Apartamenty Zacisze

Ostatnie takie mieszkania

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJa.N-Construct sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 376 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Morenowe Wzgórze(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Poznańska (5 km od centrum Szczecina)
  Ceny od: 6 982/m2
  Morenowe Wzgórze
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 34 - 90 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Fundusz Mieszkaniowo Handlowy Sp. z o. o.
 • Osiedle Galaktyka(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Królewskiego (4.4 km od centrum Szczecina)
  Ceny od: 5 200/m2
  Osiedle Galaktyka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 82 - 110 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.
 • Apartamenty Duńska II etap(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Szczecin, Północ, Warszewo, ul. Duńska (3.8 km od centrum Szczecina)
  Apartamenty Duńska II etap
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 39
  Powierzchnia: 41 - 97 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  asset home – Przedstawiciel Dewelopera

Opis Inwestycji

Oferujemy nowe, duże i wygodne mieszkania w zielonej części Starego Warszewa. Nasza rodzinna firma korzystając z wieloletniego doświadczenia w projektowaniu i budownictwie dostarczy Państwu indywidualnie zaprojektowane i niepowtarzalne mieszkania. W naszych realizacjach dbamy o estetykę i funkcjonalność tworzonej architektury, a także przykładamy dużą wagę do jakość wykonania lokali. Stosujemy sprawdzone technologie, dobre materiały i nowoczesne rozwiązania. Skuteczność działania zawdzięczamy przemyślanym projektom ze szczególnym naciskiem na walory funkcjonalno-użytkowe. Działalność rozpoczęliśmy w 1998 roku jako biuro projektowe. W 2000 roku rozpoczęliśmy działalność budowlaną i deweloperską, a w 2004 roku biuro projektowe KARTA przekształciło się w spółkę "KARTA" s.c. Na bazie tej spółki powstała spółka Ja.N-Construct sp. z o.o.Do sprzedaży pozostały jeszcze 3 wygodne dwupoziomowe apartamenty w ostatnim oddawanym właśnie czterorodzinnym budynku.Zachęcamy do zobaczenia w realu pięknego i przestronnego mieszkania o powierzchni 129 metrów kwadratowych. Mieszkanie to nie ustępuje walorami domowi jednorodzinnemu a za plus, w kontekście bezpieczeństwa, można uznać położenie jego na pierwszym piętrze. Do tego ma jeszcze duży (9m2) balkon i może być sprzedane razem z samodzielnym garażem i pomieszczeniem gospodarczym.

Inwestycja Apartamenty Zacisze znajduje się na Warszewie, ul. Szczecińska 21 (4.7 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Ja.N-Construct sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Zacisze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zacisze pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 101 do 129 metrów kwadratowych w cenie od 5 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ja.N-Construct sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
W standardzie ogrzewanie podłogowe, piec z zasobnikiem i zamkniętą komora spalania
Konstrukcja budynku
Fundamenty żelbetowe, ściany z bloczków silikatowych, stropy żelbetowe monolityczne.
Dach
Dachówka
Elewacja
Izolacja styropianem grafitowym grubości 20cm plus tynk strukturalny i płytki ceramiczne
Stolarka okienna
Okna trzyszybowe PCV
Drzwi zewnętrzne
duża izolacyjność akustyczna
Balkony
Bardzo duże
Posadzka
cementowa
Ściany
Tynki gipsowe, a w łazienkach cementowo wapienne
Sufity
tynk gipsowy
Parapety zewnętrzne
Blaszane
Instalacje
woda, prąd, gaz W kuchni prąd 3 fazy plus gaz do wyboru. TV, Internet, domofon
Ogrzewanie
podłogowe, gazowe indywidualne
Wentylacja
grawitacyjna
Wyposażenie łazienki
stelaż wc i podejścia pod sprzęty
Wyposażenie kuchni
brak
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Zacisze

W okolicy znajduje się dużo terenów zielonych. W pobliżu Szczecińska Gubałówka, gdzie zimą otwarte jest lodowisko. Szybko można dojechać stąd zarówno do centrum miasta jak i do Puszczy Wkrzańskiej – 5 minut rowerem i Lasu Arkońskiego – 9 minut rowerem. Dojazd do centrum miasta 10 minut samochodem.

Jak wskazuje na to sama nazwa, Szczecin-Północ jest dzielnicą położoną w północnej części miasta. Składa się z 7 osiedli, a zamieszkuje ją ok. 53 700 osób. To dzielnica miasta dająca największy dostęp do przyrody, na co wpływ mają głównie rozległe tereny zielone nad Odrą i jeziorem Dąbie. Odległość od centrum jest tu gwarantem spokojnego życia, natomiast dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na bezproblemowy dojazd do każdej części Szczecina. Niemniej jednak w okolicy nadodrzańskiej mieści się Skolwiński Park Przemysłowy i działają różnorakie firmy. Zabudowa jest typowa dla terenów podmiejskich z przewagą osiedli domów jedno- i wielorodzinnych, których skupiska znajdujemy w części leżącej na Wzgórzach Warszewskich. Dzielnica ma swoją galerię handlową i dostateczne zaplecze oświatowe oraz medyczne. Znajduje się tu m.in. centrum onkologiczne i 5 przychodni publicznych. W dzielnicy krzyżują się dwie drogi wojewódzkie. Jest tu 6 stacji kolejowych i zajezdnia tramwajowa, a regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych zapewniają dobrą komunikację z centrum.

Komunikacja

Przez północną część Szczecina przebiegają drogi wojewódzkie nr 114 i 115. Niespełna 5 km od południowej granicy biegnie droga krajowa nr 10. Działających 6 stacji kolejowych zapewnia dobre połączenie z okolicznymi miejscowościami. Kursują tu również linie autobusów miejskich i tramwajów. Na wschodzie dzielnicy znajduje się zajezdnia tramwajowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Zacisze mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Apartamenty Zacisze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wapienna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zacisze znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: STONOGA w odległości 150 m, Ośrodek-Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w odległości 280 m, Ośrodek Edukacyjno-Szkoleniowy Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Szczecinie w odległości 280 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Zacisze jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Zacisze składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 240 m znajduje się Renvie, w odległości 320 m znajduje się Chata Polska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zacisze w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 15.09.2020

Data aktualizacji: 13.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie