Inwestycja przy ul. Śląskiej 22

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 49 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Poleska budynek C i D(2.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Częstochowa, ul. Poleska 74C-D (2.6 km od centrum Częstochowy)
  Ceny od: 5 450 brutto/m2
  Osiedle Poleska budynek C i D
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 73 - 92 m2
  Liczba pokoi: 3
  Osiedle Poleska

Opis Inwestycji

Obiekt zlokalizowany jest w samym centrum miasta, w pobliżu budynków użyteczności publicznej (poczta, Urząd Miasta, Urząd Powiatowy, Aleje, park, szkoły i przedszkola).Budynek wybudowany został w technologii tradycyjnej jako obiekt pięciokondygnacyjny w całości podpiwniczony, w którym znajdują się 22 lokale wyposażone w instalacjęwod.-kan., c.o., elektryczną. Lokale znajdujące się na parterze mogą stanowić doskonałą lokalizację dla sklepów oraz firm usługowych.Zakres prac prowadzonych w budynku przewiduje wymianę:instalacji wodno-kanalizacyjnej z rozprowadzeniem w mieszkaniach;instalacji elektrycznej z rozprowadzeniem na klatkach schodowych do tablicy rozdzielczej (wykonanie instalacji w mieszkaniach we własnym zakresie);instalacji elektrycznej w piwnicach i bramie przejazdowej;instalacji domofonowej i teletechnicznej.W mieszkaniach zostaną wykonane prace:wymiana stolarki okiennej oraz drzwi wejściowych do mieszkań;wymiana grzejników c.o.wyrównanie poziomu podłoży.Części wspólne budynku zostaną wykończone w sposób standardowy (malowanie, okładziny podłogowe, itp.), elewacja budynku docieplona z wyprawą elewacyjną. Planowany jest ponadto remont nawierzchni dojść i dojazdów.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Śląskiej 22 znajduje się w Częstochowie, ul. Śląska 22 (0.7 km od centrum Częstochowy), została zrealizowana przez dewelopera Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o..

Inwestycja Inwestycja przy ul. Śląskiej 22 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego mieszkania. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Śląskiej 22 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 1 lokalu mieszkalnego.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja przy ul. Śląskiej 22

Częstochowa to miasto leżące na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, w woj. śląskim. Jej powierzchnia to 160 km2. Mieszka w niej 232 318 osób. Przez miasto przepływa Warta. Częstochowa słynie z Sanktuarium Jasnogórskiego, do którego rokrocznie pielgrzymuje ok. 5 mln osób, ale warto zwrócić uwagę na jej pozostałe atuty. Jako centrum Częstochowskiego Okręgu Przemysłowego, cieszy się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Regularny układ miejski z centralnie zlokalizowanym Śródmieściem, od południa i północy otoczonym skupiskami zabudowy mieszkalnej, zapewnia ład przestrzenny. Wiele jest tu terenów zielonych, a do popularniejszych należy Promenada Czesława Niemena i Park Leśnych Aniołów. Miasto posiada rozbudowaną infrastrukturę społeczną, na którą składa się m.in. ponad 100 szkół różnego szczebla, w tym 8 szkół wyższych oraz 6 szpitali, rozwinięte zaplecze sportowe i kulturalne. Częstochowa leży na węźle komunikacyjnym składającym się z trzech dróg krajowych, trasy europejskiej i pięciu dróg wojewódzkich. Kursują tu pociągi PKP, autobusy PKS i komunikacja miejska oraz podmiejska.

Komunikacja

Częstochowa stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Przez miasto przebiega trasa europejska E75, a poza nią biegną tędy drogi krajowe nr 43, 46 i 91, a także drogi wojewódzkie nr 483, 491, 494, 786 i 908. Głównymi liniami kolejowymi przebiegającymi przez miasto są linie nr 1 i 61. Funkcjonują tu również połączenia autobusów PKS, a także 28 linii autobusów miejskich i 4 linie tramwajów. Częstochowa ma także autobusy podmiejskie, łączące ją z najbliższymi miejscowościami regionu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Śląskiej 22 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Śląskiej 22 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kopernika.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Śląskiej 22 znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: VII Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w odległości 130 m, Miejskie Przedszkole nr 23 w odległości 360 m, Miejskie Przedszkole nr 3 w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Śląskiej 22 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medyk Centrum w odległości 280 m, Przychodnia Lekarska w odległości 300 m, Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Katowicach im. sierżanta Grzegorza Załogi w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Śląskiej 22 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się odido, w odległości 200 m znajduje się Żabka, w odległości 220 m znajduje się Simply Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Śląskiej 22 w odległości 350 m znajduje się Basen, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.07.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie