Smyczkowa 21

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Smyczkowa, oferowane bezpośrednio przez

Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Służew, ul. Smyczkowa 21

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Smyczkowa 21

6 zdjęć

Smyczkowa 21
Smyczkowa 21
Smyczkowa 21
Smyczkowa 21

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • recepcja
  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 31 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Smyczkowa 21 logo

Inwestycja „Smyczkowa 21” to kameralny budynek usytuowany u zbiegu ul. Modzelewskiego i Smyczkowej, który składać się będzie z zaledwie 31 mieszkań o powierzchni od 39 m2 do 73 m2. W ofercie znajdą się mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe zaplanowane z myślą o optymalnym wykorzystaniu przestrzeni, funkcjonalne i pełne rozwiązań poprawiających komfort użytkowania. Mogą Państwo znaleźć np. lokale z dwoma łazienkami oraz oknem w kuchni – korzystne rozwiązanie gdyby była potrzeba wydzielić kuchnię jako osobne pomieszczenie. Warte uwagi są również niektóre mieszkania trzy i cztero-pokojowe, które dają możliwość podziału na dwa w pełni funkcjonalne segmenty mieszkalne. Na ostatniej kondygnacji dla mieszkańców budynku przewidziano miejsce do sportu i rekreacji oraz wypoczynku na świeżym powietrzu wśród pięknie urządzonej zieleni. W parterze inwestycji od strony ul. Modzelewskiego znajdować się będą przeszklone lokale usługowe o zaprojektowane z myślą o zastosowaniu handlowo-usługowym i gastronomicznym. Miejsca postojowe oraz komórki lokatorskie ulokowano w garażu podziemnym, do którego dostęp dla samochodów odbywać się będzie przy pomocy windy. Szeroką gamę korzyści przygotowanych dla przyszłych nabywców dopełnia atrakcyjna i ponadczasowa architektura budynku utrzymana w minimalistycznej, czystej formie i eleganckiej jasnej kolorystyce. Walory estetyczne podnoszą także szklane balustrady balkonów i loggii, wstawki z kamienia, żaluzje elewacyjne, okna narożne oraz boniowanie. Z najwyższych kondygnacji można będzie doświadczyć widoku na panoramę miasta oraz zieleń Doliny Służewieckiej.

Główne zalety inwestycji to:

• Kameralny budynek, składający się tylko z 31 mieszkań

• Powierzchnie mieszkań od 39 m2 do 73 m2

• Pełna infrastruktura miejska w pobliżu (żłobki, przeszkola, szkoły, handel, usługi, biura itp.)

• Bliskość terenów rekreacyjnych i spacerowych (skwery, parki, Potok Służewiecki)

• Własne miejsce do sportu i rekreacji na ostatniej kondygnacji budynku

• Doskonałe połączenia komunikacyjne: przystanek pod budynkiem, spacerem do metra Służew

• Atrakcyjna architektura i wysoka jakość wykończenia

• Bezpieczne i w pełni zagospodarowane otoczenie

• Lokale usługowe na parterze

• Własność gruntu

• Dobre na inwestycję i pod wynajem

Inwestycja Smyczkowa 21 znajduje się na Służewie, ul. Smyczkowa 21 (6.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Smyczkowa 21 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Smyczkowa 21 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Kalter Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Miejsce, w którym powstanie Smyczkowa 21 to nie tylko ciche i pełne zieleni otoczenie, ale również miejsce gdzie mieszkańcy będą mieli dostęp do bogatego zestawu usług i udogodnień. W sąsiedztwie można znaleźć pełną ofertą edukacyjną (żłobki, przedszkola, szkoły oraz uczelnie), usługową (centra handlowe, sklepy osiedlowe, restauracje, kawiarnie, obiekty sportowe i ośrodki medyczne). W niedalekiej odległości znajduje się jedno z największych centrów handlowych Warszawy – Galeria Mokotów z dostępem do około 260 sklepów i punktów handlowych, kinem, fitness clubem i placem rozrywki dla dzieci. Do aktywnego spędzania wolnego czasu zachęcają zielone skwery, piękne parki i Potok Służewiecki usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. Można się tam wybrać na spacer, jogging albo skorzystać z siłowni plenerowej o każdej porze roku. Jednocześnie ta cześć dolnego Mokotowa to także bardzo szybko rozwijające się biznesowe centrum Warszawy o wielkości ok. 1,2 mln. m2 powierzchni biurowej, a także bardzo popularne miejsce wśród osób szukających mieszkania na wynajem, pomimo faktu, że czynsze pozostają tu na wysokim poziomie. Słowem idealny punkt na lokalizację własnego biura, znalezienie pracodawcy blisko domu albo dobrego najemcy.

Inwestycja jest doskonale skomunikowana z centrum miasta. Znajduje się niedaleko głównych osi komunikacyjnych dzielnicy: Al. Niepodległości, Al. Wilanowskiej i ul. Puławskiej. Można szybko przemieszczać się samochodem, ale także można łatwo skorzystać z komunikacji miejskiej. Przy samym budynku i w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe. Spacerem można dojść do stacji metra Służew.

Takie nagromadzenie korzyści w jednym miejscu w Warszawie sprawia, że Smyczkowa 21 jest wyjątkowo atrakcyjnym miejscem zarówno do zamieszkania, jak i zainwestowania swojego kapitału.

Infrastruktura w otoczeniu inwestycji:

• przystanek autobusowy linii 174, 193, N36: 15 m

• przystanek autobusowy linii 136, N34: 250 m

• stacja metra Służew: 1,2 km

• park i tereny spacerowe: 400 m

• centrum handlowe: 1,2 km

• żłobek: 50 m

• przedszkole publiczne: 350 m

• szkoła podstawowa: 450 m

• market spożywczy: 250 m

• sklep osiedlowy: 50 m

• kościół: 400 m

• centrum biznesowe: 1,2 km

• plac zabaw: 350 m

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Smyczkowa 21?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Smyczkowa 21 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 990 metrów od inwestycji Smyczkowa 21 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Służew.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Smyczkowa 21 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Smyczkowa 21 znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Małe Chmurki w odległości 70 m, Uniwersytet Warszawski w odległości 140 m, Wydział Zarządzania UW w odległości 170 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Smyczkowa 21 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ósemka w odległości 60 m, Stomad w odległości 110 m, Przychodnia Lekarska w odległości 560 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Smyczkowa 21 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Galeria Wypieków Lubaszka, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 130 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Smyczkowa 21 w odległości 80 m znajduje się boisko / kort, w odległości 230 m znajduje się boisko / kort, w odległości 240 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 30.03.2020
Data aktualizacji: 30.08.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: