Osiedle Słoneczne II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul.Kukułki, oferowane bezpośrednio przez IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k.

piaseczyński, Zgorzała, ul.Kukułki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 189 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Słoneczne II

16 zdjęć

Osiedle Słoneczne II
Osiedle Słoneczne II
Osiedle Słoneczne II
Osiedle Słoneczne II

Najbliższe inwestycje

 • Aura Ursynów
  od: 10 600 zł/m2

  Aura Ursynów

  Mill-Yon Sp. z o.o.

  Mieszkanie Jeziorki Południowe, Ursynów, Warszawa
  ul. Kurantów
  13.9 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 27-83 m2
  • Mieszkań: 116
  • Pokoje: 1-4
 • Raszyńska Residence etap II
  od: 8 480 zł/m2

  Raszyńska Residence etap II

  RESIDENCE III Sp. z o.o.

  Mieszkanie Piaseczno
  ul. Mleczarska 68C
  1.3 km od Warszawy
  • Oddanie: 4 kw. 2022
  • Metraż: 32-72 m2
  • Mieszkań: 19
  • Pokoje: 2-4
 • Stacja Dom
  od: 8 100 zł/m2

  Stacja Dom

  Trimeko Sp. z o.o.

  Mieszkanie Nowa Iwiczna, piaseczyński
  ul. Mleczarska 9A
  1.9 km od Warszawy
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 59-69 m2
  • Mieszkań: 5
  • Pokoje: 3-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Nasza Inwestycja "OSIEDLE SŁONECZNE II" - pierwsze trzy etapy obejmowały 40 lokali mieszkalnych, IV etap obejmować będzie 12 lokali o powierzchni około 73 metry w zabudowie bliźniaczej.

Powierzchnię użytkową mieszkania stanowi parter i piętro pełnej wysokości:

» parter - salon z aneksem kuchennym, łazienka z toaletą, przedpokój, wiatrołap.

» II kondygnacja - dwie sypialnie, łazienka, garderoba.

Do każdego lokalu przynależy:

- ogródek do wyłącznego korzystania w cenie lokalu (ogródki są wielkości około 90 metrów lub 120 metrów lub 190 metrów)

- dwa miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania w cenie lokalu.

- poddasze wliczone w cenę (metraż poddasza nie jest wliczony do powierzchni użytkowej całego domu. Adaptacja wnętrz i dobudowanie schodów na poddasze należy do decyzji klienta).

Termin zakończenia realizacji inwestycji: IV kwartał 2016 roku.

Każde mieszkanie ma przyporządkowany typ rozkładu pomieszczeń. Szczegóły dotyczące poszczególnych typów znajdą Państwo w zakładce “Typy rozkładu”.

Inwestycja Osiedle Słoneczne II znajduje się w Zgorzale, ul.Kukułki (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Osiedle Słoneczne II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczne II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ściany konstrukcyjne wykonane z „ciepłej” ceramiki poryzowanej Porotherm na spoinie ciepłochronnej DryFix, docieplane styropianem, ściana miedzylokalowa podwójna z cegły Porotherm 18,8, ławy fundamentowe betonowe, podłoża posadzek betonowe na podsypkach piaskowych.

Dach

Dach - konstrukcja drewniana, pokryty dachówką ceramiczną. Konstrukcja dachu drewniana krokwiowa.

Elewacja

Tynk elewacyjny - silikonowy lub silikatowy.

Stolarka okienna

Okna PCV, pięciokomorowe. Współczynnik szyby⩽K 1,0

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe z przeszkleniem i dwoma zamkami.

Ściany

Ściany działowe z cegły ceramicznej grub. 8 cm Ściany fundamentowe z izolacją przeciwwilgociową, ocieplone na całej wysokości.

Parapety zewnętrzne

Metalowe

Parapety wewnętrzne

Konglomerat mineralny

Instalacje

• Instalacja elektryczna, instalacja elektryczna kuchenki, TV, bez osprzętu zewnętrznego (gniazd, wyłączników) i bez osprzętu oświetleniowego. /Ilość i położenie punktów zgodnie z typem projektu wnętrza/ • Instalacja gazowa: przewody stalowe na zewnątrz oraz miedziane lub stalowe w pomieszczeniach. • Instalacja kanalizacyjna PCV./Ilość i położenie punktów zgodnie z typem projektu wnętrza • Instalacja wody użytkowej - polimerowa, instalacja CO - polimerowa./Ilość i położenie punktów zgodnie z typem projektu wnętrza/ • Przewody pionów c.o. w technologii polimerowej, głowice zaworowe termostatyczne, w łazience białe grzejniki drabinkowe. • Mieszkanie wyposażone w kocioł grzewczy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania. Instalacja wentylacyjna - grawitacyjna lub mechaniczna

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: dwa miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania w cenie lokalu.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Miejscowość Zgorzała położona jest na południe od centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy Ursynów. Bliskość stolicy, dogodne szlaki komunikacyjne oraz atrakcyjne tereny rekreacyjne sprawiają, iż niniejsza lokalizacja staje się wyjątkowo ciekawą alternatywą dla decyzji o nowym miejscu zamieszkania. Nowi mieszkańcy Zgorzała prócz dogodnego położenia, będą mieli do dyspozycji bogatą infrastrukturę handlowo-usługową. W sąsiedztwie bowiem znajdują się szkoły, przedszkola oraz liczne centra handlowe. W sąsiedniej miejscowości Mysiadło powstała w ramach ”Centrum Edukacji i Sportu” najnowocześniejsza w kraju szkoła podstawowa i gimnazjum. „Centrum Edukacji i Sportu” położone niespełna 15 minut od naszej inwestycji, będzie bez wątpienia największą atrakcją Mysiadła. Ten niesamowity obiekt szkolno - rekreacyjny zaprojektowany przez biuro architektoniczne Franta & Franta to spełnienie marzeń najbardziej wymagających wizjonerów. Do dyspozycji odwiedzających będzie m.in.: • wieża widokowa, ze ścianką wspinaczkową, • hala sportowa z kręgielnią, siłownią i klubem fitness, • boisko z bieżnią, skatepark i plac zabaw dla najmłodszych, • nowoczesna biblioteka multimedialna, • park odkrywców, • sala teatralna, • interaktywny ogród edukacyjny dla dzieci. Ponadto o życie kulturalne i rozrywkowe mieszkańców od lat dba Gminny Ośrodek Kultury (GOK), który swoją bogatą ofertę kulturalną kieruje do wszystkich mieszkańców gminy Lesznowola. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się w szczególności organizowane przez GOK: • warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży, • zajęcia wokalne, muzyczne, grupy teatralnej dla dzieci i młodzieży, • zajęcia taneczne, aerobik, fitness, • „Kino pod gwiazdami”, • piknikowe imprezy plenerowe, • „Malarskie Niedziele”.

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słoneczne II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczne II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Krasickiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Słoneczne II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne II znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Prozdrowotne RAM TAM TAM w odległości 120 m, Niepubliczne Przedszkole Smart Kids Academy w odległości 510 m.

Data publikacji: 07.11.2014
Data aktualizacji: 21.08.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: