Apartamenty Wille Tercja

16 zdjęć

Apartamenty Wille Tercja
Apartamenty Wille Tercja
Apartamenty Wille Tercja
Apartamenty Wille Tercja

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wille Tercja dostępnych jest 19 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (19)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 19 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 145 do 344 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 4, 5, 6, 8-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 400 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

planowany czynsz będzie w wysokości 12 zł/m².

Opis inwestycji

Wille Tercja to wyjątkowy kompleks 12 luksusowych apartamentów w willach w Konstancinie, o powierzchni od 150 do 340 m² rozmieszczonych w trzech budynkach. Inwestycja została wykonana z dbałością o każdy szczegół przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Proponujemy Państwu zabudowę w doskonałej lokalizacji i atrakcyjnej cenie.

Unikalna architektura - budynki zespołu są utrzymane w stylu klasycystycznym. Forma zewnętrzna jest uporządkowana i konsekwentna, symetryczna zarówno w sferze rzutu, jak i elewacji. Historycznego charakteru nadaje też silnie zaznaczona forma mansardowego dachu z poddaszami użytkowymi i rozbudowane balkony na narożnikach każdego z budynków. Wille wzniesione są dookoła wewnętrznego, kwadratowego dziedzińca, którego środek stanowi centrum kompozycji urbanistycznej.

Poszczególne mieszkania posiadają ponadstandardową powierzchnię (150,180 do 300 m kw. jedno lub dwupoziomowe) i niestandardowa wysokość przekraczającą w świetle 3,00 m. Takie parametry stwarzają rzadką możliwość stworzenia wnętrz o ciekawych proporcjach.

Dodatkowo apartamenty w willi na parterze posiadają tarasy a te usytułowanie na 1 piętrze balkony. Na każdej kondygnacji znajduje się dodatkowe pomieszczenie (bawialnia) do wspólnego korzystania przez mieszkańców.

Duża powierzchnia kompleksu – 7.232 m2 , w tym teren „zielony” do wspólnego użytkowania.

Wille są wyposażone w windę dostępną również z poziomu garażu. Stabilną temperaturę zapewnia własna nowoczesna kotłownia gazowa oraz indywidualna dla każdego apartamentu klimatyzacja.

Każdy z trzech budynków posiada własny garaż podziemny z podgrzewanym wjazdem, dodatkowo na terenie kompleksu znajduje 16 miejsc parkingowych dla gości. Miejsca garażowe w przestronnym garażu podziemnym: dwa dla apt . 150-180m2, cztery dla apt. 300m.

Teren ogrodzony, wyposażony w system całodobowej ochrony (portiernia) i monitoringu, kamery zewnętrzne, wideo domofony oraz czujniki ruchu.

Stwórz swój dom w unikalnych wnętrzach Willi Tercja.

Inwestycja Apartamenty Wille Tercja znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Dworska 13 (2.3 km od Warszawy), sprzedaż prowadzi Lions Estate.

Inwestycja Apartamenty Wille Tercja została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Wille Tercja w sprzedaży jest 19 nowych mieszkań o powierzchni od 145 do 344 metrów kwadratowych, w cenie od 7 400 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 4-pokojowe o powierzchni od 145 do 162 m2 (12 mieszkań)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 181 do 182 m2 (2 mieszkania)
 • 6-pokojowe o powierzchni 175 m2 (1 mieszkanie)
 • 8-pokojowe o powierzchni od 301 do 344 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki, mieszkania i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną. Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km. W odległości 250 metrów od inwestycji Wille Tercja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny CHYLICE 01 (CHYLICE). W najbliższej okolicy inwestycji Wille Tercja znajduje się kilka placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Publicznych w Chylicach w odległości 100m, Przedszkole Anglojęzyczne GOODSTART w odległości 200m, Lawendowy Domek – Przedszkole i żłobek w Piasecznie w odległości 1000m. W dalszej odległości (do 5km) znajduje się kilkanaście innych szkół oraz przedszkoli. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1100 m znajduje się Salon masażu, w odległości 1200 m znajduje się Ośrodek szkolno – wychowawczy Centrum Rehabilitacji im. prof. M. Weissa. W dalszej odległości (5km) liczne przychodnie i szpitale. W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Stadion sportowy (100m) , basen solankowy, pływalnia CKR, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Wille Tercja?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Wille Tercja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Apartamenty Wille Tercja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Długa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Wille Tercja znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wille Tercja znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa w Chylicach w odległości 120 m, Punkt Przedszkolny GOODSTART w odległości 200 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Wille Tercja w odległości 100 m znajduje się KS Laura Chylice, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.09.2019
Data aktualizacji: 27.10.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Konstancinie-Jeziornie

Oferty w Konstancinie-Jeziornie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: