Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Mieszkanie na sprzedaż 3 pokoje o powierzchni 56,1 m² - numer J4.107.M02

Ta oferta bierze udział w konkursie

Rezerwacja

Kraków, Bronowice, ul. Wizjonerów

Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek JMieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J

10 zdjęć

Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Ilość pokoi

3 pokoje

Metraż

56,1 m²

Piętro

7 piętro

Powierzchnie dodatkowe

Balkon

Kuchnia

otwarta kuchnia

Wysokość pomieszczeń

od 265 do 280 cm wysokości

Ilość poziomów

1 poziom

Oznaczenie oferty

J4.107.M02

Budynek i otoczenie

Miejsca postojowe

dostępne są:
 • miejsca postojowe podziemne (221 miejsc)

Komórki lokatorskie

dostępne (83)

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Realizacja inwestycji

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Udogodnienia

ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, internet, korty tenisowe, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, patio / dziedziniec, miejsce do ładowania samochodów elektrycznych

Przyroda

informacja u dewelopera

Charakterystyka energetyczna nieruchomości

 • Jednostkowa wielkość emisji CO2 (E CO2): ECO2= 0 t CO2/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową (EK): EK= 0 kWh/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną (EP): EP= 0 kWh/(m2 * rok)
 • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową (EU): EU= 0 kWh/(m2 * rok)

Rezerwacja i finanse

Rodzaj własności

Odrębna własność z własnością gruntu

Wysokość czynszu

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków

Informacja u dewelopera

Lokalizacja inwestycji

Stacja kolejowa - Kraków Bronowice - 440 m

Przystanek Tramwajowy - 408 m

Przystanek Autobusowy - 179 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

14 placówek medycznych, 29 placówek edukacyjnych, 28 kawiarni i restauracji, 61 sklepów, 21 obiektów sportowych, 30 placów zabaw

Przeczytaj więcej o lokalizacji

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów zlokalizowane jest w cichej i doskonale skomunikowanej części Krakowa, tuż obok Ronda Ofiar Katynia - u zbiegu ulic Radzikowskiego i Armii Krajowej. Umożliwia to szybki dostęp do pobliskich obiektów handlowych: IKEA, Galeria Bronowice, Castorama, Obi, Makro oraz Lidl. Zaledwie 15 minut zajmuje dojazd do centrum miasta, Dworca Głównego czy portu lotniczego Balice. W czerwcu 2020 roku w pobliżu osiedla został uruchomiony przystanek Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej, dzięki któremu dotarcie w te miejsca zajmuje jedynie kilka minut. Rozwinięta sieć transportu publicznego to także liczne przystanki autobusowe przy Rondzie Ofiar Katynia oraz u zbiegu ulic Armii Krajowej i Balickiej, gdzie zlokalizowane są także przystanki tramwajowe, które niebawem staną się częścią węzła przesiadkowego Bronowice – jego realizacja została zaplanowana ze środków samorządowych. Podobnie jak zaplanowana obok niego jedna ze stacji premetra, czyli szybkiego, bezkolizyjnego transportu szynowego w Krakowie.

Bronowice to szósta dzielnica Krakowa, leżąca w jego północno-zachodniej części i zajmująca teren o powierzchni 955,96 ha. Zamieszkuje ją 23 465 osób. Niegdyś należała do dzielnicy Krowodrza, lecz obecnie jest samodzielną, jedną z mniejszych i spokojniejszych części miasta. Stopień jej uprzemysłowienia jest niewielki, za to wkład dzielnicy w rolnictwo jest większy od średniej miasta. Występuje sporo zieleni i przestrzeni nadającej się jeszcze do zagospodarowania. W zabudowie przeważają nieruchomości mieszkalne, w tym niskokondygnacyjne bloki wybudowane w II połowie XXw. i domy jednorodzinne. Rozbudowana infrastruktura i bliskość centrum dodatkowo podnoszą standard życia w tej części Krakowa. Często kursujące autobusy miejskie i tramwaje pozwalają na bezproblemową komunikację z innymi dzielnicami. Wschodnią granicą Bronowic biegnie natomiast droga krajowa nr 7. W Bronowicach znajduje się część budynków Uniwersytetu Rolniczego, 8 szkół i 4 przedszkola, a jedną z głównych atrakcji tej dzielnicy jest Muzeum Młodej Polski „Rydlówka”.

Inne mieszkania w tej inwestycji

Liczba pokoi

 • 1 pokój
 • 2 pokoje
 • 3 pokoje
 • 4 pokoje
 • 5 pokoi i więcej

Opis oferty

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 56,1 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J na Bronowicach, ul. Wizjonerów (4.7 km od centrum Krakowa).

Inwestycja jest realizowana przez Henniger Investment S.A.

Cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 177 nowych mieszkań.

Na sprzedaż pozostaje 11 ofert o powierzchni od 44 do 63 m².

W budynku jest 8 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Inwestycja Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Nowe mieszkanie o oznaczeniu J4.107.M02 znajduje się na 7 piętrze i jest 1-poziomowe. Pomieszczenia mają od 265 do 280 centymetrów wysokości. W mieszkaniu znajdują się 3 pokoje.

Do mieszkania przewidziano możliwość zakupu komórki lokatorskiej, którą można zagospodarować na spiżarnię, warsztat czy składzik.

Dla przyszłych mieszkańców Henniger Investment S.A. przewidział miejsca postojowe podziemne.

Dzięki temu przyszli właściciele nie będą musieli poszukiwać wolnej przestrzeni parkingowej. Dodatkowo, miejsce postojowe w garażu podziemnym zabezpiecza przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Opis Inwestycji

Pow. dodatkowe

Balkon

Mieszkaj w Mieście – Osiedle Wizjonerów to osiedle samowystarczalne, kompleksowe i otwarte na mieszkańców – takie założenia przyjęliśmy już na etapie planowania nowej inwestycji w sercu krakowskich Bronowic. Projekt nie bez powodu określany mianem Osiedla Wizjonerów!

Osiedle Wizjonerów to wieloetapowy projekt nowoczesnego osiedla jutra zorientowanego na człowieka i jego potrzeby. Na Osiedlu Wizjonerów znajdziesz:

- dwie piekarnie,

- żłobki i przedszkole,

- restauracje, kawiarnie, cukiernię

- salony kosmetyczne i fryzjerskie,

- kwiaciarnię,

- myjnię samochodową,

- gabinet pediatryczny, fizjoterapeutyczny i Centrum Zdrowej Rodziny.

Pasaż usługowo-handlowy, restauracje, place zabaw i zielone części wspólne sprawiają, że osiedle jest pełne życia i zadowolonych mieszkańców. Aktualnie Osiedle Wizjonerów składa się z 11 etapów, z których każdy oddany jest do użytkowania a 9 z nich jest w pełni zamieszkanych.

ETAP REŻYSERÓW (J) – OSTATNIE MIESZKANIA

Etap Reżyserów (budynek J) to 177 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 27 m2 do 106 m2 oraz nowych w naszej ofercie układach. W ofercie dostępne są mieszkania od jedno- do czteropokojowych. Wszystkie posiadają balkony i/lub loggie i/lub tarasy, a w przypadku części mieszkań zlokalizowanych w parterze - prywatne ogródki od strony wewnętrznego dziedzińca.

Na bryłę budynku składa się 8 kondygnacji naziemnych oraz dwupoziomowy podziemny parking. Do dyspozycji mieszkańców oddanych zostało 221 miejsc postojowych i 83 komórki lokatorskie. Wybrane miejsca parkingowe umożliwiają montaż gniazda do ładowania samochodów elektrycznych, a na parkingu znajduje się bezpieczne miejsce do przechowywania rowerów. Nie zabraknie także wózków zakupowych, które na dobre rozwiążą problem dźwigania toreb do mieszkania. W części parterowej budynku znajdują się lokale usługowe, które stworzyły prestiżowy pasaż handlowy przylegający do spacerowego deptaku.

KLUB OSIEDLOWY – JEDYNY W KRAKOWIE

Do dyspozycji mieszkańców osiedla, stworzyliśmy Klub Osiedlowy K2O na powierzchni blisko 320 m2 – miejsce spotkań mieszkańców, wydarzeń integrujących społeczność oraz zajęć umożliwiających realizację swoich pasji i doskonalenie umiejętności, który umożliwia także wynajem przestrzeni pod okolicznościowe imprezy zamknięte mieszkańców Osiedla Wizjonerów takie jak np. urodziny, imieniny, chrzciny, komunie itp. Nie ustalamy sztywnych ram i programu dla tego miejsca. Chcemy, aby powstawało wspólnie z mieszkańcami, a jego program i oferta, są odpowiedzią na ich konkretne potrzeby. Wspólna przestrzeń dla mieszkańców cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Mieszkanie znajduje się w inwestycji Mieszkaj w mieście - etap Reżyserów budynek J, w której znajduje się w sprzedaży jeszcze 8 podobnych nowych mieszkań.

Henniger Investment S.A. logo

W sprzedaży 351 nieruchomości w 6 inwestycjach

3 nagrody i wyróżnienia

Zrealizował i zakończył sprzedaż w 8 inwestycjach

Data publikacji: 07.07.2021
Data aktualizacji: 12.06.2024

Kup to mieszkanie na kredyt

Symulacja miesięcznej raty kredytowej

Wkład własny

Większość banków wymaga wkładu własnego na poziomie 20% ceny nieruchomości

%

Od 10%

Do 90%

Okres kredytowania

Rata miesięczna jest zależna od długości okresu kredytowania

30 lat

Od 5 lat

Do 35 lat

Kalkulator wylicza orientacyjną ratę Twojego kredytu przy założeniu, że średnie oprocentowanie kredytu wraz z WIBOR i marżą banku wynosi 7%.

Twoja miesięczna rata kredytu

-

Kalkulacja raty kredytowej została oparta o estymowaną cenę nieruchomości (0 - 0 zł) na podstawie ostatnich danych od dewelopera i naszych danych analitycznych

Henniger Investment S.A. logo

Henniger Investment S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Odkrywców 13, 31-351 Kraków

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00
 • Sobota: 09:00 - 15:00

Ta oferta bierze udział w konkursie. 

Dowiedz się więcej.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023