Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Dzwonków IV

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Magnolii, oferowane bezpośrednio przez

IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k.

piaseczyński, Nowa Wola, ul. Magnolii

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Dzwonków IVOsiedle Dzwonków IV

10 zdjęć

Osiedle Dzwonków IV
Osiedle Dzwonków IV
Osiedle Dzwonków IV
Osiedle Dzwonków IV

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Osiedle Dzwonków IV znajduje się w Nowej Woli, ul. Magnolii (0.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Osiedle Dzwonków IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dzwonków IV nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców IMMOBART Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Powiat piaseczyński znajduje się w środkowej części województwa mazowieckiego i należy do najbogatszych oraz najintensywniej rozwijających się powiatów w Polsce. W jego obrębie znajdują się miasta: Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Tarczyn oraz 223 wsie. Obszar o powierzchni 621 km2 przecinają liczne rzeki, m.in. Wisła, Jeziorka, Czarna, Utrata, a w ich dolinach występują łąki i torfowiska. Znaczne połacie terenu zajmują lasy, np. Chojnowskie, zaś pejzaż urozmaicają stawy, zalewy i wydmy. Warunki naturalne sprzyjają turystce i rekreacji, toteż w powiecie znajdują się liczne obiekty i kluby sportowe, tereny do jazdy konnej, kąpielisko Zalesie Górne oraz dobrze rozwinięta baza noclegowa i gastronomiczna. Dominuje niska zabudowa mieszkaniowa i usługowo-handlowa, a do obiektów zabytkowych należą m.in. Zamek w Czersku, wille i dwory. Ważne arterie to trasa E77 oraz drogi krajowe: nr 79 i nr 50. Do stolicy kursuje stąd 18 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Dzwonków IV?

Powiat piaseczyński posiada dogodne połączenie ze stolicą dzięki 18 liniom autobusowym warszawskiej komunikacji miejskiej. W obrębie powiatu kursują również autobusy PKS, busy i pociągi, zaś do ważniejszych arterii należą: trasa europejska E77 oraz drogi krajowe: nr 50 (Tranzytowa Obwodnica Warszawy) i nr 79 (Warszawa – Kraków – Bytom).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Dzwonków IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 896 metrów od inwestycji Osiedle Dzwonków IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowa Iwiczna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Dzwonków IV znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dzwonków IV znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Prozdrowotne RamTamTam w odległości 385 m, przedszkole w odległości 390 m, Niepubliczny Punkt Przedszkony Zwierzaki Sp. z o.o. w odległości 636 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Dzwonków IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Tu wzrastam - Psycholog w odległości 840 m, Latoszek-Lubach Magdalena, lek. med. spec. neurolog. Gabinet w odległości 844 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Dzwonków IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 326 m znajduje się Lewiatan, w odległości 436 m znajduje się Żabka, w odległości 665 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dzwonków IV w odległości 127 m znajduje się boisko / kort, w odległości 138 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 308 m znajduje się basen.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023