Apartamenty Łozowa

4 zdjęcia

Apartamenty Łozowa
Apartamenty Łozowa
Apartamenty Łozowa
Apartamenty Łozowa

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Łozowa dostępnych jest 61 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (61)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Promocje

 • Last minute

  Kup mieszkanie na osiedlu Apartamenty Łozowa bez wkładu własnego!

  Posiadamy w ofercie pulę mieszkań bez wkładu własnego, ilość mieszkań ograniczona skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!

 • Promocja

  Gwarancja

  Gwarancja stałej ceny. Rezerwując swoje mieszkanie u nas masz pewność że cena się nie zmieni. W umowie rezerwacyjnej zawieramy taką gwarancję.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 417 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (174 miejsca).
 • miejsca postojowe podziemne (259 miejsc).

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 61 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 28 do 67 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Apartamenty Łozowa znajdują się 43 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Łódź – dawna włókiennicza stolica kraju to miasto z gigantycznym potencjałem. Znajduje się w czołówce polskich metropolii, gdzie warto inwestować. Prestiżowe uczelnie, niebanalny klimat, urozmaicona oferta kulturalna i sportowo–rekreacyjna sprawiają, że coraz więcej osób chce tutaj zamieszkać.

To właśnie w Łodzi HRE Investments planuje realizację kolejnej inwestycji. W dzielnicy Radogoszcz-Wschód powstanie nowoczesne osiedle z 417 mieszkaniami.

W cichej i spokojnej części miasta, na działce przy ul. Łozowej, zaprojektowano mieszkaniową oazę – Apartamenty Łozowa. Znajdziemy tutaj przestronne lokale, w których każdy detal dopracowany zostanie z największą starannością. Przyszłym mieszkańcom proponuje się lokale o powierzchni od 28 do 66 mkw. 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe.

Przestrzeń lokatorska zostanie powiększona o balkony lub tarasy, które zaprojektowano na poszczególnych kondygnacjach. Poszczególne piętra połączy cichobieżna winda. W Apartamentach Łozowa przewidziano spory parking na 433 miejsca (259 w podziemnych garażach, 174 na zewnątrz). Dzieci i rodziców zapewne ucieszy fakt, że znajdzie się tutaj plac zabaw, który zlokalizowany zostanie w sąsiedztwie apartamentów

Inwestycja Apartamenty Łozowa znajduje się na Radogoszczu, ul. Łozowa (7.8 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Hreit.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 417 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Łozowa w sprzedaży jest 61 nowych mieszkań o powierzchni od 28 do 67 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 28 do 29 m2 (13 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 36 do 50 m2 (30 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 50 do 59 m2 (12 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 61 do 67 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Hreit przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (174 miejsca)
 • miejsca postojowe podziemne (259 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle zbudowane zostanie w zielonej okolicy. Las Okręglik oraz Rezerwat Przyrody Las Łagiewnicki to znakomite miejsca na długie spacery. Miłośnicy aktywności na świeżym powietrzu też nie będą zawiedzeni. Bieganie czy jazda na rowerze leśnymi traktami, urozmaicą treningi. W odległości nieco ponad dwóch kilometrów znajduje się basen oraz centrum sportu. Tutaj możemy zadbać o siebie podczas niepogody. Okolica jest znakomicie skomunikowana z centrum. Samochodem dostaniemy się tutaj w 20 minut. Dojazd komunikacją też nie będzie problemem. W zasięgu kilkuminutowego spaceru, jest przystanek tramwajowy oraz stacja kolejowa. Wypady za miasto umożliwi trasa przelotowa DK 91, do której jest 600 metrów. Szkoła, przedszkole, dyskont czy apteka znajdują się w zasięgu 10 min od inwestycji.

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Łozowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Łozowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Apartamenty Łozowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Radogoszcz Wschód.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Łozowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Łozowa znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 206 w odległości 230 m, Przedszkole Pingwinek w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Łozowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Netto, w odległości 480 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Łozowa w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 530 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.01.2022
Data aktualizacji: 08.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Radogoszczu

Oferty na Radogoszczu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: