Piliczna

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Piliczna, oferowane bezpośrednio przez

Komfort Home

Łódź, Julianów-Marysin-Rogi, ul. Piliczna 2a

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 31 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Piliczna

2 zdjęcia

Piliczna

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 320 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : garaż na 2 samochody

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Nowa inwestycja przygotowana z myślą o osobach które cenią sobie spokojną okolicę, z dala od olbrzymich osiedli oraz kameralność. Zaprojektowaliśmy dla Państwa nowoczesny budynek mieszczący jedynie 4 luksusowe apartamenty w prestiżowej okolicy Lasu Łagiewnickiego.

Każde z przestronnych mieszkań w metrażu od 80 do 100 m2, dysponuje garażem mieszczącym dwa samochody oraz pomieszczenia gospodarcze o powierzchni 15 m2. Do dyspozycji lokatorów na parterze, oddajemy 100-metrowe ogródki. Właściciele mieszkań na piętrze będą mogli cieszyć się widokami ze 100 metrowego tarasu zlokalizowanego na dachu.

Mieszkania, które Państwu oferujemy są o podwyższonym standardzie.

Inwestycja Piliczna znajduje się na Julianowie-Marysinie-Rogach, ul. Piliczna 2a (5.9 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Komfort Home.

Inwestycja Piliczna została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Piliczna nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Komfort Home przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Łódź leży w centralnej części kraju na Wzgórzach Łódzkich. Miasto to stanowi centrum aglomeracji łódzkiej i jest jednym z najstarszych ośrodków przemysłowych Polski. W zabytkowej części miasta dominuje zabudowa neorenesansowa, w tym piękne pałace przy ul. Piotrkowskiej, która jest najdłuższą ulicą handlową Europy. W zabudowie miejskiej nie brakuje również elementów eklektycznych, co ciekawie, przeplatają się one z surowością architektury industrialnej, której przykładem jest słynna Manufaktura. Niedaleko wyrastają modernistyczne budynki świadczące o szybkim tempie rozwoju regionu. Znajdziemy tu także tereny zielone m.in. parki zabytkowe i Las Łagiewnicki. Łódź to także miasto uniwersyteckie z licznymi szkołami wyższymi, w tym słynną Wyższą Szkołą Filmową.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Piliczna?

Łódź może pochwalić się dobrze rozwiniętą siecią komunikacji miejskiej, do której zalicza się linie autobusowe oraz tramwajowe. Istnieje też opcja poruszania się po mieście trambusami, czyli pojazdami przypominającymi tramwaj na podwoziu ciężarówki, a nawet rikszami. Łódź otoczona jest kompleksem dróg tworzących jej obwodnicę. Od wschodu i północy są to autostrady transeuropejskie A1 i A2, natomiast od południa i zachodu to drogi ekspresowe S8 i S14. W południowo-zachodniej części miasta znajduje się Port Lotniczy im. Władysława Reymonta.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piliczna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 716 metrów od inwestycji Piliczna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódź Warszawska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Piliczna znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piliczna znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 120 im. Konstytucji 3 Maja w odległości 408 m, szkoła w odległości 423 m, szkoła w odległości 428 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piliczna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 222 m znajduje się Odido, w odległości 394 m znajduje się Piekarenka, w odległości 422 m znajduje się Sklep ogólnospożywczy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piliczna w odległości 456 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 460 m znajduje się boisko / kort, w odległości 489 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 11.12.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: