Wielicka Residence

Mieszkania na sprzedaż ul. Wielicka, oferowane bezpośrednio przez

Lions Estate

Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Wielicka 47

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 39 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wielicka Residence

8 zdjęć

Wielicka Residence
Wielicka Residence
Wielicka Residence
Wielicka Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda w okolicy

  • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Komfortowy i zarazem kameralny apartamentowiec położony w centrum dzielnicy Mokotów w Warszawie. To wyjątkowe miejsce dla każdego, kto poszukuje luksusowego standardu życia z bliskością i wygodną komunikacją z centrum Warszawy.

Inwestycja Wielicka Residence znajduje się na Ksawerowie, ul. Wielicka 47 (4.8 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Lions Estate.

Inwestycja Wielicka Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wielicka Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wielicka Residence powstała w prestiżowej części Mokotowa, łącząc wszelkie zalety jakie niesie ze sobą serce europejskiej metropolii, z kameralną atmosferą inspirującą do spacerów i odpoczynku wśród zieleni. W sąsiedztwie znajdują się liczne tereny zielone: ogródki działkowe, Park Granat (zaledwie 3 minuty pieszo) i Pałac Królikarnia (5 minut pieszo) oraz rekreacyjny Klub Sportowy Warszawianka – boiska sportowe, korty tenisowe oraz Park Wodny ze strefą Spa & Wellness. W bliskim otoczeniu inwestycji znajdują się restauracje, sklepy, szkoły, przedszkola oraz galeria Mokotów, a dogodne położenie zapewnia wygodną komunikację z centrum Warszawy. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe, a także dwie stacje metra - stacja Wierzbno oraz Wilanowska.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wielicka Residence?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wielicka Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Wielicka Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wierzbno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wielicka Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wielicka Residence znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Językowe Bajkowa Kraina w odległości 280 m, Punkt Przedszkolny "Lolek" w odległości 280 m, Przedszkole nr 191 w odległości 370 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wielicka Residence w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.04.2023
Data aktualizacji: 07.09.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: