cenie 15 000 zł

W inwestycji znajdują się 24 komórki lokatorskie Wielkość: 2 - 3 m2.

Lokalizacja inwestycji

Blask Jutrzenki to już druga nasza inwestycja zlokalizowana w Józefosławiu – miejscowości odsuniętej od miejskiego zgiełku, położonej w otulinie Lasu Kabackiego. Stonowany w kolorach budynek doskonale wpisuje się w niską, wielorodzinną zabudowę okolicy. Jego mieszkańcy w najbliższym sąsiedztwie mają do dyspozycji liczne lokale usługowe, przedszkole oraz sklepy samoobsługowe (Lidl i Biedronka). W najbliższym centrum handlowym MMG Centers klienci znajdą najbardziej popularne sklepy: Auchan, Pepco, Rossmann oraz sklepy z modną odzieżą, obuwiem, biżuterią i dodatkami, a także liczne stoiska usługowe. W odległości 2 km od osiedla znajduje się duże centrum handlowe z supermarketem Auchan, Leroy Merlin i licznymi sklepami odzieżowymi (m.in. H&M, Reserved, CCC).

Józefosław jest miejscowością przynależącą do gminy Piaseczno w powiecie piaseczyńskim, w województwie mazowieckim. Tereny Józefosławia usytuowane są przy południowej granicy Lasu Kabackiego, zaś atutem lokalizacji jest bliskość Warszawy – odległość do centrum stolicy wynosi zaledwie 15 km. Zamieszkuje tam obecnie ok. 7 tys. osób, lecz liczba ta wciąż wzrasta, toteż dynamicznie rozwija się nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Na obszarze Józefosławia występują zarówno domy jednorodzinne bądź wille, jak i niskie bloki. Architekturę mieszkaniową otacza malowniczy, zielony pejzaż, a mieszkańców przyciąga kameralny, zaciszny charakter miejsca. W miejscowości tej znajdują się typowo wiejskie zabudowania oraz grunty orne. Główna arteria to ulica Wilanowska, w pobliżu której zlokalizowane jest Centrum Handlowe Józefosław (Marcredo Compact). Na terenie miejscowości Józefosław kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a także autobusy PKS.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Blask Jutrzenki?

Najważniejszą arterią w Józefosławiu jest ul. Wilanowska, przy której znajdują się obiekty handlowo-usługowe. Odległość ze wsi do centrum Warszawy wynosi zaledwie 15 km, a dojechać można za pomocą strefowej linii autobusowej nr 739 działającej w ramach warszawskiej komunikacji miejskiej bądź za pomocą autobusów PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Blask Jutrzenki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2911 metrów od inwestycji Blask Jutrzenki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piaseczno Miasto Wąskotorowe.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Blask Jutrzenki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Blask Jutrzenki znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Przyjaciele Kubusia w odległości 143 m, przedszkole w odległości 155 m, szkoła w odległości 555 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Blask Jutrzenki jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental Spa Józefosław w odległości 298 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 916 m, Otolitum - Centrum Leczenia Zaburzeń Równowagi w odległości 954 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Blask Jutrzenki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 188 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 308 m znajduje się Lidl, w odległości 348 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Blask Jutrzenki w odległości 152 m znajduje się Lavo, w odległości 205 m znajduje się basen, w odległości 235 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 01.09.2021
Data aktualizacji: 24.05.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023