Radość Residence

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezImmo-lux Sp. z.o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 784 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Polana Wawer etap VI(2.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Nadwiśle, ul. Celulozy (13.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 5 867 brutto/m2
  Polana Wawer etap VI
  Termin oddania: 2 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 75 m2
  Liczba pokoi: 3
  MH Construction
 • Apartamenty Zwoleńska(2.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Międzylesie, ul. Zwoleńska 119 i 121 (10.6 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty Zwoleńska
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 42 - 60 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  BJM Development s. c.
 • Kameralne Osiedle Strzygłowska - etap II(2.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Wawer, Nadwiśle, ul. Strzygłowska 52 (12 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 5 950/m2
  Kameralne Osiedle Strzygłowska - etap II
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 76 - 82 m2
  Liczba pokoi: 3
  Smolstan Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Radość Residence - luksus w stylu RETRO!Radość Residence to unikatowy apartamentowiec, który łączy w sobie najnowsze rozwiązania techniczne, najwyższej jakości materiały oraz idealne odtworzenie architektury okresu międzywojennego.Kiedy jeszcze dodamy, że budynek posiada przestronny ogród i że jest położony tuż obok Mazowieckiego Parku Krajobrazowego a dojazd do Centrum Warszawy zabiera tylko 20 min. to mamy nieruchomość idealną.Bryła oraz elewacja frontowa i boczne zachowały pierwotny charakter istniejącego budynku z lat trzydziestych ubiegłego wieku.Wysoki standard Radość Residence, został osiągnięty poprzez zastosowanie unikatowych rozwiązań budowlanych oraz szlachetnych materiałów m.in. kamienia naturalnego - wapień portugalski „Branco Classico“.Dla zapewnienia pełnej wygody mieszkańców powiększyliśmy klatkę schodową, zamontowaliśmy super nowoczesną windę, wydzieliliśmy przestronne pomieszczenie na salę fitness z sauną oraz zaprojektowaliśmy altanę ogrodową z grillem do dyspozycji wszystkich mieszkańców.Każdy apartament posiada miejsce w hali garażowej i komórkę lokatorską (4,5 m2) w cenie apartamentu.Zadbaliśmy by duży ogród, który jest w całości dostępny dla mieszkańców, był urządzony w stylu odpowiadającym czasom powstania budynku.Nasze apartamenty dają nie tylko poczucie luksusu ale też niebywałej przestrzeni dzięki m.in. ponadstandardowej wysokości pomieszczeń (ok. 3 m.).Warto też podkreślić niebywale kameralny charakter inwestycji (tylko 5 apartamentów).Wszystko to sprawia, że "niemożliwe stało się możliwe" a luksus w stylu retro czeka na Państwa w zielonej i spokojnej RADOŚCI.Zakup BEZPOŚREDNIO od developera bez PCC i prowizji.Posiadamy apartamenty gotowe do zamieszania od zaraz w metrażach od 80,5 m2 i 182 m2 z 150 m2 tarasem na dachu.

Inwestycja Radość Residence znajduje się w Radości, ul. Planetowa 33 (13.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Immo-lux Sp. z.o.o..

Inwestycja Radość Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych mieszkań w tym 5 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 3 do null kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Radość Residence pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 80 do 180 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Immo-lux Sp. z.o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Komórki lokatorskie przypisane są do każdego apartamentu o powierzchni 4,5-6 m2.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 5 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Komórki lokatorskie przypisane są do każdego apartamentu o powierzchni 4,5-6 m2.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: sauna, winda, sala fitness.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Radość Residence

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Radość Residence znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 140 w odległości 320 m, Przedszkole nr 107 "Bajkowe Przedszkole" w odległości 430 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Radość Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Rejonowa nr 2 w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Radość Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Wilga, w odległości 410 m znajduje się Netto, w odległości 450 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Radość Residence w odległości 250 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.07.2019

Data aktualizacji: 30.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie