Przylesie VIC - etap III

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKSM "Przylesie"

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3975 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Oferujemy do sprzedaży mieszkania w nowobudowanym budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ulicy Wyki 8-12A.Termin przekazania lokali dla przyszłych właścicieli - październik 2017 roku.

Inwestycja Przylesie VIC - etap III znajduje się w Koszalinie, ul. Wyki 8-12A (2.2 km od centrum Koszalina), została zrealizowana przez dewelopera KSM "Przylesie".

Inwestycja Przylesie VIC - etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Przylesie VIC - etap III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 39 do 63 metrów kwadratowych w cenie od 4 266 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper KSM "Przylesie" przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
- ławy i stopy żelbetowe posadowione bezpośrednio - Scainy zewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych - porotherm gr. 25,0 cm
Dach
- płaski, kryty papą termozgrzewalną
Elewacja
- tynk cienkowarstwowy mineralny w technologii STO lub DRYVIT malowany farbą silikonową)
Stolarka okienna
- z profili PCV – 5- komorowe, 2 i 3 szybowe
Drzwi zewnętrzne
- pełne anywłamaniowe
Balkony
- płytki mrozoodporne
Posadzka
- betonowe zatarte na gładko
Ściany
- międzylokalowe – porotherm 25/37,5 AKU gr. 25,0 cm - działowe - murowane z gazobetonu odm. 600 i gr. 8 cm i 12cm - tynk gipsowy
Sufity
- tynk gipsowy
Instalacje
WODNA - instalacja lokalowa podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego firmy TECE) - indywidualne wodomierze zimnej i ciepłej wody umieszczone na klatce schodowej KANALIZACYJNA - z PCV niskoszumowa ELEKTRYCZNA - kable miedziane z osprzętem, tj. z gniazdami, kostkami, wyłącznikami - tablice elektryczne z ochronnikami przepięciowymi - instalacja trójfazowa dla kuchni elektrycznych INNE - RTV - okablowanie światłowodowe umożliwiające podłączenie do zewnętrznej sieci TV kablowej (w każdym pokoju) oraz internetu – przewody rozprowadzone po mieszkaniu i wprowadzony do skrzynki teletechnicznej - telefoniczna – przewód rozprowadzony po mieszkaniu do jednego punktu i doprowadzony do skrzynki teletechnicznej - wideodomofonowa wraz z urządzeniem wideodomofonu - telewizji satelitarnej i naziemnej
Ogrzewanie
- grzejniki płytowe z głowicami termostatycznymi - w łazienkach grzejniki drabinkowe - instalacja lokalowa podposadzkowa (rury z tworzywa sztucznego formy TECE) - indywidualne liczniki ciepła umieszczone na klatce schodowej
Wentylacja
- grawitacyjna, miejscowo grawitacyjna ze wspomaganiem, w kuchni dodatkowy pion do podłączenia okapu kuchennego
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Przylesie VIC - etap III

Koszalin zlokalizowany w północno-zachodniej Polsce jest drugim co do wielkości miastem na Pomorzu Zachodnim. Malowniczy krajobraz, Koszalin zawdzięcza swojemu położeniu u podnóża pobrzeża, nad rzeką Dzierżęcinką i jeziorami: Jamno, Lubiatowo Północne. Zabytkowe centrum miasta znajduje się zaledwie 11 km od Morza Bałtyckiego. Zabudowa Koszalina posiada średniowieczny układ, który składa się z siatki ulic obiegających najstarszą część zabudowań łącząc śródmieście z pozostałymi obszarami. Duża powierzchnia miasta składa się z terenów zielonych co sprzyja spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Rozwinięta gospodarka, Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna, rozwinięty węzeł komunikacji przyczyniają się do rozwoju przemysłu i handlu, dając tym samym zatrudnienie wielu mieszkańcom Koszalina. Miasto jest największym ośrodkiem kulturalnym w tym regionie.

Komunikacja

Koszalin na swoim obszarze posiada ważny węzeł komunikacji pasażerskiej. Dwa dworce - autobusowy i kolejowy, obsługują pasażerów o każdej porze roku. Przez miasto przebiegają dwie ważne drogi krajowe: nr. 6 i 11. Firma MZK Koszalin zapewnia transport miejski i podmiejski obsługujący 18 linii. W odległości 115 km znajduje się port lotniczy Szczecin- Goleniów, obsługujący połączenia lotnicze do Warszawy, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Egiptu, Norwegii.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przylesie VIC - etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Przylesie VIC - etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wąwozowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przylesie VIC - etap III znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Języków Obcych School of Modern Languages w odległości 330 m, Centrum Kształcenia Ustawicznego w odległości 500 m, Liceum Ogólnokształcace dla Dorosłych w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przylesie VIC - etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zakład Opieki Zdrowotnej PANACEUM w odległości 150 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przylesie VIC - etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Biedronka, w odległości 140 m znajduje się Biedronka, w odległości 270 m znajduje się Sano.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przylesie VIC - etap III w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się BOULDEROWNIA KOSZALIN, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.06.2017

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie