Villa Pegaso

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupo Lar

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 219 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty nad Potokiem(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służew, ul. Modzelewskiego 24 (6.5 km od centrum Warszawy)
  Apartamenty nad Potokiem
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 31
  Powierzchnia: 40 - 90 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Smyczkowa 21(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Mokotów, Służew, ul. Smyczkowa 21 (6.4 km od centrum Warszawy)
  Smyczkowa 21
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 15
  Powierzchnia: 39 - 73 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Parkur Residence(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Ursynów, Osiedle Wyczółki, ul. Kłobucka 25 (6.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 977/m2
  Parkur Residence
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 54
  Powierzchnia: 27 - 90 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 13 ofert
  YIT Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Apartamenty Villa Pegaso to wyjątkowa propozycja na mapie Warszawy. To oferta dla klientów wymagających, szukających komfortu i bezpieczeństwa oraz dogodnej lokalizacji.To kameralny, a zarazem nowoczesny w swym charakterze, siedmiokondygnacyjny budynek, w którego skład wchodzą 44 mieszkania o różej powierzchni, zarówno jedno jak i wielopokojowych. Wszystkie apartamenty posiadają własne balkony, tarasy i ogródki. 46 podziemnych miejsc parkingowych będzie rozwiązaniem problemu parkowania w centrum Warszawy jakim niewątpliwie jest Mokotów.Projekty poszczególnych apartamentów, ich funkcjonalność i standard wykonania, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców, zarówno singli, par jak i rodzin z dziećmi.Przy projektowaniu i budowie Pegaso zadbano szczególnie o jakość i estetykę wykonania budynku, a także o elementy spełniające najnowocześniejsze standardy budownictwa mieszkaniowego. Cała inwestycja, zgodnie ze światowymi normami dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wejście do budynku możliwe jest z poziomu chodnika a w środku zainstalowano dwie windy. Jakość życia w Pegaso zwiększy starannie zaprojektowana przestrzeń wokół budynku. Jej projektanci dołożyli wielu starań, aby mieszkańcy czuli się tu bezpiecznie i wygodnie. W zaplanowanej strefie zielni przewidziano zasadzenie drzew i krzewów oraz założenie trawników. To będzie idealne miejsce do relaksu, spacerów i sąsiedzkich rozmów. Nowoczesne budownictwo o wysokim standardzie, kameralny charakter budynku, pięknie zaprojektowana bryła obiektu otoczona zielenią oraz unikalne umiejscowienie sprawiają, że Pegaso to perspektywa spokojnego, komfortowego życia w bliskiej odległości od centrum stolicy.

Inwestycja Villa Pegaso znajduje się na Służewie, Al. Wyścigowa 8 (7.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Grupo Lar.

Inwestycja Villa Pegaso została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań w tym 10 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Villa Pegaso pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupo Lar przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (46 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 36341 zł.
Udogodnienia: teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Villa Pegaso

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Pegaso mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Villa Pegaso znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wyścigi 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Pegaso znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Smyki ze Smyczkowej w odległości 560 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Pegaso składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Amicus, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 430 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Pegaso w odległości 480 m znajduje się Tor wyścigów konnych Służewiec, w odległości 520 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie