Mozaika Mokotów etap IV

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLayetana Real Estate Polska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 546 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Bokserska(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Bokserska 56 (6.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Bokserska
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 92 - 140 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  KG Group Sp. z o.o.
 • Moduo Apartments(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służewiec, ul. Cybernetyki (6 km od centrum Warszawy)
  Moduo Apartments
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 92 m2
  Liczba pokoi: 4
  Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A.
 • Parkur Residence(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. Kłobucka 25 (6.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 349/m2
  Parkur Residence
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 106
  Powierzchnia: 27 - 90 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 35 ofert
  YIT Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Kameralna inwestycja położona w zacisznej części Służewca na Mokotowie. Oddalona od ruchliwych ulic, zlokalizowana wśród zieleni oraz innych budynków.Osiedle Mozaika Mokotów znajduje się w kwartale ulic: Obrzeżnej, Bokserskiej, Postępu i Cybernetyki.• Wysoki standard inwestycji- panoramiczne, drewniane okna- wysoka jakość wykończenia części wspólnych- nowoczesne, cichobieżne windy- szklane balustrady- elewacja wykonana z materiałów wysokiej jakości- starannie zaprojektowany teren wokół inwestycji- monitoring inwestycji i domofony z opcją video- garaż podziemny i komórki lokatorskie- plac zabaw• Komfortowe układy i metraże mieszkań- metraże od 25 do 150 m2 (od 1 do 5 pokoi)- ponadstandardowa wysokość mieszkań (do 3,05m)- loggie i tarasy, a w wybranych mieszkaniach na parterze ogródki- podwyższony standard apartamentów na najwyższych piętrach• Nowoczesna i funkcjonalna architektura- elegancki design budynków- szerokie wejścia i chodniki, bez przeszkód architektonicznych• Wiarygodny deweloper – Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o.- ponad 50-letnie doświadczenie na międzynarodowym rynku deweloperskim- kilkadziesiąt zrealizowanych inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych w całej Europie, m.in. sPlace na warszawskim Żoliborzu- członek Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Inwestycja Mozaika Mokotów etap IV znajduje się na Służewcu, ul. Cybernetyki (6.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Mozaika Mokotów etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 114 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Mozaika Mokotów etap IV pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 109 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 114 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 275 do 305 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: 37 000 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, internet, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mozaika Mokotów etap IV

Świetna lokalizacja - dobrze rozwinięta infrastruktura miejska wokół inwestycji: szkoły, przedszkola, sklepy, ośrodki zdrowia, galeria Mokotów, tereny rekreacyjne - dogodna komunikacja: - przystanek autobusowy blisko inwestycji – 6 minut pieszo - stacja metra Wilanowska – 14 minut autobusem linii 165 - stacja kolejki SKM – 15 minut pieszo - szybki dojazd do centrum miasta i drogi ekspresowej S2 oraz autostrady A2

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 200 metrów od inwestycji Mozaika Mokotów etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Gruszczyńskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Mozaika Mokotów etap IV znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: FNF Dance Studio w odległości 250m, Gimnazjum nr 14 Fundacji Szkolnej w odległości 300m, Szkoła Podstawowa nr 20 Fundacji Szkolnej w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się La Geneve Instytut Piękna, w odległości 200 m znajduje się Klinika Leczenia Chorób Kręgosłupa Vertebralia, w odległości 250 m znajduje się PIANO - DENT Gabinet Stomatologiczny Beata Krzyczkowska.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się SKLEP ŻABKA, w odległości 200 m znajduje się Gościnny Dom s.c. Stasiak A., Garbacz A., w odległości 200 m znajduje się Telepizza Poland Sp. z o.o..

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Skin Like Silk, w odległości 300 m znajduje się Reebok CrossFit Mokotów, w odległości 700 m znajduje się Galeria Fitness Club.

Data publikacji: 27.04.2016

Data aktualizacji: 04.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie