Apartamenty Jarowa the roof garden

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHMS PRO Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 928 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kwiatkowskiego Park(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. E.Kwiatkowskiego (4.6 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 5 300 brutto/m2
  Kwiatkowskiego Park
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 37 - 68 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  DK BROKERS Sp. z o.o.
 • Senatorska 118(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Senatorska 118 (5.7 km od centrum Rzeszowa)
  Senatorska 118
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 11
  Powierzchnia: 58 - 103 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  BS Deweloper Sp. z o. o.
 • Miejska Przystań(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Rzeszów, ul. Miejska 39 (5.6 km od centrum Rzeszowa)
  Ceny od: 3 593/m2
  Miejska Przystań
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 48 - 102 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Miejska Przystań

Opis Inwestycji

Zamykasz oczy i myślisz o inspirujących chwilach na łonie natury, o otaczającej ciszy i ogarniającym Cię wewnętrznym spokoju.Poznaj Kameralną inwestycję Apartamenty Jarowa The Roof GardenApartamenty zaprojektowane z myślą o tych, którzy w pobliżu miasta pragną odnaleźć wyciszenie i komfortowe warunki do życiaOddajemy w Wasze ręce Inwestycję, która powstaje w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Kameralny zespół jedenastu apartamentów z osobnymi niezależnymi wejściami o powierzchniach od 65m2 do 72 m2 z tarasami i ogródkami na parterze, a na piętrze z tarasem na dachu budynku z wyjściem bezpośrednio z Waszego salonu, oraz 100 metrowym dwu poziomowy z ogródkiem.Obiekt jest monitorowany, ogrodzony, z zamykaną bramą na pilota, aby zapewnić bezpieczeństwo dla całej rodziny.Wszystkie Apartamenty będą charakteryzować się wyjątkową jakością wykończenia. Zadbamy o każdy najmniejszy szczegół i najwyższy standard developerski na rynku.Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją budynku i standardu deweloperskiego.Na przeciwko Apartamentów Jarowa znajduje się plac zabaw oraz siłownia na świeżym powietrzu oraz parking miejski.

Inwestycja Apartamenty Jarowa the roof garden znajduje się w Rzeszowie, ul. Jarowa (4.8 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera HMS PRO Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Jarowa the roof garden została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań w tym 11 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Jarowa the roof garden pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 72 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 5 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HMS PRO Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
- 11 apartamentów z niezależnymi osobnymi wejściami - 22 miejsca postojowe w tym 11 pod wiatą garażową z pomieszczeniem gospodarczym - monitoring, videodomofony, ogrodzony teren z bramą na pilota - ogrzewanie podłogowe na całości apartamentu w systemie TECE - nowoczesne piece kondensacyjne viessmann - klimatyzacja w każdym apartamencie firmy Samsung 3,5kw - duże przeszklenia - zielone ogródki z ogrodzeniem, tarasami i przesłonami - wykończone tarasy na dachu z balustradami deską tarasową i przesłonami
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: 22 miejsca postojowe w tym 11 pod wiatą garażową z pomieszczeniem gospodarczym.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, klimatyzacja, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Jarowa the roof garden

Świetna Lokalizacja W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Rzeszowskie Bulwary, a do ich uroku nie trzeba nikogo przekonywać. Są one doskonałym miejscem wypoczynku dla rodzin oraz aktywnego spędzania czasu: ścieżki dla rowerzystów, rolkarzy i biegaczy, przystań z kajakami i łódkami, mini golf. Bulwarami możemy spacerkiem dotrzeć do centrum miasta.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Jarowa the roof garden mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Apartamenty Jarowa the roof garden znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jarowa pętla 07.

Data publikacji: 08.05.2019

Data aktualizacji: 14.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie