Osiedle Słoneczne II

Oferta archiwalna

piaseczyński, Zgorzała, ul.Kukułki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 174 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Słoneczne II

16 zdjęć

Osiedle Słoneczne II
Osiedle Słoneczne II
Osiedle Słoneczne II
Osiedle Słoneczne II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ściany konstrukcyjne wykonane z „ciepłej” ceramiki poryzowanej Porotherm na spoinie ciepłochronnej DryFix, docieplane styropianem, ściana miedzylokalowa podwójna z cegły Porotherm 18,8, ławy fundamentowe betonowe, podłoża posadzek betonowe na podsypkach piaskowych.

Dach

Dach - konstrukcja drewniana, pokryty dachówką ceramiczną. Konstrukcja dachu drewniana krokwiowa.

Elewacja

Tynk elewacyjny - silikonowy lub silikatowy.

Stolarka okienna

Okna PCV, pięciokomorowe. Współczynnik szyby⩽K 1,0

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe z przeszkleniem i dwoma zamkami.

Ściany

Ściany działowe z cegły ceramicznej grub. 8 cm Ściany fundamentowe z izolacją przeciwwilgociową, ocieplone na całej wysokości.

Parapety zewnętrzne

Metalowe

Parapety wewnętrzne

Konglomerat mineralny

Instalacje

• Instalacja elektryczna, instalacja elektryczna kuchenki, TV, bez osprzętu zewnętrznego (gniazd, wyłączników) i bez osprzętu oświetleniowego. /Ilość i położenie punktów zgodnie z typem projektu wnętrza/ • Instalacja gazowa: przewody stalowe na zewnątrz oraz miedziane lub stalowe w pomieszczeniach. • Instalacja kanalizacyjna PCV./Ilość i położenie punktów zgodnie z typem projektu wnętrza • Instalacja wody użytkowej - polimerowa, instalacja CO - polimerowa./Ilość i położenie punktów zgodnie z typem projektu wnętrza/ • Przewody pionów c.o. w technologii polimerowej, głowice zaworowe termostatyczne, w łazience białe grzejniki drabinkowe. • Mieszkanie wyposażone w kocioł grzewczy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania. Instalacja wentylacyjna - grawitacyjna lub mechaniczna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : dwa miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania w cenie lokalu.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nasza Inwestycja "OSIEDLE SŁONECZNE II" - pierwsze trzy etapy obejmowały 40 lokali mieszkalnych, IV etap obejmować będzie 12 lokali o powierzchni około 73 metry w zabudowie bliźniaczej.

Powierzchnię użytkową mieszkania stanowi parter i piętro pełnej wysokości:

» parter - salon z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą, przedpokój, wiatrołap.

» II kondygnacja - dwie sypialnie, łazienka, garderoba.

Do każdego lokalu przynależy:

- ogródek do wyłącznego korzystania w cenie lokalu (ogródki są wielkości około 90 metrów lub 120 metrów lub 190 metrów)

- dwa miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania w cenie lokalu.

- poddasze wliczone w cenę (metraż poddasza nie jest wliczony do powierzchni użytkowej całego domu. Adaptacja wnętrz i dobudowanie schodów na poddasze należy do decyzji klienta).

Termin zakończenia realizacji inwestycji: IV kwartał 2016 roku.

Każde mieszkanie ma przyporządkowany typ rozkładu pomieszczeń. Szczegóły dotyczące poszczególnych typów znajdą Państwo w zakładce “Typy rozkładu”.

Inwestycja Osiedle Słoneczne II znajduje się w Zgorzale, ul.Kukułki (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Osiedle Słoneczne II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczne II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Miejscowość Zgorzała położona jest na południe od centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy Ursynów. Bliskość stolicy, dogodne szlaki komunikacyjne oraz atrakcyjne tereny rekreacyjne sprawiają, iż niniejsza lokalizacja staje się wyjątkowo ciekawą alternatywą dla decyzji o nowym miejscu zamieszkania. Nowi mieszkańcy Zgorzała prócz dogodnego położenia, będą mieli do dyspozycji bogatą infrastrukturę handlowo-usługową. W sąsiedztwie bowiem znajdują się szkoły, przedszkola oraz liczne centra handlowe. W sąsiedniej miejscowości Mysiadło powstała w ramach ”Centrum Edukacji i Sportu” najnowocześniejsza w kraju szkoła podstawowa i gimnazjum. „Centrum Edukacji i Sportu” położone niespełna 15 minut od naszej inwestycji, będzie bez wątpienia największą atrakcją Mysiadła. Ten niesamowity obiekt szkolno - rekreacyjny zaprojektowany przez biuro architektoniczne Franta & Franta to spełnienie marzeń najbardziej wymagających wizjonerów. Do dyspozycji odwiedzających będzie m.in.: • wieża widokowa, ze ścianką wspinaczkową, • hala sportowa z kręgielnią, siłownią i klubem fitness, • boisko z bieżnią, skatepark i plac zabaw dla najmłodszych, • nowoczesna biblioteka multimedialna, • park odkrywców, • sala teatralna, • interaktywny ogród edukacyjny dla dzieci. Ponadto o życie kulturalne i rozrywkowe mieszkańców od lat dba Gminny Ośrodek Kultury (GOK), który swoją bogatą ofertę kulturalną kieruje do wszystkich mieszkańców gminy Lesznowola. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się w szczególności organizowane przez GOK: • warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, • zajęcia wokalne, muzyczne, grupy teatralnej dla dzieci i młodzieży, • zajęcia taneczne, aerobik, fitness, • „Kino pod gwiazdami”, • piknikowe imprezy plenerowe, • „Malarskie Niedziele”.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słoneczne II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczne II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krasickiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Słoneczne II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne II znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Prozdrowotne RAM TAM TAM w odległości 120 m, Niepubliczne Przedszkole Smart Kids Academy w odległości 510 m.

Data publikacji: 07.11.2014
Data aktualizacji: 21.08.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Zgorzale

Oferty w Zgorzale

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: