Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania Konstancin-Jeziorna

30 ofert w 2 inwestycjach

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 10 844 zł/m²

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Apartamenty Wille Tercja
  gotowe
  Wille Tercja to wyjątkowy kompleks 12 luksusowych apartamentów w willach w Konstancinie, o powierzchni od 150 do 340 m² rozmieszczonych w trzech budynkach. Inwestycja została wykonana z dbałością o każdy szczegół przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Proponujemy Państwu zabudowę w doskonałej lokalizacji i atrakcyjnej cenie.Unikalna architektura - budynki zespołu są utrzymane w stylu klasycystycznym. Forma zewnętrzna jest uporządkowana i konsekwentna, symetryczna zarówno w sferze rzutu, jak i elewacji. Historycznego charakteru nadaje też silnie zaznaczona forma mansardowego dachu z poddaszami użytkowymi i rozbudowane balkony na narożnikach każdego z budynków. Wille wzniesione są dookoła wewnętrznego, kwadratowego dziedzińca, którego środek stanowi centrum kompozycji urbanistycznej.Poszczególne mieszkania posiadają ponadstandardową powierzchnię (150,180 do 300 m kw. jedno lub dwupoziomowe) i niestandardowa wysokość przekraczającą w świetle 3,00 m. Takie parametry stwarzają rzadką możliwość stworzenia wnętrz o ciekawych proporcjach.Dodatkowo apartamenty w willi na parterze posiadają tarasy a te usytułowanie na 1 piętrze balkony. Na każdej kondygnacji znajduje się dodatkowe pomieszczenie (bawialnia) do wspólnego korzystania przez mieszkańców.Duża powierzchnia kompleksu – 7.232 m2 , w tym teren „zielony” do wspólnego użytkowania.Wille są wyposażone w windę dostępną również z poziomu garażu. Stabilną temperaturę zapewnia własna nowoczesna kotłownia gazowa oraz indywidualna dla każdego apartamentu klimatyzacja.Każdy z trzech budynków posiada własny garaż podziemny z podgrzewanym wjazdem, dodatkowo na terenie kompleksu znajduje 16 miejsc parkingowych dla gości. Miejsca garażowe w przestronnym garażu podziemnym: dwa dla apt . 150-180m2, cztery dla apt. 300m.Teren ogrodzony, wyposażony w system całodobowej ochrony (portiernia) i monitoringu, kamery zewnętrzne, wideo domofony oraz czujniki ruchu.Stwórz swój dom w unikalnych wnętrzach Willi Tercja.

  Apartamenty Wille Tercja

  od 7 400 zł/m2
  ul. Dworska 13 , Konstancin-Jeziorna(2.3 km od Warszawy)
  Lions Estate
 • Przy Jeziorce
  2 kw. 2024
  Przy Jeziorce to pilotażowy projekt mieszkaniowy superekologicznego i energooszczędnego budynku zlokalizowanego w ścisłym centrum Konstancina-Jeziorny, ukrytego w drugiej linii zabudowy głównych ulic uzdrowiska. Farma fotowoltaiczna, stacje ładowania samochodów elektrycznych, bardzo dobra izolacja budynku czy system retencji wody deszczowej są standardem naszych dotychczasowych realizacji. Inwestycja Przy Jeziorce zostanie dodatkowo wyposażona w pompy ciepła oszczędnie ogrzewające budynek poprzez instalację podłogową. Prąd pozyskany z paneli fotowoltaicznych będzie przechowywany w magazynie i pozwoli na zasilenie budynku energią słoneczną w nocy oraz w pochmurne dni. Cały system dopełni rekuperacja, która zminimalizuje utratę ciepła i zapewni komfort zawsze czystego powietrza. Mieszkania będą wyposażone w Smart Home, który zmaksymalizuje oszczędności wygenerowane przez ekologiczne systemy oraz dodatkowo pozwoli na wygodne korzystanie z kompatybilnych urządzeń.Budynek będzie wykonany w wysokim standardzie. Na elewacji pojawią się płytki klinkierowe ułożone pionowo, a balustrady okalające budynek przybiorą niestandardową formę, nadając architekturze budynku ciekawego wyglądu. Części wspólne będą zdobione przez starannie wyselekcjonowane materiały takie jak naturalne kamienie, spieki kwarcowe, wysokiej jakości gres czy lampy wykonane na specjalne zamówienie. Do każdego mieszkania przypisane będą dwa niezależne miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej.

  Przy Jeziorce

  od 11 893 zł/m2
  ul. Mała 2 , Konstancin-Jeziorna(1.8 km od Warszawy)
  GALADEWELOPER II Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Zielone Rondo
  Oferta archiwalna
  “Zielone Rondo” to dwupiętrowy, kameralny budynek apartamentowy zlokalizowany w Konstancinie-Jeziorna. Projekt składa się z 17 apartamentów. Jasne i ciepłe kolory elewacji dodają temu miejscu i najbliższej okolicy niepowtarzalnego uroku. Eleganckie wejście do budynku, starannie wykończone klatki schodowe, cichobieżna winda schodzące do poziomu garażu - to niektóre z udogodnień, jakie zaplanowaliśmy dla naszych klientów.Dla wygody przyszłych mieszkańców na parterze obiektu zaprojektowano lokale usługowe a pod budynkiem przestronny garaż z pomieszczeniami na rowery.Duże, słoneczne i ustawne apartamenty stanowią idealną ofertę zarówno dla małych, jak i dużych rodzin. Wszystkie apartamenty posiadają duże balkony lub tarasy.

  Zielone Rondo

  od 7 650 zł/m2
  ul. Bielawska 5 , Konstancin-Jeziorna(1.6 km od Warszawy)
  Lugra
 • Osiedle Leśny Kwiat IV
  Oferta archiwalna
  Osiedle Leśny Kwiat IV zostało zlokalizowane w rezydencjonalnej części Józefosławia koło Warszawy (graniczy z Piasecznem, Ursynowem oraz Konstancinem). Jest atrakcyjnie położone w otulinie Lasu Kabackiego i w pobliżu Uzdrowiska Konstancin-Zdrój oraz Ogrodu Botanicznego PAN. Zaprojektowano na nim osiem zespołów budynków, na które składają się cztery budynki jednorodzinne dwulokalowe. Łącznie oferujemy 64 mieszkania bezczynszowe, posiadające powierzchnię od od 75 m² do 102 m² (3 oraz 4-pokojowe).Naszym celem w projektowaniu osiedla było stworzenie przyszłym mieszkańcom dużej przestrzeni do swobodnego życia oraz zapewnienie maksymalnej prywatności. Każdy lokal posiada indywidualne wejścia, oddzielne klatki schodowe, a także miejsca postojowe. Istnieje możliwość zaopatrzenia się we własny garaż, ,większość mieszkań posiada prywatne ogrody, które można samodzielnie zaaranżować i tym samym poczuć się jak w domu jednorodzinnym. Ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne rozmieszczenie wnętrz ułatwia codzienne funkcjonowanie. Prestiż józefosławskim mieszkaniom podnoszą znajdujące się w nich kominki.Osiedle Leśny Kwiat IV położone jest w malowniczym miejscu - Józefosławiu, graniczącym z Warszawą i Lasem Kabackim, przy ulicy Grzybowej. Od ścisłego centrum Warszawy to zaledwie 12 kilometrów. Osiedle znajduje się na obszarze niepodatnym na podtopienia oraz zalania. W pobliżu inwestycji znajduje się teren Lasu Kabackiego, który położony jest na płaskim terenie urozmaiconym we wschodniej części wzniesieniami pochodzenia wydmowego. Jest to idealny obszar do spacerów zarówno latem jak i zimą, a także rezerwuar świeżego powietrza dla otaczających osiedli mieszkaniowych oraz miejsce wypoczynku, rekreacji i edukacji

  Osiedle Leśny Kwiat IV

  od 4 000 zł/m2
  ul. Działkowa , Józefosław, piaseczyński(0.3 km od Warszawy)
  JDM Deweloper Sp. z o.o.
 • Kompozycja Residence
  Oferta archiwalna
  Przygotowując projekty domów dla inwestycji Kompozycja Residence koncentrowaliśmy się na tym, aby ich architekturę podporządkować otoczeniu. Konstancin-Jeziorna to z jednej strony zabytkowe dworki i wille z bogatą historią, a z drugiej nowoczesne rezydencje wykonane w najwyższym standardzie. Kompozycja Residence to wysublimowany projekt łączący najlepsze cechy starego i nowego oblicza tej malowniczej miejscowości. Elewacja budynków utrzymana jest w spokojnej, jasnej kolorystyce, zawiera okazałą ilość drewnianych detali (żaluzje, poręcze, balustrady) oraz duże przeszklenia.Ze względu na unikalny, uzdrowiskowy charakter Konstancina oraz ze względu na położenie działki w granicach ochrony zespołu budowlanego wpisanego do Rejestru Zabytków zaplanowaliśmy zabudowę o niższej intensywności niż dozwolona jest w Miejscowym Planie Zagospodarowania.Kompozycja Residence to zespół sześciu kameralnych budynków składających się z trzech kondygnacji nadziemnych oraz jednej, wspólnej dla wszystkich mieszkańców kondygnacji podziemnej zawierającej parking. To wygodne rozwiązanie pozwala całkowicie wyeliminować z terenu działki ruch kołowy. Dojście z mieszkań do wspólnego garażu zapewniają dwie klatki schodowe wychodzące na wewnętrzną osiedlową uliczkę oraz winda przystosowana dla osób niepełnosprawnych.Szanując otaczającą przyrodę, podczas budowy nie planujemy prowadzenia wycinki drzew znajdujących się na terenie inwestycji. Ponadto, północną część działki (stanowiącą ponad 40% jej powierzchni) pozostawiamy mieszkańcom jako wspólny, leśny teren zielony.Warto również zaznaczyć, że wszystkie lokale mają przynależny ogródek na parterze, a także osobne wejścia z wewnętrznej pieszej uliczki, prowadzącej od ulicy Wilanowskiej. Dodatkowo, niewątpliwą atrakcją jest możliwość posiadania wielkiego ogrodu z tarasem na dachu budynku (do wyłącznej dyspozycji właściciela apartamentu).Poczuj zapach lasu, odpocznij i zrelaksuj się z dala od nerwowego, pędzącego w zawrotnym tempie życia. Oferujemy Ci dom z prywatnym parkiem w spokojnej, ale doskonale skomunikowanej z Warszawą okolicy.

  Kompozycja Residence

  od 7 500 zł/m2
  ul. Wilanowska 24 , Konstancin-Jeziorna(2.7 km od Warszawy)
  Metropolis Investments
 • Ogrody Słoneczne
  Oferta archiwalna
  Ogrody Słoneczne to wyjątkowa inwestycja położona w malowniczym Józefosławiu przy południowej granicy Lasu Kabackiego. Lokalizacja oferuje swoim mieszkańcom spokój, harmonię i prywatność z bardzo dobrym połączeniem z centrum Warszawy. W skład osiedla wchodzą 3 budynki składające się z 3 segmentów, w których środkowe części to domy, a poboczne to mieszkania. Każdy z budynków posiada przestronne ogródki przypisane do każdego z lokali. Zróżnicowane metraże i rozkłady oferują swobodę w wyborze dogodnego dla siebie lokum. Każdy z budynków posiada również miejsca postojowe oraz garaże.

  Ogrody Słoneczne

  od 5 115 zł/m2
  ul. Grzybowa , Józefosław, piaseczyński(0.5 km od Warszawy)
  Ogrody Słoneczne
 • Osiedle Leśny Kwiat VI
  Oferta archiwalna

  Osiedle Leśny Kwiat VI

  od 4 900 zł/m2
  ul. Działkowa , Józefosław, piaseczyński(0.4 km od Warszawy)
  JDM Deweloper Sp. z o.o.
 • Valor Konstancin
  Oferta archiwalna
  Inwestycja mieszkaniowo-usługowa Valor Konstancin powstanie wśród niskiej, willowej zabudowy, w otoczeniu zieleni, w kwartale pomiędzy ulicami: Królewską, Mirkowską, Brzozową i Placem Zgody. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się budynki jednorodzinne, nieliczne budynki wielorodzinne oraz kilka zakładów usługowych i sklepów.Valor Konstancin zaprojektowano na planie litery C. Budynek składać się będzie z dwóch części: skrzydła zachodniego z wejściem od strony ulicy Królewskiej i Mirkowskiej oraz skrzydła wschodniego z wejściem od ulicy Mirkowskiej. Nad wejściami do budynku od strony ulicy Mirkowskiej znajdą się szklane dachy na konstrukcji ze stali nierdzewnej. Pomiędzy wschodnią i zachodnią częścią powstanie patio, dostępne wyłącznie do użytku właścicieli mieszkań.Na trzech kondygnacjach budynku znajdzie się łącznie 68 mieszkań o metrażu od 35 do 155 m2, których atutami będzie wysokość 2,95 metra oraz duże, trzyszybowe okna. Część z mieszkań dodatkowo zostanie wyposażona w kominki i ogrody zimowe, a mieszkania na parterze posiadać będą przestronne ogródki (największy o powierzchni 440m2), natomiast na piętrach mieszkańcy cieszyć się będą pięknymi widokami terenów zielonych.Dwie windy, komórki lokatorskie na każdym piętrze, pomieszczenia na rowery w garażu i dwa lokale usługowe na parterze zapewnią codzienną wygodę w użytkowaniu budynku. W części podziemnej budynku znajdą się miejsca parkingowe oraz pomieszczenia techniczne.Valor Konstancin zaprojektowano na planie odwróconej litery C. Budynek składać się będzie z dwóch części: skrzydła zachodniego z wejściem od strony Ulicy Królewskiej i Mirkowskiej oraz skrzydła wschodniego z wejściem od ulicy Mirkowskiej. Nad wejściami głównymi do budynku znajdą się samonośne szklane dachy na konstrukcji ze stali nierdzewnej. Pomiędzy wschodnią i zachodnią częścią powstanie patio, dostępne wyłącznie do użytku mieszkańców.

  Valor Konstancin

  od 6 800 zł/m2
  ul. Królewska , Konstancin-Jeziorna(1.2 km od Warszawy)
  Real Invest Sp. z o.o.
 • Rezydencje Kamea
  Oferta archiwalna
  Budynki Rezydencji Kamea wraz z bezpośrednio je otaczającym terenem wypoczynkowym ogrodzone będą stylowym ażurowym ogrodzeniem. Sam teren rekreacyjno-wypoczynkowy został zaprojektowany w sposób zapewniający najwyższą jakość i komfort przyszłych użytkowników. Bujna zieleń obfitująca w liczne, interesujące gatunki drzew, krzewów i traw stanowi naturalne uzupełnienie proponowanego programu wypoczynkowego. W układzie przestrzennym, w celu zapewnienia poczucia maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu przyszłych użytkownikom, wyraźnie oddzielona została część o charakterze rekreacyjnym od części dojść i dojazdów do budynków. Niezależnie od tego, również w tej części pomyślano o starannym projekcie zieleni i małej architektury.Nad prawidłowym utrzymaniem wysokiej jakości zieleni czuwać będzie automatyczny system nawadniania, zaś system zarządzania całym obiektem (Buidling Management System – BMS) pozwoli na automatyczne sterowanie oświetleniem zewnętrznym oraz atrakcjami wodnymi. Wszystkie nawierzchnie zostaną wykonane z kostki kamiennej oraz płyt betonowych. Przy obiekcie przewidziano kilkanaście miejsc parkingowych przeznaczonych dla gości, a zaprojektowanych w formie tzw. zielonych parkingów.Konstrukcja oraz zewnętrzne wykończenie budynków.Wszystkie budynki będą wykończone ze szczególną starannością i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Projektując elewacje wprowadzono nowoczesne formy architektoniczne nawiązujące do historycznych elementów. Użycie trwałych i naturalnych materiałów takich jak klinkier, ceramika, kamień naturalny oraz szkło, w sposób naturalny wpisuje rezydencje w otaczający krajobraz. W śród form, nadających swoistego charakteru budowanym obiektom, należy bez wątpienia wymienić konsekwentnie zastosowane okna francuskie – tzw. portfenetry, oraz mansardowy dach pokryty blachą aluminiową.Również wszystkie elementy obróbki blacharskiej (rynny, spusty, parapety zewnętrzne etc.) będą wykonane z wysokiej jakości blachy. Cechą charakterystyczna zewnętrznego wykończenia budynków jest całkowite odejście od taniej i niezbyt trwałej technologii cienkowarstwowego tynku wykonanego metodą lekko-mokrą na rzecz trwalszych i szlachetniejszych materiałów (szkło, ceramika, klinkier). Murowane ściany z cegły gwarantują odpowiednią izolację cieplną budynków, zaś użyty materiał (ceramika) zapewniają przyjazną atmosferę wewnątrz apartamentów.Przestrzeń wspólną stanowić będzie obszerny holl wejściowy, klatka schodowa oraz przestrzeń integracyjna na 1 piętrze. Przestrzeń pomiędzy kondygnacjami w części ogólnodostępnej będzie otwarta (tzw. wojdy), co zapewni dodatkową przestrzeń i światło. Dodatkowym atutem będzie fakt iż włączanie oświetlenia będzie odbywało się automatycznie dzięki systemowi BMS. Wszystkie pomieszczenia wspólne położone powyżej części garażowej będą wykończone w wysokim standardzie przy użyciu materiałów najwyższej jakości. Zastosowanie takich materiałów jak drewno, fornirowane płyty MDF, balustrady wykonane ze szkła bezpiecznego, najwyższej jakości oprawy oświetleniowe oraz wykonane na specjalne zamówienie główne oświetlenie hollu, zapewnią poczucie komfortu, wysokiej jakości i trwałości oraz wyważonego luksusu.

  Rezydencje Kamea

  ul. Długa , Konstancin-Jeziorna(2.2 km od Warszawy)
  Caelum Development
 • Osiedle Leśny Kwiat V
  Oferta archiwalna
  Osiedle Leśny Kwiat V zostało zlokalizowane w rezydencjonalnej części Józefosławia koło Warszawy (graniczy z Piasecznem, Ursynowem oraz Konstancinem). Jest atrakcyjnie położone w otulinie Lasu Kabackiego i w pobliżu Uzdrowiska Konstancin-Zdrój oraz Ogrodu Botanicznego PAN. Zaprojektowano na nim dziesięć zespołów budynków, na które składają się cztery budynki jednorodzinne dwulokalowe i cztery segmenty dwupoziomowe. Łącznie oferujemy 80 mieszkań oraz segmentów (bezczynszowych) posiadających powierzchnię od od 75 m² do 88 m² (3 oraz 4-pokoje).Naszym celem w projektowaniu osiedla było stworzenie przyszłym mieszkańcom dużej przestrzeni do swobodnego życia oraz zapewnienie maksymalnej prywatności. Każdy lokal posiada indywidualne wejścia, oddzielne klatki schodowe, a także miejsca postojowe. Istnieje możliwość zaopatrzenia się we własny garaż, ,większość mieszkań posiada prywatne ogrody, które można samodzielnie zaaranżować i tym samym poczuć się jak w domu jednorodzinnym. Ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne rozmieszczenie wnętrz ułatwia codzienne funkcjonowanie. Prestiż józefosławskim mieszkaniom podnoszą znajdujące się w nich kominki.

  Osiedle Leśny Kwiat V

  od 4 255 zł/m2
  ul. Działkowa , Józefosław, piaseczyński(0.4 km od Warszawy)
  JDM Deweloper Sp. z o.o.
 • Osiedle Leśny Kwiat III
  Oferta archiwalna
  Osiedle Leśny Kwiat III zostało zlokalizowane w rezydencjonalnej części Józefosławia koło Warszawy (graniczy z Piasecznem, Ursynowem oraz Konstancinem). Jest atrakcyjnie położone w otulinie Lasu Kabackiego i w pobliżu Uzdrowiska Konstancin-Zdrój oraz Ogrodu Botanicznego PAN. Zaprojektowano na nim cztery zespoły budynków, na które składają się cztery budynki jednorodzinne dwulokalowe. Łącznie oferujemy 32 mieszkania bezczynszowe, posiadające powierzchnię od 75 m2 do 108 m2.Naszym celem w projektowaniu osiedla było stworzenie przyszłym mieszkańcom dużej przestrzeni do swobodnego życia oraz zapewnienie maksymalnej prywatności. Każdy lokal posiada indywidualne wejścia, a także miejsca postojowe. Istnieje możliwość zaopatrzenia się we własny garaż, wszystkie mieszkania posiada prywatne ogrody, które można samodzielnie zaaranżować i tym samym poczuć się jak w domu jednorodzinnym. Ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne rozmieszczenie wnętrz ułatwia codzienne funkcjonowanie.Do zalet infrastruktury osiedla należą:- Liczne tereny zielone,- Oświetlona droga posiadająca wydzieloną część dla pieszych,- Nasze mieszkania spełniają wszystkie założenia domów jednorodzinnych: indywidualne wejścia, garaże w bryle budynku, brak części wspólnych oraz ogrody.

  Osiedle Leśny Kwiat III

  ul. Działkowa , Józefosław, piaseczyński(0.3 km od Warszawy)
  JDM Deweloper Sp. z o.o.
 • Osiedle Leśny Kwiat II
  Oferta archiwalna
  Osiedle Leśny Kwiat II zostało zlokalizowane w rezydencjonalnej części Józefosławia koło Warszawy (graniczy z Piasecznem, Ursynowem oraz Konstancinem). Jest atrakcyjnie położone w otulinie Lasu Kabackiego i w pobliżu Uzdrowiska Konstancin-Zdrój oraz Ogrodu Botanicznego PAN. Zaprojektowano na nim siedem zespołów budynków, na które składają się trzy budynki jednorodzinne dwulokalowe. Łącznie oferujemy 44 mieszkania bezczynszowe, posiadające powierzchnię od od 55 m2 do 114 m2 (2,3, 4 oraz 5- pokojowe).Naszym celem w projektowaniu osiedla było stworzenie przyszłym mieszkańcom dużej przestrzeni do swobodnego życia oraz zapewnienie maksymalnej prywatności. Każdy lokal posiada indywidualne wejścia, oddzielne klatki schodowe, a także miejsca postojowe. Istnieje możliwość zaopatrzenia się we własny garaż, ,część mieszkań posiada prywatne ogrody, które można samodzielnie zaaranżować i tym samym poczuć się jak w domu jednorodzinnym. Ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne rozmieszczenie wnętrz ułatwia codzienne funkcjonowanie. Prestiżu józefosławskim tanim mieszkaniom podnoszą znajdujące się w nich kominki.Do zalet infrastruktury osiedla należą:- Liczne tereny zielone oraz zaprojektowany z myślą o mieszkańcach prywatny skwer wraz ze zbiornikiem wodnym,- Oświetlona droga posiadająca wydzieloną część dla pieszych,- Każdy z zespołów budynków posiada bramę wraz z furtką oraz domofonem w systemie GMS,- Nasze mieszkania spełniają wszystkie założenia domów jednorodzinnych: indywidualne wejścia, garaże w bryle budynku, brak części wspólnych oraz ogrody.

  Osiedle Leśny Kwiat II

  ul. Działkowa , Józefosław, piaseczyński(0.3 km od Warszawy)
  JDM Deweloper Sp. z o.o.
 • Osiedle Konstancin
  Oferta archiwalna
  Konstancin to kameralne osiedle położone w najpiękniejszej okolicy Warszawy – w malowniczym i “uzdrowiskowym” Konstancinie.W obecnie realizowanym III etapie osiedla wybudowano 6 dwupiętrowych budynków, które stworzą całość osiedla z 5 już istniejącymi budynkami. Znajdują się tu komfortowe mieszkania i apartamenty w metrażach od 57 do 126 m. kw., każde z przestronnymi balkonami, a na parterze z tarasami i ogródkiem.Na uwagę zasługują eleganckie klatki schodowe ze świetlikiem oraz elementy drewniane elewacji – dzięki którym budynki idealnie są wkomponowane w elitarny klimat tej lokalizacji. W każdym budynku znajdują się 23 mieszkania- każde z widną kuchnia i gotową instalacja kominkową.W podziemiach jest garaż oraz pomieszczenia gospodarcze – winda z poziomu garażu.

  Osiedle Konstancin

  ul. Kołobrzeska 52 , Konstancin-Jeziorna(1.7 km od Warszawy)
  ASBUD Group
 • Konstancin Park
  Oferta archiwalna
  Budizol Sp z o.o. S.K.A zakończył realizacje projektu budowy willi miejskiej z czterema luksusowymi apartamentami w malowniczych okolicach Warszawy w Konstancinie-Jeziornie. Ta miejscowość, położona na Równinie Mazowieckiej, nad rzeką Jeziorką oraz jej dopływem, Małą, otoczona jest kompleksem lasów Chojnowsko-Słomczyńskich, a od północy styka się z Lasem Kabackim. Konstancin posiada wybitne walory uzdrowiskowe i jest jedynym uzdrowiskiem w okolicach Warszawy. W mieście funkcjonuje kilka sanatoriów, Stołeczne Centrum Rehabilitacji oraz Centrum Kształcenia i Rehabilitacji. W mieście przeważa zabudowa jednorodzinna, częściowo o charakterze rezydencjonalnym.     W uzdrowiskowej strefie A przy ulicy Długiej powstał kameralny zespół czterech luksusowych, dwupoziomowych apartamentów. Działka usytuowana jest wśród zieleni w reprezentacyjnej dzielnicy Konstancina-Jeziorny a jej powierzchnia to 3.319 m2. Na tak rozległym terenie powstał tylko jeden budynek, w skład którego wchodzą będą cztery dwupoziomowe apartamenty. Tereny zielone stanowić będą około 86% powierzchni działki co zapewnia niesamowite walory klimatyczne.     Tak jak zakładał niekonwencjonalny projekt forma architektoniczna budynku jest prosta, a jednocześnie bardzo interesująca. Budowla jest symetrycznie podzielona na dwie części. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskano niezwykle atrakcyjny wygląd oraz wyeksponowano główne wejście do obiektu. Każdy z apartamentów będzie miał powierzchnię około 136 m2. Na parterze zaprojektowano kuchnię, do której przylega pomieszczenie gospodarcze, dużą jadalnię, salon z kominkiem oraz toaletę dla gości. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, w tym jedna z osobną łazienką i oddzielna łazienka dla pozostałych pomieszczeń. Pod budynkiem zaprojektowano parking podziemny na 8 samochodów, do każdego lokalu przewidziano 2 miejsca parkingowe oraz dużą komórkę lokatorską. Dodatkowym atutem jest to, że do każdego lokalu będzie należał przydomowy ogródek.     Dużą zaletą inwestycji w Konstancinie-Jeziornie jest malownicze położenie tej miejscowości oraz atrakcyjna lokalizacja. Szybko i łatwo można dojechać stamtąd do Warszawy, a jednocześnie w pobliżu znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc wypoczynku, np. pole golfowe w pobliskim Wilanowie.

  Konstancin Park

  ul. Długa 72 , Konstancin-Jeziorna(2.4 km od Warszawy)
  Budizol Sp z o.o. S.K.A

Konstancin-Jeziorna jest jednym z podwarszawskich miasteczek w województwie mazowieckim. Graniczy bezpośrednio z dzielnicą Ursynów. W obecnym kształcie powstało stosunkowo późno, bo dopiero w 1969 roku z połączenia Jeziorny i Skolimowa-Konstancina oraz okolicznych wsi. Początkowo stanowiło tylko punkt uzdrowiskowy, jedyny położony tak blisko Warszawy. Na początku XXI wieku, w wyniku boomu deweloperskiego, zaczęły powstawać tam prywatne osiedla i zabudowy willowe, które chętnie zamieszkiwali znani politycy, lekarze, dziennikarze czy aktorzy. Do dziś ostały się obszary bardziej elitarne, w których można spotkać popularne osobistości. Obecnie w Konstancinie-Jeziornie mieszkania są dostępne dla każdego, aczkolwiek trzeba zaznaczyć, że to jedna z droższych opcji. Status tego miasteczka do dziś plasuje się na wysokiej pozycji ze względu na to, że funkcjonuje tam uzdrowisko. To również jedna z lepszych lokalizacji, jeśli chodzi o dojazd do stolicy. Jak zatem wygląda rynek nieruchomości w tym uroczym miasteczku?

Nowe mieszkania w Konstancinie-Jeziornie

Popularność miejscowości znacząco się zwiększyła, kiedy deweloperzy rozpoczęli tam budowę nowoczesnych osiedli. Z początku stanowiła atrakcyjne tereny zwłaszcza pod zabudowę willową, z czego skorzystało wiele znanych osób. Z czasem jednak zaczęły powstawać również mieszkania w Konstancinie-Jeziornie w nie wygórowanym standardzie i atrakcyjniejszych cenach. Dzięki temu na ich zakup skusiło się wiele osób mieszkających do tej pory w Warszawie. Niemały wpływ miało też wybudowanie stacji metra na Ursynowie, co zapewniło świetny dojazd do centralnych dzielnic Warszawy.

Obecnie nie buduje się już tak dużo. W 2016 roku oddano do użytku zaledwie 31 mieszkań w Konstancinie-Jeziornie, z czego ponad 80% na użytek indywidualny. Do miasteczka przenoszą się zwłaszcza rodziny oraz osoby, którym zależy bliskości uzdrowiska. Ponadto tendencja zakupu nieruchomości tylko na użytek własny utrzymuje się praktycznie od samego początku istnienia Konstancina-Jeziorny. Mieszkania szukają tutaj osoby, które chcą kupić własne lokum i zamieszkać na stałe.

Nowe lokale są w większości usytuowane na strzeżonych osiedlach z parkingami podziemnymi i wieloma udogodnieniami dla mieszkańców. Można tu spotkać szerokie dziedzińce, place zabaw czy nawet siłownie na świeżym powietrzu. Najważniejsze jest jednak dobrze zaprojektowane połączenie zabudowy miejskiej z okoliczną zielenią. W tym względzie dużą rolę odgrywa Równina Warszawska, na której leży miasto. Przecina ją rzeka Jeziorka oraz jej liczne dopływy.

Cena mieszkania w Konstancinie-Jeziornie

Jak już zostało napisane wyżej, koszty zakupu nieruchomości są tu zdecydowanie wyższe niż np. w Markach czy Ząbkach. Wpływ na to ma oczywiście obecność uzdrowiska, ale również wielu elitarnych obszarów willowych. Co za tym idzie, średnia cena mieszkania w Konstancinie-Jeziornie wynosi ok. 6 400 zł/mkw. Oczywiście można znaleźć tańsze oraz droższe oferty, przy czym tych drugich jest zdecydowanie więcej. W porównaniu do Warszawy, koszty i tak są tu stosunkowo niskie. W stolicy bowiem średni koszt nieruchomości wynosi ok. 8 700 zł/mkw., a na Ursynowie niewiele mniej, bo 8 600 zł/mkw.

Porównywalna jest za to jakość mieszkania. Konstancin-Jeziorna może poszczycić się rozbudowaną infrastrukturą miejską, dużymi obszarami zieleni czy też uzdrowiskiem. Z kolei Ursynów, a zwłaszcza Kabaty, kojarzą się z typowo betonową zabudową. Obecny jest jedynie Lasek Kabacki. Zaletę za to stanowią stacje metra, jak również wiele sklepów i lokali usługowych. Różnica jest zatem głównie cenowa i odległości od centrum, choć niemały wpływ ma również otoczenie bloków dużą ilością roślinności, z czym można się spotkać szukając mieszkania w Konstancinie-Jeziornie. Ponadto nie ma zbyt wielu różnic między standardem i jakością budownictwa. Warto zatem zastanowić się, czy nie lepiej kupić znacznie taniej lokal za granicą miasta, ale ze świetnym dojazdem.

Konstancin-Jeziorna - mieszkania to dobra inwestycja!

Wiele analiz rynku nieruchomości w tym miasteczku pokazuje, że po delikatnym obniżeniu cen następuje ich stopniowy wzrost. To zatem świetny moment na inwestycję w nowe mieszkania, w Konstancinie-Jeziornie. Jak można zarobić na zakupionej tutaj nieruchomości?

Najpopularniejszy obecnie jest wynajem krótkoterminowy. Obecność uzdrowiska przyciąga wiele osób, które chciałyby w czasie urlopu podreperować swoje zdrowie. Szukają one pokoju lub mieszkania w Konstancinie-Jeziornie na dwa lub trzy tygodnie. Średnia cena wynajmu całego lokalu to ok. 80-100 zł/doba. W sezonie letnim można zatem dużo zarobić przy pełnym obłożeniu. W pozostałych okresach bardziej opłacalny staje się wynajem długoterminowy, choć można pokusić się o sprawdzenie opłacalności najmu biznesmenom, którzy przyjeżdżają do Warszawy w interesach, a wolą postawić na większy komfort niż ten oferowany w hotelach.

Odsprzedaż nieruchomości również jest korzystnym rozwiązaniem. Zwłaszcza dotyczy to nowych lokali na strzeżonych osiedlach. Trendy pokazują, że wartość mieszkania w Konstancinie-Jeziornie zwiększa się stopniowo, co daje czas na jego zakup jeszcze w stosunkowo niskiej cenie. Wpływ na ten wzrost mają oczywiście boom deweloperski, zwiększający się popyt, a także ograniczona ilość dostępnych do sprzedaży lokali.

Konstancin-Jeziorna - jak dojechać z Warszawy?

Bliskość warszawskiej granicy znacznie wpływa na komunikację dostępną w opisywanej tu miejscowości uzdrowiskowej. Przez miasto przebiegają 2 drogi wojewódzkie: nr 721 i nr 724. Pierwsza z nich prowadzi do oddalonej o ok. 9 km od centrum Konstancina-Jeziorny drogi krajowej nr 79, która przebiega przez Piaseczno, a następnie łączy się z obwodnicą Warszawy S8. Druga natomiast biegnie z Góry Kalwarii do Warszawy. Ważniejszymi arteriami komunikacyjnymi są również ulice: Józefa Piłsudskiego, Bolesława Prusa, Chylicka, Długa, Bielawska. Samochodem do ścisłego centrum stolicy można dojechać w ok. 45 minut. Czas ten oczywiście wydłuża się w godzinach szczytu. Niemniej to standardowa ilość czasu, jaką pokonuje przeciętny warszawiak w drodze do pracy czy do centrum.

Komunikacja miejska jest bardzo rozbudowana. Zwłaszcza nowe mieszkania w Konstancinie-Jeziornie mogą się poszczycić korzystnym usytuowaniem pod kątem transportu publicznego. Z racji bliskości Warszawy, jeździ tu wiele autobusów miejskich i podmiejskich. Najczęściej zatrzymują się one na dworcu autobusowym przy ul. Wilanowskiej w Warszawie, skąd można dojechać w dowolną część stolicy, korzystając z dostępnych środków transportu publicznego, w tym metra. Komunikacja publiczna funkcjonuje również w samym Konstancinie-Jeziornie, a także łączy to miasto z okolicznymi. Dodatkowo działa tu także prywatny PKS.

Z ciekawszych rozwiązań transportowych można wymienić prom rzeczny, który kursuje w okresie od późnej wiosny do wczesnej jesieni. Przepływa on przez Wisłę z Gassy (wsi położonej w obrębie gminy Konstancin-Jeziorna) do Karczewa. Działa tu również Konstanciński Rower Miejski.

Więcej niż uzdrowisko

Co można robić w Konstancinie-Jeziornie? Oczywiście pierwsze, co przychodzi na myśl, to właśnie skorzystanie z uzdrowiska. To właśnie w jego kontekście wiele osób zastanawia się, jak do Konstancina-Jeziorny dojechać z Warszawy. Ale miasteczko nie oferuje tylko tej jednej atrakcji!

Ze względu na dużą popularność w poprzednich wiekach, można tu podziwiać piękne zabytkowe wille oraz inne budynki. Najpopularniejsze są Papiernia Dolna oraz kompleks Górna Papiernia, w którym obecnie mieści się centrum handlowe. Zespoły zabytkowych willi można spotkać przy ulicach: Sienkiewicza, Matejki, Batorego, Jagiellońskiej, Sobieskiego, Długiej, Gąsiorowskiego, Czarnieckiego, Potulickich. Obecne są piękne kościoły oraz Park Zdrojowy im. hrabiego Witolda Skórzewskiego z tężnią solankową.

Zabytki to jednak nie wszystko! Kwestiami kulturowymi zajmują się tu Konstanciński Dom Kultury oraz Szkoła Muzyczna. Można zapoznać się z ofertą muzeów, w tym Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści, Muzeum Papiernictwa, Muzeum – Dom Stefana Żeromskiego czy ekspozycją Kalejdoskopy Konstancina. Cyklicznie odbywają się imprezy: Europejskie Spotkania Muzyczne Youthfestiwal, Tężnia Marzeń, Dni Konstancina i Piknik Retro, Festiwal Sportów Teatralnych 321Impro, Festiwal Otwarte Ogrody. Działa wiele zespołów tańca, pieśni, teatralnych i chórów. Sam Konstancin-Jeziorna był tematem wielu dzieł literackich, w mieście były nagrywane fragmenty filmów i seriali.

W mieście funkcjonuje wiele ośrodków edukacyjnych oraz szkół. Miejscowość słynie również z bogatej oferty turystycznej, wśród której znajdują się trasy piesze i rowerowe.

Informacje o Konstancinie-Jeziornie

W Konstancinie-Jeziornie dostępne są 82 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 5 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Konstancinie-Jeziornie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 33 do 344 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (3 mieszkania).
 • 3-pokojowe (3 mieszkania).
 • 4-pokojowe (17 mieszkań).
 • 5-pokojowe (2 mieszkania).
 • 6-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 8-pokojowe (4 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Konstancinie-Jeziornie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 150 do 303 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Konstancinie-Jeziornie kosztuje 425 000 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 1 245 211 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Konstancinie-Jeziornie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: