Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Broniwoja 5

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Broniwoja, oferowane bezpośrednio przez

Just Place Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Ksawerów, ul. Broniwoja 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 279 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Broniwoja 5Broniwoja 5

38 zdjęć

Broniwoja 5
Broniwoja 5
Broniwoja 5
Broniwoja 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 315 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Wszystkie mieszkania położone na parterze są wykończone pod klucz. Więcej informacji u dewelopera.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Broniwoja 5 to 10 apartamentów oferujących nieporównywalny poziom luksusu i wygodę, w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i architektoniczne. Wizualnie olśniewająca architektura butikowa, łączy współczesną elegancję grafitowej cegły elewacyjnej z atrakcyjną praktycznością bezpiecznego, białego szkła laminowanego.

Dzieło firmy 90 Architekci S.C. to nowoczesny budynek z dużymi przeszkleniami, z sięgającymi od podłogi do sufitu oknami i zapewniającymi relaks, przestronnymi tarasowymi balkonami.

Inwestycja Broniwoja 5 znajduje się na Ksawerowie, ul. Broniwoja 5 (4.7 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Just Place Sp. z o.o.

Inwestycja Broniwoja 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Broniwoja 5 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Broniwoja 5?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Broniwoja 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Broniwoja 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Metro Wierzbno 72.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Broniwoja 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Broniwoja 5 znajduje się 57 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Ośrodek Dydaktyczny "Ksawerów" w odległości 227 m, X Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w odległości 254 m, Przedszkole nr 28 w odległości 278 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Broniwoja 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Michał Korba w odległości 127 m, Audika w odległości 148 m, Med In w odległości 206 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Broniwoja 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 109 m znajduje się Mokpol, w odległości 175 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 180 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Broniwoja 5 w odległości 227 m znajduje się boisko / kort, w odległości 259 m znajduje się boisko / kort, w odległości 339 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 02.11.2017
Data aktualizacji: 03.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023