Apartamenty Warszawianka

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKonduktorska 6

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 44 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nova Dolna(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Piaseczyńska 51 (3.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 14 500/m2
  Nova Dolna
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 119 m2
  Liczba pokoi: 4
  Wprost Nieruchomości
 • Apartamenty Dolny Mokotów(0.4 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Sielce, ul. Sobieskiego 112 (3.5 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Dolny Mokotów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 27
  Powierzchnia: 35 - 205 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 15 ofert
  Dom Development S.A.
 • Puławska/Merliniego(0.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Wierzbno, ul. Puławska 107C (4.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 13 499/m2
  Puławska/Merliniego
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 61 - 133 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 3 oferty
  GRUPA LANDESKRONE

Opis Inwestycji

Kameralne, zielone, Mokotowskie.Luksusowe apartamenty, zaprojektowane z niezwykłą starannością o detale. O krok od centrum, w zaciszu mieszkaniowej części dolnego Mokotowa, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych i obiektów sportowych.Apartamenty Warszawianka zlokalizowane przy ul. Konduktorskiej 6 to 16 mikro apartamentów w kameralnej willi miejskiej i 2 lokale usługowe. Budynek został zaprojektowany z niezwykłą dbałością o wykończenie części wspólnych. Apartamenty Warszawianka to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie prywatność i bezpretensjonalną wygodę życia w sercu miasta. Inwestycja znajduje się w spokojnej okolicy niedaleko kilku parków, np. Morskie Oko, Arkadia. Kamienica jest dobrze skomunikowana z reszta miasta - podróż do centrum miasta zajmuje 20 minut.

Inwestycja Apartamenty Warszawianka znajduje się na Sielcach, ul. Konduktorska 6 (3.6 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Konduktorska 6

Inwestycja Apartamenty Warszawianka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 18 nowych mieszkań. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Warszawianka pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 25 do 130 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (3 miejsca)

W inwestycji znajduje się 16 komórek lokatorskich cena 5000-6500 zł/m2 brutto.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 18 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 271 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stopy kanałowe. Lokal wykonany będzie w tzw. standardzie deweloperskim, który nie obejmuje: montażu armatury sanitarnej, wykończenia podłóg, ścian, drzwi wewnętrznych
Stolarka okienna
PCV, szklenie trzyszybowe dwukomorowe
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy RC4.
Posadzka
Podłoża pod posadzki we wszystkich pomieszczeniach – cementowe.
Ściany
Wykończone tynkiem maszynowym gipsowym za wyjątkiem płyt GK.
Sufity
Wykończone tynkiem maszynowym gipsowym za wyjątkiem płyt GK.
Parapety wewnętrzne
Konglomerat typu Botticino
Instalacje
Instalacja wodno-kanalizacyjna (bez białego montażu): • kanalizacja (rury z tworzyw sztucznych PCV) zakończona korkiem na wyjściu z szachtu (bez rozprowadzenia lokalowego pod urządzenia), • woda zimna i ciepła – instalacja wodna doprowadzona do łazienki i kuchni. Instalacja elektryczna: • gniazda 230 V zabezpieczone wyłącznikiem różnicowo-prądowym, • instalacja oświetleniowa – punkty zakończone kostką, • w kuchni zasilanie elektryczne , • w mieszkaniach tablice podtynkowe lub natynkowe, • opomiarowanie indywidualne w ciągach komunikacyjnych. Instalacja centralnego ogrzewania: • z węzła cieplnego (opomiarowanie indywidualne w ciągach komunikacyjnych), • grzejniki płytowe, stalowe z zaworami termostatycznymi. Instalacja: • telefoniczna, internetowa, TV (orurowanie, sieci stanowią własność operatora, który dokona przyłączenia lokali do sieci), • videodomofon lub domofon z dzwonkiem, • kontrola dostępu ( brama, drzwi do klatek z poziomu garażu).
Wentylacja
Mechaniczna wyciągowa
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (16): cena 5000-6500 zł/m2 brutto.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (3 miejsca): cena 45000-90000-zł/m2 brutto.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Warszawianka

Zamieszkaj w sercu Mokotowa. W odległości zaledwie 500m od dwóch nowoczesnych ośrodków sportowych z dostępami do pływalni, kortów tenisowych, gabinetów odnowy biologicznej i ścianki wspinaczkowej. W otoczeniu zieleni parków i skwerów - najliczniejszych w centralnej części miasta. 5 minut pieszo od szkół, przedszkoli i gabinetów medycznych. Pomiędzy ulicami Belwederską i Puławską - kluczowymi arteriami komunikacyjnymi stolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie przystanków komunikacji miejskiej, zapewniających wygodny dojazd do najważniejszych obiektów użyteczności publicznej. Zamieszkaj na Konduktorskiej 6, w wyjątkowym miejscu które już wkrótce może stać się Twoim azylem na mapie Warszawy. (Przystanek ZTM 150 m / Szkoła 200 m / Park Morskie Oko 300 m / Basen 500 m)

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Warszawianka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Apartamenty Warszawianka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Konduktorska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Warszawianka znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr 4 w odległości 110 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 201 w odległości 110 m, Szkoła Podstawowa Sportowa nr 272 w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Warszawianka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Psychiatryczny w odległości 370 m, Belwederska Clinic w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Warszawianka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 130 m znajduje się Bazar na Konduktorskiej, w odległości 140 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Warszawianka w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.01.2016

Data aktualizacji: 05.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie