Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Rozmarynu

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Rozmarynu, oferowane bezpośrednio przez

HDK Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Wawer, Miedzeszyn, ul. Rozmarynu

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 23 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle RozmarynuOsiedle Rozmarynu

2 zdjęcia

Osiedle Rozmarynu

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 25 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 140 do 320 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Ciekawa architektura i spokojna okolica to ogromna zaleta naszej inwestycji. Bliskość lasów, obszerne zaplecze gastronomiczne i duża ilość sklepów sprawiają, że wszystko co niezbędne znajdziemy na miejscu. Domy wykonane w stanie deweloperskim podwyższonym.

Inwestycja Osiedle Rozmarynu znajduje się na Miedzeszynie, ul. Rozmarynu (12.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez HDK Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Rozmarynu została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 25 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rozmarynu nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców HDK Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Rozmarynu?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Rozmarynu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1538 metrów od inwestycji Osiedle Rozmarynu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Radość 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Rozmarynu znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rozmarynu znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Kropka" w odległości 300 m, Prywatne Przedszkole "Prymulka" w odległości 699 m, przedszkole w odległości 706 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Rozmarynu składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 393 m znajduje się Żabka, w odległości 816 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rozmarynu w odległości 954 m znajduje się Korty tenisowe Miedzeszyn, w odległości 959 m znajduje się boisko / kort, w odległości 965 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 18.11.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023