Przylesie VIC - etap III

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wyki, oferowane bezpośrednio przez KSM "Przylesie"

Koszalin, ul. Wyki 8-12A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3489 ofert w najbliższej okolicy!

Przylesie VIC - etap III

4 zdjęcia

Przylesie VIC - etap III
Przylesie VIC - etap III
Przylesie VIC - etap III
Przylesie VIC - etap III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Oferujemy do sprzedaży mieszkania w nowobudowanym budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ulicy Wyki 8-12A.

Termin przekazania lokali dla przyszłych właścicieli - październik 2017 roku.

Inwestycja Przylesie VIC - etap III znajduje się w Koszalinie, ul. Wyki 8-12A (2.2 km od centrum Koszalina), została zrealizowana przez KSM "Przylesie".

Inwestycja Przylesie VIC - etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przylesie VIC - etap III nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców KSM "Przylesie" przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- ławy i stopy żelbetowe posadowione bezpośrednio - Scainy zewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych - porotherm gr. 25,0 cm

Dach

- płaski, kryty papą termozgrzewalną

Elewacja

- tynk cienkowarstwowy mineralny w technologii STO lub DRYVIT malowany farbą silikonową)

Stolarka okienna

- z profili PCV – 5- komorowe, 2 i 3 szybowe

Drzwi zewnętrzne

- pełne anywłamaniowe

Balkony

- płytki mrozoodporne

Posadzka

- betonowe zatarte na gładko

Ściany

- międzylokalowe – porotherm 25/37,5 AKU gr. 25,0 cm - działowe - murowane z gazobetonu odm. 600 i gr. 8 cm i 12cm - tynk gipsowy

Sufity

- tynk gipsowy

Instalacje

WODNA - instalacja lokalowa podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego firmy TECE) - indywidualne wodomierze zimnej i ciepłej wody umieszczone na klatce schodowej KANALIZACYJNA - z PCV niskoszumowa ELEKTRYCZNA - kable miedziane z osprzętem, tj. z gniazdami, kostkami, wyłącznikami - tablice elektryczne z ochronnikami przepięciowymi - instalacja trójfazowa dla kuchni elektrycznych INNE - RTV - okablowanie światłowodowe umożliwiające podłączenie do zewnętrznej sieci TV kablowej (w każdym pokoju) oraz internetu – przewody rozprowadzone po mieszkaniu i wprowadzony do skrzynki teletechnicznej - telefoniczna – przewód rozprowadzony po mieszkaniu do jednego punktu i doprowadzony do skrzynki teletechnicznej - wideodomofonowa wraz z urządzeniem wideodomofonu - telewizji satelitarnej i naziemnej

Ogrzewanie

- grzejniki płytowe z głowicami termostatycznymi - w łazienkach grzejniki drabinkowe - instalacja lokalowa podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego formy TECE) - indywidualne liczniki ciepła umieszczone na klatce schodowej

Wentylacja

- grawitacyjna, miejscowo grawitacyjna ze wspomaganiem, w kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Koszalin zlokalizowany w północno-zachodniej Polsce jest drugim co do wielkości miastem na Pomorzu Zachodnim. Malowniczy krajobraz, Koszalin zawdzięcza swojemu położeniu u podnóża pobrzeża, nad rzeką Dzierżęcinką i jeziorami: Jamno, Lubiatowo Północne. Zabytkowe centrum miasta znajduje się zaledwie 11 km od Morza Bałtyckiego. Zabudowa Koszalina posiada średniowieczny układ, który składa się z siatki ulic obiegających najstarszą część zabudowań łącząc śródmieście z pozostałymi obszarami. Duża powierzchnia miasta składa się z terenów zielonych co sprzyja spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Rozwinięta gospodarka, Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna, rozwinięty węzeł komunikacji przyczyniają się do rozwoju przemysłu i handlu, dając tym samym zatrudnienie wielu mieszkańcom Koszalina. Miasto jest największym ośrodkiem kulturalnym w tym regionie.

Komunikacja

Koszalin na swoim obszarze posiada ważny węzeł komunikacji pasażerskiej. Dwa dworce - autobusowy i kolejowy, obsługują pasażerów o każdej porze roku. Przez miasto przebiegają dwie ważne drogi krajowe: nr. 6 i 11. Firma MZK Koszalin zapewnia transport miejski i podmiejski obsługujący 18 linii. W odległości 115 km znajduje się port lotniczy Szczecin- Goleniów, obsługujący połączenia lotnicze do Warszawy, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Egiptu, Norwegii.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przylesie VIC - etap III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przylesie VIC - etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Przylesie VIC - etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wąwozowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przylesie VIC - etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przylesie VIC - etap III znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Języków Obcych School of Modern Languages w odległości 330 m, Centrum Kształcenia Ustawicznego w odległości 500 m, Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przylesie VIC - etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 140 m znajduje się Biedronka, w odległości 270 m znajduje się Sano.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przylesie VIC - etap III w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się BOULDEROWNIA KOSZALIN, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.06.2017
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: