Wille Miejskie Wawer

Oferta archiwalna

Warszawa, Wawer, Nadwiśle, ul. Strzygłowska 67

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 24 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Wille Miejskie Wawer

19 zdjęć

Wille Miejskie Wawer
Wille Miejskie Wawer
Wille Miejskie Wawer
Wille Miejskie Wawer

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski podwyższony

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Do wykończenia tylko podłogi, drzwi wewnętrzne i "biały montaż". Miejska woda, gaz i energia elektryczna (siła).

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnetrzne z konglomeratu (sztuczny marmur).

Instalacje

Również w standardzie są wewnętrzne instalacje elektryczne, gazowe, wodno-kanalizacyjne, alarmowe, telefoniczne i telewizyjne gotowe do zainstalowania odpowiednich odbiorników. Miejska woda, gaz i energia elektryczna są już podłączone do budynków.

Ogrzewanie

Nowością jest w standardzie komfortowe wodne ogrzewanie podłogowe całego parteru, gwarantujące najlepszy komfort cieplny. Centralne ogrzewanie i wystarczająca dla trzech łazienek ilość ciepłej wody zapewnione są przez nowoczesny, bardzo ekonomiczny, gazowy piec kondensacyjny. Dla lubiących nastrojowe momenty przy żywym ogniu przygotowaliśmy wszystko co jest potrzebne dla zainstalowania czy też wybudowania w salonie kominka.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca) : Garaż + 2 miejsca postojowe przy domu.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Wille Miejskie Wawer powstało w Warszawie, na obszarze Nadwiśla (dawniej części Miedzeszyna) dzielnicy Wawer, przy ul. Strzygłowskiej 67. W otoczeniu zieleni i nowej niskiej zabudowy, na bezpiecznym, niezalewowym terenie, powstają kolejne etapy osiedla atrakcyjnych domów jednorodzinnych. Wszystkie domy pierwszego etapu znalazły już swoich właścicieli. Domy drugiego etapu również zostały sprzedane. W aktualnej ofercie dostępne są domy trzeciego etapu. Pozostały jedynie 4 domy trzeciego etapu, które są oddane do użytkowania i gotowe do szybkiego wykończenia przez nabywców.

DOMY

Dobrze zbudowane, wygodne domy z willowym charakterem, w których będziecie się dobrze czuć, mają powierzchnię użytkową ok. 185 m2 i dwie kondygnacje o pełnej wysokości.

W standardzie oferujemy trzy pełne łazienki, w tym jedna, obszerna, dostępna bezpośrednio z głównej sypialni. Również odrębna, przestronna garderoba ma dostęp bezpośrednio z głównej sypialni. Salon posiada sympatyczny, duży, przeszklony wykusz a także okna i drzwi tarasowe aż do samej podłogi, zapewniając mnóstwo światła dziennego i prowadzące na tarasy. Wygodna kuchnia zaprojektowana została zgodnie z zasadami ergonometrii. Układ pomieszczeń przedstawiony jest w zakładce menu „układ pomieszczeń”.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji domów i osiedla a także do zapoznania się z aktualną ofertą. Dla uzyskania dodatkowych informacji prosimy skorzystać z mailowej formatki kontaktowej lub o kontakt telefoniczny pod numerami +48 22 615 8188 lub kom. +48­ 664 581 673 aby umówić się na wizytę na osiedlu.

Zapraszamy serdecznie!

Inwestycja Wille Miejskie Wawer znajduje się na Nadwiślu, ul. Strzygłowska 67 (12.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Inter Dos Sp. z o.o. & RODA D. K. Kurpiewski.

Inwestycja Wille Miejskie Wawer została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wille Miejskie Wawer nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Inter Dos Sp. z o.o. & RODA D. K. Kurpiewski przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wille Miejskie Wawer?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Miejskie Wawer mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Wille Miejskie Wawer znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mrągowska 01.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wille Miejskie Wawer składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Biedronka.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Nadwiślu

Oferty na Nadwiślu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: