Radość Residence

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Immo-lux Sp. z.o.o.

Warszawa, Wawer, Radość, ul. Planetowa 33
Radość Residence

19 zdjęć

Radość Residence
Radość Residence
Radość Residence
Radość Residence

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Radość Residence dostępnych jest 5 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Radość Residence - luksus w stylu RETRO!

Radość Residence to unikatowy apartamentowiec, który łączy w sobie najnowsze rozwiązania techniczne, najwyższej jakości materiały oraz idealne odtworzenie architektury okresu międzywojennego.

Kiedy jeszcze dodamy, że budynek posiada przestronny ogród i że jest położony tuż obok Mazowieckiego Parku Krajobrazowego a dojazd do Centrum Warszawy zabiera tylko 20 min. to mamy nieruchomość idealną.

Bryła oraz elewacja frontowa i boczne zachowały pierwotny charakter istniejącego budynku z lat trzydziestych ubiegłego wieku.

Wysoki standard Radość Residence, został osiągnięty poprzez zastosowanie unikatowych rozwiązań budowlanych oraz szlachetnych materiałów m.in. kamienia naturalnego - wapień portugalski „Branco Classico“.

Dla zapewnienia pełnej wygody mieszkańców powiększyliśmy klatkę schodową, zamontowaliśmy super nowoczesną windę, wydzieliliśmy przestronne pomieszczenie na salę fitness z sauną oraz zaprojektowaliśmy altanę ogrodową z grillem do dyspozycji wszystkich mieszkańców.

Każdy apartament posiada miejsce w hali garażowej i komórkę lokatorską (4,5 m2) w cenie apartamentu.

Zadbaliśmy by duży ogród, który jest w całości dostępny dla mieszkańców, był urządzony w stylu odpowiadającym czasom powstania budynku.

Nasze apartamenty dają nie tylko poczucie luksusu ale też niebywałej przestrzeni dzięki m.in. ponadstandardowej wysokości pomieszczeń (ok. 3 m.).

Warto też podkreślić niebywale kameralny charakter inwestycji (tylko 5 apartamentów).

Wszystko to sprawia, że "niemożliwe stało się możliwe" a luksus w stylu retro czeka na Państwa w zielonej i spokojnej RADOŚCI.

Budynek ma prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Istniej możliwość dokupienia bardzo szerokiego miejsca w hali garażowej.

Zakup bezpośrednio od developera bez dodatkowych kosztów i prowizji.

Inwestycja Radość Residence znajduje się w Radości, ul. Planetowa 33 (13.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Immo-lux Sp. z.o.o..

Inwestycja Radość Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych mieszkań w tym 7 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do null kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Radość Residence pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 80 do 180 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 80 m2 (1 mieszkanie)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 84 do 180 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Immo-lux Sp. z.o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki lokatorskie przypisane są do każdego apartamentu o powierzchni 4,5-6 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 5 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
taras.
Komórki lokatorskie:
posiada: Komórki lokatorskie przypisane są do każdego apartamentu o powierzchni 4,5-6 m2.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
sauna, winda, sala fitness
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań w tym 5 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:
od 80 do 180 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 2, 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Radość Residence znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 140 w odległości 320 m, Przedszkole nr 107 "Bajkowe Przedszkole" w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Radość Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa nr 2 w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Radość Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Wilga, w odległości 410 m znajduje się Netto, w odległości 450 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Radość Residence w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.07.2019
Data aktualizacji: 13.05.2021
Immo-lux Sp. z.o.o. logo

Immo-lux Sp. z.o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Puławska 22, 02-564 Warszawa

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpatnie dla Ciebie.

  • Za darmo. Bez opłat i prowizji
  • Widoczne ceny nieruchomości
  • Zero spamu
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: