Inwestycja przy ul. Trybuny Ludów

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Hsd&Arrow Sp. z o.o.

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Trybuny Ludów 31

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Inwestycja przy ul. Trybuny Ludów

7 zdjęć

Inwestycja przy ul. Trybuny Ludów
Inwestycja przy ul. Trybuny Ludów
Inwestycja przy ul. Trybuny Ludów
Inwestycja przy ul. Trybuny Ludów

Najbliższe inwestycje

 • mieszkania przy chmielnej
  od: 6 500 zł/m2

  Miastologia

 • Jerozolimska
  od: 8 800 zł/m2

  Cordia Polska

 • SASKA BLU
  od: 8 000 zł/m2

  Bryksy

Opis Inwestycji

Kameralna inwestycja przy ulicy Trybuny Ludów na osiedlu Wola Duchacka w Krakowie realizowana przez Kieleckiego Developera HSD & Arrow Sp. z o.o. Sp. k. W nowoczesnym

4 kodygnacyjnym budynku o podwyższonym standardzie części wspólnych znajdzie się tylko

40 mieszkań 1,2 i 3 pokojowych o pow. od 25,59 m2 do 64 m2. Do każdego z mieszkań przynależy balkon, na parterze dodatkowo ogródki. Budynek posiada nowoczesną windę komunikującą wszystkie kondygnacje. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony i zagospodarowany. W części podziemnej znajdzie się hala garażowa z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi.

Termin realizacji inwestycji II kwartał 2016 roku.

Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup mieszkania.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Trybuny Ludów znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Trybuny Ludów 31 (5.3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Hsd&Arrow Sp. z o.o..

Inwestycja Inwestycja przy ul. Trybuny Ludów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Trybuny Ludów pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Hsd&Arrow Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc)
 • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc)

W inwestycji znajduje się 25 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (8 miejsc): miejsca naziemne ogólnodostępne.
 • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc): Cena: 25000 zł.
Udogodnienia:
TV kablowa, winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Trybuny Ludów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Trybuny Ludów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Karpińskiego.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Trybuny Ludów znajduje się się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Europejski Instytut Edukacji Engram w odległości 200 m, Niepubliczne Centrum Kształcenia Indywidualnego Europejski Instytut Edukacji Engram w odległości 200 m, Samorządowe Przedszkole nr 51 w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja przy ul. Trybuny Ludów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia NZOZ Kraków-Południe w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Trybuny Ludów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 210 m znajduje się Supermarket, w odległości 450 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja przy ul. Trybuny Ludów w odległości 270 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: