Apartamenty Jarowa the roof garden

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez HMS PRO Sp. z o.o.

Ceny od: 5 400 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Jarowa the roof garden dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
3
72 m2
Parter
5 400 zł/m²
3
72 m2
-
5 400 zł/m²
3
72 m2
Parter
5 400 zł/m²
3
85 m2
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
3
85 m2
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
3
85 m2
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży

Opis Inwestycji

Zamykasz oczy i myślisz o inspirujących chwilach na łonie natury, o otaczającej ciszy i ogarniającym Cię wewnętrznym spokoju.Poznaj Kameralną inwestycję Apartamenty Jarowa The Roof GardenApartamenty zaprojektowane z myślą o tych, którzy w pobliżu miasta pragną odnaleźć wyciszenie i komfortowe warunki do życiaOddajemy w Wasze ręce Inwestycję, która powstaje w sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Kameralny zespół jedenastu apartamentów z osobnymi niezależnymi wejściami o powierzchniach od 65m2 do 72 m2 z tarasami i ogródkami na parterze, a na piętrze z tarasem na dachu budynku z wyjściem bezpośrednio z Waszego salonu, oraz 100 metrowym dwu poziomowy z ogródkiem.Obiekt jest monitorowany, ogrodzony, z zamykaną bramą na pilota, aby zapewnić bezpieczeństwo dla całej rodziny.Wszystkie Apartamenty będą charakteryzować się wyjątkową jakością wykończenia. Zadbamy o każdy najmniejszy szczegół i najwyższy standard developerski na rynku.Zapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją budynku i standardu deweloperskiego.Na przeciwko Apartamentów Jarowa znajduje się plac zabaw oraz siłownia na świeżym powietrzu oraz parking miejski.

Inwestycja Apartamenty Jarowa the roof garden znajduje się w Rzeszowie, ul. Jarowa (5 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera HMS PRO Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Jarowa the roof garden została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań w tym 11 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Jarowa the roof garden pozostało na sprzedaż 6 mieszkań o powierzchniach od 72 do 85 metrów kwadratowych w cenie od 5 400 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 72 do 85 m2 (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HMS PRO Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
- 11 apartamentów z niezależnymi osobnymi wejściami - 22 miejsca postojowe w tym 11 pod wiatą garażową z pomieszczeniem gospodarczym - monitoring, videodomofony, ogrodzony teren z bramą na pilota - ogrzewanie podłogowe na całości apartamentu w systemie TECE - nowoczesne piece kondensacyjne viessmann - klimatyzacja w każdym apartamencie firmy Samsung 3,5kw - duże przeszklenia - zielone ogródki z ogrodzeniem, tarasami i przesłonami - wykończone tarasy na dachu z balustradami deską tarasową i przesłonami
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, taras, balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 22 miejsca postojowe w tym 11 pod wiatą garażową z pomieszczeniem gospodarczym.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, klimatyzacja, videodomofon.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań w tym 6 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 72 do 85 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 400 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Jarowa the roof garden

Świetna Lokalizacja W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się Rzeszowskie Bulwary, a do ich uroku nie trzeba nikogo przekonywać. Są one doskonałym miejscem wypoczynku dla rodzin oraz aktywnego spędzania czasu: ścieżki dla rowerzystów, rolkarzy i biegaczy, przystań z kajakami i łódkami, mini golf. Bulwarami możemy spacerkiem dotrzeć do centrum miasta.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

W odległości 750 metrów od inwestycji Apartamenty Jarowa the roof garden znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kwiatkowskiego granica (40A).

Data publikacji: 08.05.2019

Data aktualizacji: 24.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie