Radość Residence

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezImmo-lux Sp. z.o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Radość Residence dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2
2
79,97 m²
Parter
1
3
84,07 m²
Parter
3
3
84,53 m²
1
4
3
94,8 m²
1
5
3
182,33 m²
2
1 + 2
4
164,04 m²
Parter
3 + 4
5
179,23 m²
1

Opis Inwestycji

Radość Residence - luksus w stylu RETRO!Radość Residence to unikatowy apartamentowiec, który łączy w sobie najnowsze rozwiązania techniczne, najwyższej jakości materiały oraz idealne odtworzenie architektury okresu międzywojennego.Kiedy jeszcze dodamy, że budynek posiada przestronny ogród i że jest położony tuż obok Mazowieckiego Parku Krajobrazowego a dojazd do Centrum Warszawy zabiera tylko 20 min. to mamy nieruchomość idealną.Bryła oraz elewacja frontowa i boczne zachowały pierwotny charakter istniejącego budynku z lat trzydziestych ubiegłego wieku.Wysoki standard Radość Residence, został osiągnięty poprzez zastosowanie unikatowych rozwiązań budowlanych oraz szlachetnych materiałów m.in. kamienia naturalnego - wapień portugalski „Branco Classico“.Dla zapewnienia pełnej wygody mieszkańców powiększyliśmy klatkę schodową, zamontowaliśmy super nowoczesną windę, wydzieliliśmy przestronne pomieszczenie na salę fitness z sauną oraz zaprojektowaliśmy altanę ogrodową z grillem do dyspozycji wszystkich mieszkańców.Każdy apartament posiada miejsce w hali garażowej i komórkę lokatorską (4,5 m2) w cenie apartamentu.Zadbaliśmy by duży ogród, który jest w całości dostępny dla mieszkańców, był urządzony w stylu odpowiadającym czasom powstania budynku.Nasze apartamenty dają nie tylko poczucie luksusu ale też niebywałej przestrzeni dzięki m.in. ponadstandardowej wysokości pomieszczeń (ok. 3 m.).Warto też podkreślić niebywale kameralny charakter inwestycji (tylko 5 apartamentów).Wszystko to sprawia, że "niemożliwe stało się możliwe" a luksus w stylu retro czeka na Państwa w zielonej i spokojnej RADOŚCI.Budynek ma prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Istniej możliwość dokupienia bardzo szerokiego miejsca w hali garażowej.Zakup bezpośrednio od developera bez dodatkowych kosztów i prowizji.

Inwestycja Radość Residence znajduje się w Radości, ul. Planetowa 33 (13.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Immo-lux Sp. z.o.o..

Inwestycja Radość Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych mieszkań w tym 7 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do null kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Radość Residence pozostało na sprzedaż 7 mieszkań o powierzchniach od 80 do 182 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 80 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 84 do 182 m2 (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 164 m2 (1 mieszkanie)
  • 5-pokojowe o powierzchni od 179 m2 (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Immo-lux Sp. z.o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki lokatorskie przypisane są do każdego apartamentu o powierzchni 4,5-6 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 5 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras, ogródek, balkon.
Komórki lokatorskie:posiada: Komórki lokatorskie przypisane są do każdego apartamentu o powierzchni 4,5-6 m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: sauna, winda, sala fitness.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 7 mieszkań w tym 7 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 80 do 182 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Radość Residence

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Radość Residence znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 140 w odległości 320 m, Przedszkole nr 107 "Bajkowe Przedszkole" w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Radość Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa nr 2 w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Radość Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Wilga, w odległości 410 m znajduje się Netto, w odległości 450 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Radość Residence w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.07.2019

Data aktualizacji: 07.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie