Osiedle Tawułkowa

Mieszkania na sprzedaż ul. Tawułkowa, oferowane bezpośrednio przez JM Inwest Sp. z o.o.

Warszawa, Wawer, Miedzeszyn, ul. Tawułkowa 3

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 15 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Tawułkowa

7 zdjęć

Osiedle Tawułkowa
Osiedle Tawułkowa
Osiedle Tawułkowa
Osiedle Tawułkowa

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Tawułkowa

Cicho i blisko. Osiedle Tawułkowa, zrealizowane w formie 42 domków bliźniaków, łączy w sobie dwie najważniejsze w Warszawie zalety: spokojną okolicę i łatwy dojazd w praktycznie każde miejsce metropolii.

Przede wszystkim: osiedle Tawułkowa to kameralna zabudowa, która zapewnia mieszkańcom dostęp do licznych wygód i atrakcyjnej okolicy. Same domki to zabudowa bliźniacza z dwoma mieszkaniami w każdym bliźniaku. Mieszkania na parterach mają ogródki, a mieszkania na piętrze poddasza. Poddasza są zaprojektowane tak, że posiadają łazienkę i miejsce na aneks kuchenny, co sprawia, że mogą funkcjonować jako oddzielne mieszkania, a ich otwarta przestrzeń robi naprawdę duże wrażenie. Całość spina estetyczna elewacja w odcieniach szarości z grafitowej barwy dachami, oknami i parapetami. Do każdego z mieszkań przypisane są dwa miejsca parkingowe.

Najważniejsze cechy osiedla „Tawułkowa”:

– 77 m2 mieszkania na parterze + ok. 70 m2 ogródka,

– 158 m2 na piętrze i poddaszu

– minimalny odstęp między budynkami: 11 metrów,

– 3 kondygnacje w każdym obiekcie,

– 21 budynków, podzielone na 42 domki zabudowy bliźniaczej,

– 2 miejsca parkingowe przypisane do każdego mieszkania.

Inwestycja Osiedle Tawułkowa znajduje się na Miedzeszynie, ul. Tawułkowa 3 (13.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez JM Inwest Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Tawułkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 84 nowych mieszkań znajdujących się w 42 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Tawułkowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców JM Inwest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (168 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 42 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 84 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (168 miejsc): Miejsca gratis / brak możliwości dokupienia.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, własne ujęcie wody, miejsca parkingowe dla gości
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja osiedla ucieszy zarówno tych, którzy codziennie dojeżdżają do Warszawy do pracy, jak i tych, którzy często wyjeżdżają poza miasto – tak samochodami, jak komunikacją publiczną. Blisko osiedla znajduje się duża liczba ścieżek rowerowych, a zarazem (ale poza obszarem głośnego natężenia dźwięku) linii kolejowych oraz autobusowych. W rejonie stacji PKP Miedzeszyn (cztery minuty jazdy samochodem od osiedla) zaplanowany został parking „Parkuj i jedź”, przeznaczony na 130 aut. Wartość nieruchomości podnosi również trasa mostu Południowego, który od 2020 roku stał się częścią Południowej Obwodnicy Warszawy. Do samego mostu można dojechać w dziewięć minut, zaś do węzła komunikacyjnego, prowadzącego na obwodnicę, z osiedla jest zaledwie 2 km. A wszystko to w obszarze zabudowy jedno- i wielorodzinnej, o kilometrowym promieniu, w okolicy bogatej w lasy sosnowe, dobrze skomunikowanej i, jak na stołeczne warunki, z niskim natężeniem ruchu. Tak, tutaj korki nie są dużym problemem.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Tawułkowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Tawułkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Osiedle Tawułkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Majerankowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Tawułkowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tawułkowa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: "Aniołkowo" Niepubliczne Jezykowe Przedszkole Montessori w odległości 350 m.

Data publikacji: 15.09.2021
Data aktualizacji: 15.09.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: