Villa Pegaso

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Al. Wyścigowa, oferowane bezpośrednio przez

Grupo Lar

Warszawa, Mokotów, Służew, Al. Wyścigowa 8

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 330 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Villa PegasoVilla Pegaso

3 zdjęcia

Villa Pegaso
Villa Pegaso
Villa Pegaso

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Cena: 36341 zł
  • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Apartamenty Villa Pegaso to wyjątkowa propozycja na mapie Warszawy. To oferta dla klientów wymagających, szukających komfortu i bezpieczeństwa oraz dogodnej lokalizacji.To kameralny, a zarazem nowoczesny w swym charakterze, siedmiokondygnacyjny budynek, w którego skład wchodzą 44 mieszkania o różej powierzchni, zarówno jedno jak i wielopokojowych. Wszystkie apartamenty posiadają własne balkony, tarasy i ogródki. 46 podziemnych miejsc parkingowych będzie rozwiązaniem problemu parkowania w centrum Warszawy jakim niewątpliwie jest Mokotów.Projekty poszczególnych apartamentów, ich funkcjonalność i standard wykonania, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców, zarówno singli, par jak i rodzin z dziećmi.Przy projektowaniu i budowie Pegaso zadbano szczególnie o jakość i estetykę wykonania budynku, a także o elementy spełniające najnowocześniejsze standardy budownictwa mieszkaniowego. Cała inwestycja, zgodnie ze światowymi normami dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wejście do budynku możliwe jest z poziomu chodnika a w środku zainstalowano dwie windy. Jakość życia w Pegaso zwiększy starannie zaprojektowana przestrzeń wokół budynku. Jej projektanci dołożyli wielu starań, aby mieszkańcy czuli się tu bezpiecznie i wygodnie. W zaplanowanej strefie zielni przewidziano zasadzenie drzew i krzewów oraz założenie trawników. To będzie idealne miejsce do relaksu, spacerów i sąsiedzkich rozmów. Nowoczesne budownictwo o wysokim standardzie, kameralny charakter budynku, pięknie zaprojektowana bryła obiektu otoczona zielenią oraz unikalne umiejscowienie sprawiają, że Pegaso to perspektywa spokojnego, komfortowego życia w bliskiej odległości od centrum stolicy.

Inwestycja Villa Pegaso znajduje się na Służewie (7.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupo Lar.

Inwestycja Villa Pegaso została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Pegaso nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupo Lar przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Pegaso?

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Pegaso mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1081 metrów od inwestycji Villa Pegaso znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ursynów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Pegaso znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Pegaso znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Uniwersytet Warszawski w odległości 434 m, Wydział Zarządzania UW w odległości 465 m, Szkoła Podstawowa Nr 191 im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w odległości 490 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villa Pegaso jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentalux w odległości 564 m, Stomad w odległości 620 m, Ósemka w odległości 764 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Pegaso składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 103 m znajduje się Amicus, w odległości 178 m znajduje się Żabka, w odległości 433 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Pegaso w odległości 44 m znajduje się Tor wyścigów konnych Służewiec, w odległości 141 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 441 m znajduje się Siłownia plenerowa Staw Służewiecki.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: